Χαρίζονται CD

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
440
Reaction score
283
Χαριζονται 35 cd από τό περιοδικό AUDIO πού τά εδινε μαζί μέ τά τευχη του όταν κυκλοφορούσε .Ο πρώτος πού τά θέλει τά παίρνει,λογο ευκολίας ενδιαφερόμενοι μόνο από αθήνα,καί δήλωση ενδιφέροντος εδώ καί όχι μέ pm.
 

Μηνύματα
132
Reaction score
11
καλημερα και συγχαρητηρια για την προσφαρα
με ενδιαφερουν
 



Μηνύματα
2.748
Reaction score
1.380
Με ενδιαφέρει κ μενα .. να τα ριπαρω ..
κ μετά σε επόμενο ενδιαφερόμενο
Ευχαριστώ πολύ κ μπράβο για την κίνηση
 

Μηνύματα
440
Reaction score
283
Με ενδιαφέρει κ μενα .. να τα ριπαρω ..
κ μετά σε επόμενο ενδιαφερόμενο
Ευχαριστώ πολύ κ μπράβο για την κίνηση
ωραία, τά ριπάρει ο dimitrisTop
Χαριζονται 35 cd από τό περιοδικό AUDIO πού τά εδινε μαζί μέ τά τευχη του όταν κυκλοφορούσε .Ο πρώτος πού τά θέλει τά παίρνει,λογο ευκολίας ενδιαφερόμενοι μόνο από αθήνα,καί δήλωση ενδιφέροντος εδώ καί όχι μέ pm.
καί ο ενδιαφερόμενος τά περνει από αυτον.
 

jm62

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
586
Reaction score
107
Συγχαρητήρια για την κίνηση σου,δηλώνω ενδιαφέρον
 



Μηνύματα
440
Reaction score
283
Εάν γίνεται θα ηθελα κ εγω να τα ριπαρω ....
Εγώ αύριο τά δίνω στον dimitriTop καθώς καί θά ανακοινώσω τό όνομα του καινούργιου ιδιοκτήτη, από κει καί πέρα μιλάτε μέ τό καινούργιο αφεντικό των σιντί.
 



Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
Θα με ενδιέφεραν κι εμένα δυό τρία που μου λείπουν αν κάποιος τα ριπάρει και να δω αν μπορώ να συμπληρώσω από τα δικά μου όσα δεν έχει ο regious. Δεν πρέπει να ήταν πολλά παραπάνω.
 

Μηνύματα
235
Reaction score
110
Είχα τα CD αλλά τα έχασα. Είχαν κάποια τραγούδια που μου αρέσαν, αλλά δεν θυμάμαι ούτε τίτλους, ούτε καλλιτέχνες. Αν κάποιος φίλος έχει τα ριπς και θέλει και μπορεί να μου τα στείλει θα του είμαι ευγνώμων.
 

Μηνύματα
440
Reaction score
283
Παιδιά από ότι βλέπω πολλοί θέλουν νά τά ριπαρουν αλλά κανένας νά τά κρατήσει. Εγώ δέν μπορώ νά ασχοληθώ μέ αυτό. Τά σιντί τά έχει ο dimitrisTop , θέλετε νά τά ριπαρει κάποιος καί νά μοιράσει τα ψηφία συνεννοηθείτε, θέλει νά τά κρατήσει κάποιος πάλι καλώς, από εμένα έχετε τό ελεύθερο.
 

Μηνύματα
662
Reaction score
534
Από ποιό μουσικό είδος είναι αυτά τα τραγούδια ρε παιδιά, για μας τους άσχετους!
Αν με ενδιαφέρει το είδος, τα κρατάω εγώ τα cd, αν θέλετε.
Regious συγχαρητήρια για την προσφορά!
 

Μηνύματα
6.905
Reaction score
5.783
Αν δεν θελει κανεις τα cd τα θελω εγω. Και φυσικα τα ριπαρω για οποιον θελει.
[DOUBLEPOST=1496092893][/DOUBLEPOST]
Από ποιό μουσικό είδος είναι αυτά τα τραγούδια ρε παιδιά, για μας τους άσχετους!
https://www.discogs.com/label/71062-Audio-Magazine
 

Μηνύματα
440
Reaction score
283
Νομίζω τό θέμα έκλεισε, τά σιντί πάνε στον Γιάννη. Μόλις τελειώσει την δουλειά του ο Δημήτρης θά τά πάρω καί θά τά δώσω στον Γιάννη.
 

Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.165
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top