Εργασίες Server - αναφορά προβλημάτων

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Δεν αλλάξαμε καμία πλατφόρμα. Εκσυγχρονίσαμε τα πρωτόκολλα ασφαλείας του server, γιατί είναι πλέον απαραίτητη προϋπόθεση που έβαλε η google από τις αρχές του 2017. Τα windows xp όπως αναφέρθηκε και παραπάνω δεν υποστηρίζονται πια από τη microsoft και δεν είναι συμβατά με το SSL, παρά μόνο αν χρησιμοποιήσεις firefox.
Κατ΄αρχας (και σας το εχω ξαναπει),μου αρεσει πολυ η δουλεια που κανετε στη σελιδα.Το ΄΄χτισιμο΄΄,τα χρωματα,η λειτουργικοτητα.Ειναι ενας απο τους σημαντικοτερους λογους της παρουσιας μου στο φορουμ
:hi:

Στο θεμα μας τωρα.

Πραγματι για τα XP ετσι ειναι,εχετε δικιο.Και πολυ σωστα κανετε που δημιουργειτε συνθηκες ΄΄ασφαλους περιβαλλοντος΄΄ στην ιστοσελιδα.

Το ερωτημα και η παρακληση που βαζω εγω στο τραπεζι ειναι τα εξης:

Παρακαλω μην παρεξηγηθει.Ερωτημα ειναι χωρις να υπονοω κατι :)
Αναρωτιεμαι μηπως εισασταν υπερβολικοι στον εκσυγχρονισμο.
Το λεω αυτο διοτι ενω δουλευω XP με Chrome για ολες τις συναλλαγες μου,τη συγκεκριμενη δυσλειτουργια δεν την συναντησα μεχρι στιγμης καπου αλλου.Μονο εδω σε εμας.

Δεν τη συναντησα επισης σε καμμια ιστοσελιδα με αυξημενες αναγκες στο επιπεδο ασφαλειας.
Μιλω για ιστοσελίδες τραπεζων,ιστοσελιδες οικονομικων συναλλαγων,ιστοσελιδες αγορων.

Τωρα με την αναβαθμιση,καθε φορα που θελω να διαβασω το φορουμ,χρειαζεται να αλλαζω browser,το οποιο καταλαβαινετε ειναι πολυ αβολο.

Σας παρακαλω εαν εχετε την καλοσυνη και σας ειναι ευκολο,κοιταξτε μηπως υπαρχει καποια εναλλακτικη ή καποια διορθωση που να καταφερει να λυσει το θεμα.

Σας ευχαριστω πολυ

:)
 
Last edited:

Μηνύματα
510
Reaction score
659
Καλημέρα το ασημί ή γκρι banner με τα γαλάζια γράμματα δεν είναι ευκρινές αν γίνεται αλλάξτε τα χρώματα
 



Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Α μάλιστα τώρα το είδα. Άλλο πάλι και τούτο, μόνο του άλλαξε αυτό; το κοιτάω.

Edit: τόφτιαξα. :)
 
Last edited:

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.456
Reaction score
50.602
- καλημέρα , έχω καιρό να δώ να εμφανίζονται οι εκάστοτε γενέθλιες ημέρες των μελών , άλλαξε κάτι ή απλά δεν έτυχε ;
 








Μηνύματα
27.250
Reaction score
25.239
Πάντως τα δικά μου περάσανε και δεν είδε τίποτα.
Μάλλον κοιμάται η Μάνα του λόχου.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Πάντως τα δικά μου περάσανε και δεν είδε τίποτα.
Μάλλον κοιμάται η Μάνα του λόχου.
Δεν σε αγαπάει πια Γιαννάκη μου.
Εκτός αν την έχεις μπλοκάρει στο fb....:p
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.639
Reaction score
94.588
Πάντως τα δικά μου περάσανε και δεν είδε τίποτα.
Μάλλον κοιμάται η Μάνα του λόχου.
Ωχ...:oops:

Σ' αγαπάω Γιαννάκη μου!

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! :)
 

Μηνύματα
27.250
Reaction score
25.239
Μπα μ'αγαπάει, αφού το λέει, απλά με ξέχασε.
ΟΧΙ δεν είναι μπλοκαρισμένη στο fb.


Εντάξει Γιώργο.
Πρώτη και τελευταία . :drinks::biggrin:
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.929
Reaction score
41.191
Από το safari στο desktop δεν μπορώ να μπω με τιποτα όλη μέρα, νόμιζα οτι ειχα πέσει το φόρουμ. Από το safari στο κινητο έχω πρόσβαση μια χαρά.
Any hint?
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Από το safari στο desktop δεν μπορώ να μπω με τιποτα όλη μέρα, νόμιζα οτι ειχα πέσει το φόρουμ. Από το safari στο κινητο έχω πρόσβαση μια χαρά.
Any hint?
Μπα...απολυθηκαμε και αρχίσαμε τις γκρίνιες;:p
 

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Και σε μένα τα ίδια έκανε και από desktop αλλά και από iPad σαφάρι. Όχι μόνο εδώ αλλά και σε πολλά ακόμα site. Σαν να μη φόρτωνε τις φωτό ένα πραμα.
Τώρα έστρωσε όμως
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.358
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top