Ηλεκτρονικό τσιγάρο


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.276
Reaction score
93.713
Α! Αν χρειαστείτε βοήθεια για τις μίξεις ξέρετε......στον Rose σίγουρα έχει και τα σύνεργα και την γνώση για κάτι τέτοιο οπότε μη σας παραμυθιάσει ότι δεν ξέρει για να σας ξεφορτωθεί....ΞΕΡΕΙ!
Δεν ξέρω!!! :fuckyou:
 

Μηνύματα
3.469
Reaction score
150
Ε πως δεν ξέρεις τι σόι φαρμακοτρίφτης είσαι.....:D

Θα πάω να βάλω πινακίδα στο ΤΕΒΕ (δίπλα ξέρεις) "ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ DIY E-LIQUIDS δίπλα στο φαρμακείο" και σε 1-2 φορουμς (γράφετε κι έτσι εκτός από φόρα) και είσαι κομπλέ.

Θα δεις θα πάνε καλά οι δουλειές. Σου το είπε ο Μάνος έτσι γίνονται οι μπακάκοι μη βαριέσαι.
 




stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Εγώ σήμερα βρέθηκα με τους γνωστούς στο σπίτι του Χρήστου... και δεν μπήκα στον πειρασμό να ανάψω τσιγάρο.... καλά τα πήγα ε! ;)
Δε σου φανηκε πιο διαφανο το συστημα με τον ατμο;(γενικα)
 



Μηνύματα
3.469
Reaction score
150
Εγώ πάω για 3ο χρόνο.

Θα το γιορτάσω τον Ιούνιο με ένα μπουκάλι Chateau Petrus (1998) παρέα με κανένα Puros από El Toro σε RDA στημένο με Dragon Coil........και μετά ξύπνησα (για το Petrus γιατί το Dragon δεν είναι θέμα..:dance2:)


 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Ρε παιδιά καλό το άτμισμα αλλά...................
πλένω τα δόντια μου και κάτι σαν πουρί παραμένει ,σαν να έχω να τα βουρτσίσω 2-3 μέρες .
Το πρόσεξε κανείς άλλος .
Ατμίζω σταθερά 50-50 μιγμα (VG - PG)
 



Y

Yiannis_B

Guest
Ρε παιδιά καλό το άτμισμα αλλά...................
πλένω τα δόντια μου και κάτι σαν πουρί παραμένει ,σαν να έχω να τα βουρτσίσω 2-3 μέρες .
Το πρόσεξε κανείς άλλος .
Ατμίζω σταθερά 50-50 μιγμα (VG - PG)
Μία στις τόσες, να ατμίζεις διαλυτικό. Εγγυημένο αποτέλεσμα.:laugh: :focus:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Ρε παιδιά καλό το άτμισμα αλλά...................
πλένω τα δόντια μου και κάτι σαν πουρί παραμένει ,σαν να έχω να τα βουρτσίσω 2-3 μέρες .
Το πρόσεξε κανείς άλλος .Ατμίζω σταθερά 50-50 μιγμα (VG - PG)
Αφού τα βουρτσίσεις, βάλε μετά με αναλογία 50-50 στο στοματικό διάλυμα, ασετόν καθαρό....:geek: :p :laugh:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.598
Reaction score
94.490
Ρε παιδιά καλό το άτμισμα αλλά...................
πλένω τα δόντια μου και κάτι σαν πουρί παραμένει ,σαν να έχω να τα βουρτσίσω 2-3 μέρες .

Άλλοι δεν έχουν δόντια βρε! :cry:

:D
 


Μηνύματα
3.469
Reaction score
150
@ Yannis_B

Θες να παιδεύεσαι με κεραμικά και με σύρματα NR-R-NR ε.................αποδίδει πολύ καλά ο ο συγκεκριμένος αλλά αν είναι να τον παντρευτείς πάρε και μια μινι ηλεκτροπόντα να ενώνεις στο πι και φι τα σύρματα:




Όταν ξεκίνησε είχε 50 ευρώ τώρα το δίνουν 100 ευρώ αλλά μπορείς να φτιάξεις και μόνος σου αν θες. Ένα κύκλωμα που φορτίζει έναν πυκνωτή είναι με ποντεσιόμετρο (5) για αλλαγή των βολτ κτλ κτλ...you'll figure it out.

Πιάνεις το σύρμα στο 1 (ελλατήριο) και το άλλο στο 2 τα ακουμπάς τζζζζζζζζζζζζζ και τέρμα.


Κι εδώ η έκδοση ενός Ιταλου (φυσικά)





Αυτό έχει νόημα αν πας σε ατμοποιητές όπως η Ιθάκη που κάνεις πολύ χρήση NR-R-NR



Καλά εδώ τις έχει ψιλοσώβρακο τις αντιστάσεις ο τύπος αλλά you get the point.




Είναι ελληνική και κορυφαία. Air control, liquid flow control ξεχωριστό, dual coil και πολλές άλλες λεπτομέριες. Επίσης είναι 23mm δηλαδή πιο φαρδύς από προβάρι οπότε δεν πάει με όλα τα μοντ γιατί σε μικρά θα φαίνεται σαν γλυφιντζούρι. Δύσκολη στο στήσιμο αλλά αυτό είναι σχετικό για τον καθένα.

130 Ευρώ




 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.276
Reaction score
93.713
Ρε παιδιά καλό το άτμισμα αλλά...................
πλένω τα δόντια μου και κάτι σαν πουρί παραμένει ,σαν να έχω να τα βουρτσίσω 2-3 μέρες .
Το πρόσεξε κανείς άλλος .
Ατμίζω σταθερά 50-50 μιγμα (VG - PG)
Για δώσε περισσότερα στοιχεία: μάρκα, τύπο, νικοτίνη.
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.193
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top