Hi-End AV Show 2013


Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Την LG δεν βλέπω κι ανησυχώ που δεν θα έχει κοπελίτσες η έκθεση! 8-)
Γατόνι μου εσύ!:p
Ακόμη παίζεται... τους είπαμε να φορέσουν μπραζίλ κι αυτές αρνήθηκαν

Εγώ πάντως θα είμαι εκεί όπως και πολλά παιδιά από την εταιρία...
 




Μηνύματα
504
Reaction score
228
Ωραία, ελπίζω να μην αναβληθεί φέτος. Θα είμαι εκεί. Είναι και κοντά μου...
Υπάρχει περίπτωση λέτε να αναβληθεί τώρα στο παραπέντε? ελπίζω πως όχι. Μια χρονιά που είχε αναβληθεί, νομίζω το 2011, είχε ανακοινωθεί κανένα μήνα πιο πριν, αν θυμάμαι καλά.
 




abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.638
Reaction score
94.588
Εσύ πώς μου ξέφυγες απ' το ban; :hunter:



:D
 


gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
@abcd: Είναι σίγουρο αυτό; Περίμενα μια πιο "επίσημη" ανακοίνωση (Ανδρέα Κ. ακούς?:p)!
Eίναι σαν τις κυβερνητικές ανακοινώσεις.Πρώτα βγαίνει μια φήμη διαμέσου του τύπου και μετά η ηγεσία το επιβεβαιώνει:D
 




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.962
Reaction score
20.480
Άμα σας κάνω την τιμή με την παρουσία μου στο περίπτερο, πώς θα με υποδεχθείτε; Οτιδήποτε λιγότερο από τη φιλαρμονική του site (ξέρετε, delamostre, vlasis και λοιποί), κόκκινο χαλί και ελαφρώς ντυμένες νεανίδες να περιχαρίζονται, θα αποτελεί όνειδος...
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Άμα σας κάνω την τιμή με την παρουσία μου στο περίπτερο, πώς θα με υποδεχθείτε; Οτιδήποτε λιγότερο από τη φιλαρμονική του site (ξέρετε, delamostre, vlasis και λοιποί), κόκκινο χαλί και ελαφρώς ντυμένες νεανίδες να περιχαρίζονται, θα αποτελεί όνειδος...
΄Ελα εσύ και θα έχουμε σεφταλίες,χαλούμι,ζιβανία,κοριτσούια κτλ..
 


Μηνύματα
9.775
Reaction score
1.827
Ελπίζω το δωμάτιο να είναι δίπλα στου ACA, όπως πέρυσι! Είναι και μεγάλος άνθρωπος ο acacios, δεν είναι για πέρα-δώθε! :D
 
Last edited:

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.879
Reaction score
34.259
ε ναι, να κανουμε διπλο χαβαλε, ακομα κι εμεις που ειμαστε πιπινια, να μαστε μια εδω, μια εκει!

Καλα ρε, κανενας αλλος απο Βορ. Ελλαδα δε θα κατεβει? Σα δε ντρεπεστε ρε? ΜΟνο εγω, ο flash, κι ο Ixar ? εμεις θα φερουμε σε ολους τσουρεκια δηλαδη???

τστστς.. κανονιστε να με βγαλετε εξω..!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.867.238
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top