Aλλαγη πηγης για εισοδο usb.

Μηνύματα
62
Reaction score
11
Καλησπερα, θα ηθελα την βοηθεια σας για να αλλαξω πηγη, θελω να μπορω να φορτωνω τα αρχεια απο usb/sd.
Oι προτιμησεις μου ειναι να διαβαζει flac, να μπορει να "δει" οσο γινεται μεγαλυτερης χωρητικοτητας drives, να εχει επιλογες αλλαγης χρωματος στον φωτισμο.
Επισης bt και αν υπαρχει καποιο που να παιζει mp4 μηπως και μπορεσω να περασω κατ'ευθειαν αρχεια απο το κινητο το οποιο ομως τρεχει windows 8.1.(αυτη η επιλογη ομως δεν ειναι καθοριστικη για την επιλογη μου).
Τι λετε;
 




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.558
Reaction score
37.832
...να λεω, βαλε ενα Dac που να συνδεεται με usb στο pc/laptop, κ λυνεις το θεμα χωρητικοτητας/εμφανισης κ ολα..
Το συνδεεις κατ' ευθειαν στην rca εισοδο..κ εισαι comple ..
Δες το hiface (το πορτκαλί) ή το ifi το μικρουλι ή το dragonfly...η κατι τετοιο... ή πας σε μια συσκευουλα μικρη σχετικα συνηθως... αν πετυχεις το wireless usb dac της nad... γλυτωνεις το καλωδιο..
Διοτι διαφορετικα μοναδικος περιορισμος το μηκος καλωδιου..
..ναι η πηγη οπως το θετεις..δεν εχω κατι στο μυαλο..
 

Μηνύματα
62
Reaction score
11
Σε ευχαριστω, αλλα δεν νομιζω να με βολευε κατι τετοιο στην χρηση, στο αυτοκινητο θελεις πιο πρακτικα πραγματα ως προς την χρηση, πως να χειριζεσαι laptop ενω οδηγεις;
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.558
Reaction score
37.832
Σε ευχαριστω, αλλα δεν νομιζω να με βολευε κατι τετοιο στην χρηση, στο αυτοκινητο θελεις πιο πρακτικα πραγματα ως προς την χρηση, πως να χειριζεσαι laptop ενω οδηγεις;
οπ! δεν ειδα οτι ηταν για αυτοκινητο...:oops:
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.619
Reaction score
94.554
Στην κατηγορια ηχος και εικονα στο αυτοκινητο εκανα το ερωτημα βρε παιδια!;)
Μην αγχώνεσαι φίλε μου! ;)

Η... Μελίνα φταίει :whistling:
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Παρε ενα πλέυερ τυπου FiiO (X3 - X5), ειναι και dac μεχρι 192. Το συνδεειςστην aux και εισαι αφεντης- ειχα το Χ5 και ηταν υπεροχο ακομη και στο οικιακο στερεο. Μονο του μειονεκτημα η μικρη οθονη που το κανει δυσκολοδιαβαστο (αν εισαι νεος ή φορας συνεχως φυαλια δεν ειναι προβλημα, για μενα ηταν). Ευχαριστως ξαναεπαιρνα αν εδινε εικονα περιεχομενων στην οθονh του αυτ/του οπως το ipod
 




Μηνύματα
62
Reaction score
11
Σε ευχαριστω, καλο φαινεται.;):thumbsup:
[DOUBLEPOST=1481452004][/DOUBLEPOST]
Παρε ενα πλέυερ τυπου FiiO (X3 - X5), ειναι και dac μεχρι 192. Το συνδεειςστην aux και εισαι αφεντης- ειχα το Χ5 και ηταν υπεροχο ακομη και στο οικιακο στερεο. Μονο του μειονεκτημα η μικρη οθονη που το κανει δυσκολοδιαβαστο (αν εισαι νεος ή φορας συνεχως φυαλια δεν ειναι προβλημα, για μενα ηταν). Ευχαριστως ξαναεπαιρνα αν εδινε εικονα περιεχομενων στην οθονh του αυτ/του οπως το ipod
Σε ευχαριστω για την προταση, σε αυτην την τιμη ομως παιρνω μια καλη πηγη και με μεγαλυτερη (μαλλον) οθονη.
Δεν ξερω αν βολευει για αυτοκινητο.
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Υπαρχει μεταχειρισμενο 1ης γενιας πολυ φθηνοτερο, οχι δικο μου βεβαια. Το ΜΟΝΑΔΙΚΟ προβλημα ειναι η αναγνωση της οθονης
 

Μηνύματα
62
Reaction score
11
Υπαρχει μεταχειρισμενο 1ης γενιας πολυ φθηνοτερο, οχι δικο μου βεβαια. Το ΜΟΝΑΔΙΚΟ προβλημα ειναι η αναγνωση της οθονης
Θυμασαι αν βλεπει φακελλους στην καρτα;
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.590
Μηνύματα
2.866.724
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top