Εδώ γελάμε



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.506
-Γιατρέ μου καλησπέρα, Θα ήθελα τη γνώμη σας για ένα πρόβλημα που έχω:

Όλα ξεκίνησαν πριν 3 μήνες. Μπαίνω σπίτι μου και τσακώνω τη γυναίκα μου με το κουμπάρο μας!!! Βουτάω τη καραμπίνα που είχα για τα αγριογούρουνα και πάω να τους πυροβολήσω! Μπαίνει η γυναίκα μου μπροστά με δάκρυα στα μάτια και μου λέει:
-Μη άντρα μου!!! θα πάμε εμείς στο χώμα, εσύ στη φυλακή, έλα στη κουζίνα να σου φτιάξω ένα καφεδάκι να τον πιεις να ηρεμήσεις, να το συζητήσουμε...
Έτσι και έγινε γιατρέ μου... Πήγα στη κουζίνα, μου έφτιαξε τον καφέ, τον ήπια το συζητήσαμε, μου ζήτησε συγνώμη και ο κουμπάρος και τελικά δε τους σκότωσα γιατρέ...

Μετά από ένα μήνα γυρνάω νωρίτερα από επαγγελματικό ταξίδι και βλέπω τη γυναικά μου στο κρεβάτι με το χασάπη!!!
Βουτάω το κουζινομάχαιρο να τους σφάξω!!! Μπαίνει η γυναίκα μου μπροστά με δάκρυα στα μάτια και μου λέει:
-Μη άντρα μου!!! θα πάμε εμείς στο χώμα, εσύ στη φυλακή, έλα στη κουζίνα να σου φτιάξω ένα καφεδάκι να τον πιεις να ηρεμήσεις, να το συζητήσουμε...
Έτσι και έγινε γιατρέ μου... Πήγα στη κουζίνα, μου έφτιαξε τον καφέ, τον ήπια το συζητήσαμε, ηρέμησα, μας έφερε και ένα αρνί ο χασάπης δώρο και δε τους σκότωσα γιατρέ μου...

Πριν μια εβδομάδα, ξαναγυρνάω σπίτι μου και τσακώνω ξανά τη γυναίκα μου με ένα πιτσιρικά με τατουάζ, σκουλαρίκια, στα τέσσερα στο σαλόνι μας!!! Πάω να τους πνίξω με τα ίδια μου τα χέρια, μπαίνει η γυναίκα μου μπροστά και με δάκρυα στα μάτια μου λέει:
-Μη άντρα μου!!! θα πάμε εμείς στο χώμα, εσύ στη φυλακή, έλα στη κουζίνα να σου φτιάξω ένα καφεδάκι να τον πιεις να ηρεμήσεις, να το συζητήσουμε...
Έτσι και έγινε γιατρέ μου... Πήγα στη κουζίνα, μου έφτιαξε τον καφέ, τον ήπια, το συζητήσαμε, γνώρισα και τον νεαρό, -καλό παιδί μου φάνηκε- και τελικά δε τους σκότωσα γιατρέ...

Η ερώτηση μου γιατρέ μου έχει ως εξής:
-Τόσοι πολλοί καφέδες, λέτε να με πειράξουν στο στομάχι;
 










Μηνύματα
685
Reaction score
2.165
Συνειδητά στο "εδώ γελάμε":

HD Vinyl

REBEAT CEO Günter Loibl has a plan to change the way vinyl records are mastered. If what he is planning actually comes to pass, records could be "one step" mastered on a ceramic disc that could possibly press 10,000 records before it begins to wear.
https://www.analogplanet.com/content/hd-vinyl-your-record-playing-future

bonus: 95% of all the cuttings right now are done from a digital source
και ο συνομιλιτής μετά προσπαθεί να βάλει και το αναλογικό μέσα, με το ζόρι ...
 









Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.617
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top