Uncharted 4

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.044
Reaction score
4.011
Review Uncharted 4: A Thief's End
Developer:
Naughty Dog
Publisher: Sony Computer Entertainment
Διάθεση: Sony HELLAS

Λένε ότι ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο, και η φράση αυτή ταιριάζει γάντι στο Uncharted 4. Η Naughty Dog κατάφερε να δώσει μια νέα οπτική στις περιπέτειες του Nathan Drake, να φτιάξει το καλύτερο παιχνίδι της σειράς, να δημιουργήσει ένα τεχνολογικό επίτευγμα για το οποίο θα συζητάμε για πολύ καιρό , και να κλείσει την ιστορία του Drake με έναν πολύ καλό τρόπο. Θα ήταν υπερβολή να τους λέμε πλέον Naughty Gods? Δεν νομίζω, καθώς οι τύποι το αξίζουν και με το παραπάνω....

http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/17120-Uncharted-4-A-Thief-s-End
 




Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
xfader... εχεις γινει ενα με το dualshock?
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.714
Reaction score
83.430
xfader... εχεις γινει ενα με το dualshock?
Έπαιξα χθες για μία ωρίτσα και το βασικό μου συμπέρασμα ειναι το πόσο πίσω ειναι όλοι οι άλλοι developers.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
Ορίστε κι ένα review. Εάν δεν ήμουν απαθής με τα παιχνίδια για PC (έχω "μείνει" στις εποχές που μεσουρανούσαν οι τίτλοι της σειράς Command & Conquer), το συγκεκριμένο θα με έπειθε να αγοράσω το παιχνίδι.
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Θα επρεπε μαζι με το παιχνιδι να σε πεισουν να αγορασεις και την κονσολα... :p
Playstation only dear. Δεν βγαινει σε PC.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
Mea culpa... Από αυτό και μόνο αντιλαμβάνεσαι πόσο "πίσω" έχω μείνει!

Σε κονσόλα, το μόνο παιχνίδι που έχω (και παίζω, ενίοτε) στο PS3 είναι το Soul Calibur.
 

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.044
Reaction score
4.011


Ρεκόρ για τον Drake. Η Sony Interactive Entertainment ανακοίνωσε ότι οι παγκόσμιες πωλήσεις του «UNCHARTED 4: Το Τέλος Ενός Κλέφτη», το οποίο είναι διαθέσιμο αποκλειστικά στο PlayStation®4 (PS4™), έχουν υπερβεί τα 2.7 εκατομμύρια , σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία, έως τις 16 Μαΐου του 2016.




One week! Ο αριθμός αυτός των αξιοσημείωτων πωλήσεων επετεύχθη σε μία μόλις εβδομάδα από την κυκλοφορία του παιχνιδιού.

Το franchise του PlayStation® «UNCHARTED 4: Το Τέλος Ενός Κλέφτη» από την Naughty Dog είναι η τελευταία κυκλοφορία της σειράς και λειτουργεί ως ο επίλογος στην πρόκληση του Nathan Drake για την ανακάλυψη του απόλυτου θησαυρού. Το «UNCHARTED 4: Το Τέλος Ενός Κλέφτη», που έγινε ευρέως αποδεκτό με κορυφαίες κριτικές, ενσωματώνει νέους gameplay μηχανισμούς, μεγαλύτερα και περισσότερο ανοιχτά περιβάλλοντα, ενισχυμένα γραφικά και animations, και ένα πλήρως εξελιγμένο Multiplayer Mode.

«Ευχαριστώ την ομάδα της Naughty Dog για τη δημιουργία του Uncharted 4, μιας υπέροχη εμπειρίας που θέτει νέα δεδομένα στην διαδραστική ψυχαγωγία.

Είμαστε όλοι ενθουσιασμένοι που τόσοι πολλοί παίκτες έχουν πάρει μέρος σε ένα ακόμη ταξίδι του Nathan Drake και ανυπομονούμε να συνεχίσουμε να προσφέρουμε επικές εμπειρίες gaming, διαθέσιμες αποκλειστικά στο PlayStation», δήλωσε ο Shawn Layden, Διευθυντής των Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios.
 

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.044
Reaction score
4.011
New Devon is set in the lush ruins of an abandoned pirate colony. As one of the largest maps to-date, it features wide open exteriors with elevated vantages for those who prefer long-range engagements, as well as tight corridors for close-quarters combat.

 

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.044
Reaction score
4.011
Στα πλαίσια του PlayStation Experience 2016 ανακοινώθηκε ένα νέο story expansion για το Uncharted 4 με τίτλο, The Lost Legacy. Όπως επιβεβαίωσε η Sony το Lost Legacy θα λειτουργεί ως standalone παιχνίδι και δεν θα προϋποθέτει την κτήση του Uncharted 4. Παρακάτω μπορείτε να παρακολουθήσετε και το πρώτο gameplay trailer μετο οποίο άνοιξε η παρουσίαση της Sony



. - See more at: http://www.enternity.gr/Article/Ανακοινώθηκε-το-Uncharted-The-Lost-Legacy/40057.html
 
Last edited:




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.611
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top