Οι θυσίες που κάνουμε για το home cinema



Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
ερεε ομορφιες φτου φτου!!!! Τελικα δε καταλαβα ρεσυ Τασο σορρυ εισαι παντρεμενος για οχι? Και αν ναι πως τα εφερες εις περας με το ετερον ημισυ? :lol: Εγω μιλαμε θα την εστελνα διακοπες στις Μαλδιβες καμμια βδομαδα μαζι με τη μανα της χαχαχαχααα :lol:
 


stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.296
Reaction score
5.248
ερεε ομορφιες φτου φτου!!!! Τελικα δε καταλαβα ρεσυ Τασο σορρυ εισαι παντρεμενος για οχι? Και αν ναι πως τα εφερες εις περας με το ετερον ημισυ? :lol: Εγω μιλαμε θα την εστελνα διακοπες στις Μαλδιβες καμμια βδομαδα μαζι με τη μανα της χαχαχαχααα :lol:
Παντρεμενος οχι,σχεση εχω ομως και μενω μονος μου και οτι θελω κανω.. Παρολα αυτα δε βλεπω καποιο αλλο μελος να ποσταρει εδω μεσα........λεω εγω τωρα!!!
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
Παντρεμενος οχι,σχεση εχω ομως και μενω μονος μου και οτι θελω κανω.. Παρολα αυτα δε βλεπω καποιο αλλο μελος να ποσταρει εδω μεσα........λεω εγω τωρα!!!
χαχαχαααα αμαρτησες τοτε επρεπε να πας στις περισσοτερες ιντσες!!! :imtheking:
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.296
Reaction score
5.248
χαχαχαααα αμαρτησες τοτε επρεπε να πας στις περισσοτερες ιντσες!!! :imtheking:
οπως ειδες αρχικα πηγαινα για 158" αλλα ο Zizikos επεμενε για 138". Ακουσα τον εμπειρο και τα επιχειρηματα του και ετσι κατεληξα στις 138"...ποτε δε ξερεις.ισως γινω και εγω ενα "αλλαχτηρι".......
 


Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
οπως ειδες αρχικα πηγαινα για 158" αλλα ο Zizikos επεμενε για 138". Ακουσα τον εμπειρο και τα επιχειρηματα του και ετσι κατεληξα στις 138"...ποτε δε ξερεις.ισως γινω και εγω ενα "αλλαχτηρι".......

ααααα εγω σε τετοια θεματα εμπιστευομαι μονο τον οφθαλιατρο μου που λεει οτι η κατασταση μου ολο και χειροτερευει.... Οποτε αντι για γυαλια παω στις μεγαλυτερες ιντσες για να βλεπω καλυτερα χαχαχαχαχαααα :lol: :lol: :lol:


ps οσο για τον αλλον τον ΟΡΛ ουτε που με δεχεται στο ιατρειο του για καθαρισμο αυτιων..... Οταν του ειπα για τα 7.1 που θελω να βαλω μου δειξε τη πορτα της εξοδου..... :help:
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.296
Reaction score
5.248
:rolleyes::rolleyes:




Αφου δε χωράει μεγαλύτερη βρε βλαμμένα. :D
τι λες που δε χωραει,χωραει και το χεις δει με τις ταινιες!! απλα θα γρεμισω ενα τοιχο και θα φτιαξω αλλου πορτα για να μπαινω. σιγα το πραγμα. δουλεια μιας μερας! 8-)
 







Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
τι λες που δε χωραει,χωραει και το χεις δει με τις ταινιες!! απλα θα γρεμισω ενα τοιχο και θα φτιαξω αλλου πορτα για να μπαινω. σιγα το πραγμα. δουλεια μιας μερας! 8-)
θεληση να υπαρχει λεμεεεεε!!! δε θελει κοπο θελει τροπο :boast:
 





ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.174
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top