Φαγητό μετά την έκθεση 28 - 11 - 2015

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Λυπηθηκα ειλικρινα που δεν ηταν ο Π. Μελας, ο Μη και ο Κεφάλας.... και ηθελα και αλλα συντροφια απο το A.C.A...
 


skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Τι αγκαλιές ο Κυριάκος με τον Σκαλ. LOVE!

ACA-CPSkal together again!
Πιο πολυ χαρηκα που... μέσα σε μια ωρα (πριν παμε στη ταβερνα) συναντησα, στους διαδρομους του ξενοδοχείου και στα δωματια με τα ηχητικα συστήματα, καμια 20αρια παλιους φιλους και ειναι ολοι τους καλά....
 


Μηνύματα
236
Reaction score
110
Mitsi κοίτα να δεις τι έγινε... καλά δεν είχα φανταστεί ότι είσαι τόσο μεγάλο πειραχτήρι... με τον σκαλ μακριά και αγαπημένοι... μια χαρά είμαστε τώρα... έχουμε να μαλώσουμε μεταξύ μας 6 χρόνια... ο άνθρωπος άμα δεν τα κάνει ρημάδι δεν μπορεί να ζήσει... σας παρακαλώ να τον κρατήσετε εδώ γιατί τον έχουν διώξει από όπου υπάρχει internet... τυχαίο;;;

Η παρέα στην ταβέρνα εξαιρετική... γνώρισα και μερικά πολύ αξιόλογα άτομα... πέρασα πολύ όμορφα και σας ευχαριστώ πάρα πολύ...

 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.366
Ο Στριφτούλης έβαλε κιλά ή μου φαίνεται; (τα καλά του έγγαμου βίου:D)
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.402
Reaction score
94.000
Είσαι αλήτης ρε! :vinsent:














Ζηλεύεις τα ''ποντίκια'' μου ε; :D
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Πηγαμε, ηρθαμε , επιστρεψαμε, περασαμε ομορφα!

Ακουσαμε ηχοσυστηματα, ακουσαμε μουσικες, ειδα προβολεις αλλα πειρισσοτερο μ εντυπωσιασαν οι νεες φανταστικες τηλεορασεις αλλα πανω απ ολα ενα αυτοκινητο απιστευτο που εφτιαξε ο Νικοs Car Audio Test που ολοι επαθαν την πλακα τους..αν το χει ο ανθρωπος..

Φαγαμε στην ταβερνα, εβγαλα λιγες φωτο, αν θελετε τις βαζω, τιποτα φοβερο βεβαια, να εκει η παρεα!!

Κ συνεχιζω...
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.366
Στριφτέ, είσαι αλήτης ρε! (ο abcd το είπε, όχι εγώ!:D)

Κοτσίδη, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι περιμένουμε τις φωτογραφίες σου!
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
κατ αρχην εχουμε το πιο ερωτικο σαιτ ετσι???
[DOUBLEPOST=1448872457][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1448872516][/DOUBLEPOST]και το πι ο...δυναμικο......


[DOUBLEPOST=1448872655][/DOUBLEPOST]Απαρτια ολοι μαζι...

(ενταξει νομιζω ελειπαν αρκετοι , κι εγω κλασσικα δεν ειμαι μεσα..)

 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Mitsi κοίτα να δεις τι έγινε... καλά δεν είχα φανταστεί ότι είσαι τόσο μεγάλο πειραχτήρι... με τον σκαλ μακριά και αγαπημένοι... μια χαρά είμαστε τώρα... έχουμε να μαλώσουμε μεταξύ μας 6 χρόνια... ο άνθρωπος άμα δεν τα κάνει ρημάδι δεν μπορεί να ζήσει... σας παρακαλώ να τον κρατήσετε εδώ γιατί τον έχουν διώξει από όπου υπάρχει internet... τυχαίο;;;
Βρε συ Κυριακο,
Ηρθα προχθες στη ταβερνα... και σκέφτηκα καποια στιγμή (να σουρθω απο πισω...) να μας βγαλει ο Γιαννης μια φωτο μαζι (που εγω σε εφερα στο A.C.A. και μου το ανταπέδωσες καταλληλα και σ' ευχαριστω πολύ μαννουλα μου)... χθες εκανα like σε 2 πολιτικες αναρτησεις σου και ενα αστειο share απο τον τοιχο σου στο FB... κι εσυ... με μπλοκαρες?
Ψυχολογικα - ψυχιατρικά μπορεις αυτο να μου το εξηγησεις?
ΥΓ:. Βαζω στοιχημα οτι τη φωτο του Γιαννη που μας εβγαλε μαζι θα την απαγορεύσεις να μπει στο A.C.A... και λυπάμαι παρα πολύ...
 
Last edited:




skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Βρε συ Κυριάκο,
Με την Πόπη έχουμε έρθει στο γάμο σου στη Πετρουπολη, το θυμάσαι?
(τοσο πολύ το κρατας απο τοτε.... :) )
 
Last edited:

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.366
Φίλε Σκαλ, ξεκόλα. Ό,τι έχεις να πεις με τον/στον Κυριάκο, όχι στο thread αυτό. Απλά πράγματα.
 





Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top