Ηλεκτρονικό τσιγάρο












Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
κλεφτες παιδι μου :D

δοκιμασα αυτο .......μια χαρα παιζ ....λιγο πιπερατο μου βγαινει :laugh:
...πηγαινα για 9 σπειρες αλλα μου βγηκαν 10 ....και 0.042 Ω
ποιος γυρναει πισω !!! :roflmao:

cw 1.jpg

cw.jpg cw 2.jpg
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.506
Εάν καταφέρω, έστω ένα μέλος να σταματήσει το κάπνισμα ή να αρχίσει το ηλεκτρονικό, είμαι ικανοποιημένος! ;)

 


Μηνύματα
409
Reaction score
438
" 2-3 τζούρες και μετά περιμένεις 5 λεπτά να κρυώσει. Ετσι είναι αυτό .. "
Εβγαλε μια προσφορά το Vapor Market για Εleaf iStick 200watt με Melo 300 ατμοποιητή και επειδή φαινόταν κτήνος είπα να το πάρω να το δοκιμάσω.
Το συκγεκριμένο μαραφέτι μετά από δυο τρεις τζούρες έκαιγε ολόκληρο . Δεν μορούσες να το πιάσεις. Το πάω στο μαγαζί για επιστροφή , το βλέπουν σiγουρεύονται για το πρόβλημα, μου λένε ότι μπορεί να τού έκανα ζημιά με λάθος ταχυφορτιστή και το κρατάνε να το εξετάσει ο τεχνικός τους.
Μετα μια εβδομάδα μου το δίνουν πίσω λέγοντας ότι δεν έχει τίποτα . Ετσι είναι αυτο .
2-3 τζούρες και μετά περιμένεις 5 λεπτά να κρυώσει....
Τι να απαντήσω σε αυτο ? ...
Τον διάλογο αυτόν τον έχω και σε βίντεο. Hμουν σίγουρος ότι θα έπερνα κουλη απάντηση και είχα το κινητό να γράφει. Αυτο πάντως δεν το περίμενα !1
Φυσικά αυτην την εκδοχή για την χρήση του συγκεκριμένου δεν θα την βρείτε πουθενα στο ιντερνετ ..
Να το ανεβάσω στο youtube ? :)
http://vapormarket.gr/index.php?route=product/product&product_id=775
 
Last edited:

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.281
Reaction score
93.722
Εάν καταφέρω, έστω ένα μέλος να σταματήσει το κάπνισμα ή να αρχίσει το ηλεκτρονικό, είμαι ικανοποιημένος! ;)
Έχεις καταφέρει τουλάχιστον δύο. :wink::hi:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.506
Καινούριους εννοώ Γιάννη, με αφορμή το βίντεο που ανέβασα. :)
 



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
" 2-3 τζούρες και μετά περιμένεις 5 λεπτά να κρυώσει. Ετσι είναι αυτό .. " Εβγαλε μια προσφορά το Vapor Market για Εleaf iStick 200watt με Melo 300 ατμοποιητή και επειδή φαινόταν κτήνος είπα να το πάρω να το δοκιμάσω...
φαντάζομαι εννοείς ότι ο Melo 300 ζεσταίνεται....
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.615
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top