Off Topic

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.881
Reaction score
7.960
Τους ψηφίζουμε, δεν βγαίνουν ουρανοκατέβατοι..
Απορώ όμως, αφού είμαστε έξυπνος λαός, απόδειξη ότι ψωνίζουμε έξυπνα προϊόντα ..... έξυπνες αλόες - έξυπνες σαγιονάρες, έξυπνα προφυλακτικά.....
[DOUBLEPOST=1500559073][/DOUBLEPOST]
Pioneer PD-95 , το οποιο εχω και στην κατοχη μου !

View attachment 77427

View attachment 77428
:hi:
 

ika

News
Μηνύματα
13.671
Reaction score
12.772
Απορώ όμως, αφού είμαστε έξυπνος λαός, απόδειξη ότι ψωνίζουμε έξυπνα προϊόντα ..... έξυπνες αλόες - έξυπνες σαγιονάρες, έξυπνα προφυλακτικά.....
.. προσκυνάμε ιερά κάστανα (να μην το ξεχνάμε αυτό)
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.838
Reaction score
20.314
Αυτο φιλε μου ελεγχεται , Τους ψηφίζουμε?
Όποιος δεν ψηφίζει, δεν έχει δικαίωμα ούτε να παραπονιέται ούτε να κρίνει τους κυβερνώντες είτε για πράξεις είτε για παραλείψεις τους.
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.881
Reaction score
7.960
Όποιος δεν ψηφίζει, δεν έχει δικαίωμα ούτε να παραπονιέται ούτε να κρίνει τους κυβερνώντες είτε για πράξεις είτε για παραλείψεις τους.
Εφ όσον δεν τους ψήφισα και ψηφίζω, θα αναφέρω την γνώμη μου.

Το θέμα βέβαια ΔΕΝ διορθώνεται με τίποτα. Αν το ψάξουμε λίγο θα δούμε ότι ο χαμαιλέοντας Ελληνικό Δημόσιο, κυβερνά, ασχέτως ονόματος (ΠΑΣΟΚ ΝΔ ΣΥΡΙΖΑ ή ότι άλλο). Μόλις δούνε σύννεφα, αλλάζουν το όνομα (κάνουν εκλογές για τα μάτια των υπολοίπων - του κ@λου δηλαδή) καί ανανεωμένοι ξανά προς την δόξα τραβάν .

Και προσωπικά ζητώ συγνώμη και σταματώ εδώ διότι είμαστε πάλι εκτός θέματος.
 
Last edited:


Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.733
Reaction score
28.011
Το θέμα αφορά τα μέλη που το καταλαβαίνουν. Η συμμετοχή δεν είναι υποχρεωτική. :p

Αγαπητέ Κ. Δημήτρη :hi:
Zizik .
Σέ παρακαλώ , ( και εκ μέρους αρκετών άλλων φίλων από εδώ ) , οποιοδήποτε πολιτικό ποστάρισμα να μεταφερθεί κάπου αλλού ή να διαγραφεί . :offtopic:

Σαs Ευχαριστώ εκ των προτέρων .
Εμμανουήλ .

-
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.881
Reaction score
7.960
Αγαπητέ Πέτρο,

(Αναφέρομαι γενικά για την Πολιτική).

Συμφωνώ απόλυτα, δεν αξίζει να αναλωνόμαστε με πράγματα που δεν διορθώνονται πλέον και που σε τελική ανάλυση, μόνο στεναχώρια και προστριβές δημιουργούν.

Στο site αυτό βρισκόμαστε γιατί αγαπάμε την τέχνη της Μουσικής και του Κινηματόγραφου. Το παρακολουθούμε γιατί μας διευρύνει τις γνώσεις μας πάνω στο θέμα και με την ευκαιρία κάνει να περνούν και πιο ευχάριστα οι ελεύθερες ώρες μας.

Αυτός είναι ο προορισμός του και σε αυτά τα θέματα θα συμμετέχω προσωπικά στο μέλλον.

Με ενοχλεί λοιπόν η Πολιτική και με βλάπτει ψυχολογικά , διότι βλέπω ότι πια δεν μπορώ να προσφέρω τίποτα για αυτόν τον τόπο. Το μοναδικό όπλο η Ψήφος μου δεν έχει πλέον καμία δύναμη - ουσία. Έτσι το μόνο που μου μένει είναι να καταθέσω τα όπλα.
 

Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
Χρόνια πολλά μωρό μου
Για τα γενέθλιά μου
Χρονιά πολλά
Κι ας πεθαίνω που ζω πια μακριά μου!!!!

:p:drinks::dance2:
 



Μηνύματα
2.064
Reaction score
1.467
Καλημέρα παιδιά. Δε θα το πιστέψετε.. οι προσευχές (που δεν έκανα), εισακούσθησαν!!!!!! Το πρωί που άνοιξα το Zidoo μου έβγαλε ειδοποίηση ότι υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση. Αμέσως έκανα το upgrade, έγινε η εγκατάσταση/επανεκκίνηση και γεμάτος αδημονία άνοιξα το Tidal.....ω του θαύματος!!!!!!!!!! έπαιζε κανονικά!!! Όλα τα προβλήματα λύθηκαν. Επιτέλους, ο κάρφος έφυγε, τώρα μπορώ να ησυχάσω, δύο μήνες μου έφαγε ψάχνοντας.

Ρε μπας και οι κινέζοι διαβάζουν AV site και οι κ.κ. της Δχσεως μας το κρύβουν?

Για του λόγου το αληθές ορίστε και φωτό από την αναβάθμιση..
δεν υπαρχει πιο μπανικος ενισχυτης απο αυτον με τα μπλε-πρασινα vu meters
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
δεν υπαρχει πιο μπανικος ενισχυτης απο αυτον με τα μπλε-πρασινα vu meters
..και το οποια Δημητρη εχω μονιμως σβηστα διοτι ειναι ακρως ενοχλητικα, παρ'οτι εχω κατεβασει το επιπεδο φωτισμου στο κατωτατο σημειο!
 

Μηνύματα
2.064
Reaction score
1.467
..και το οποια Δημητρη εχω μονιμως σβηστα διοτι ειναι ακρως ενοχλητικα, παρ'οτι εχω κατεβασει το επιπεδο φωτισμου στο κατωτατο σημειο!
:D:D:D
χαχα

οκ ναι το φανταζομαι
αλλα και παλι!!
 




Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
αν τον ακουσες και δεν σ αρεσε εχω μια μικρηηη υποψια οτι δεν εφταιγε ο mac αλλα κατι αλλο
:D
Δημητρη με ολο το σεβασμο, θα παρακαλουσα να μη συνεχιστει αυτη η συζητηση. Μ' ενοχλει λιγακι φιλε....
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
αν τον ακουσες και δεν σ αρεσε εχω μια μικρηηη υποψια οτι δεν εφταιγε ο mac αλλα κατι αλλο
:D
Ξερει τι λεω ο Νικος.

Α, Νικολα, μαλλον ξαναρχεται ο ...φονεας των VUμετρων σου:)
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.499
Members
37.876
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top