Ποιό μουσικό κομμάτι ακούτε τώρα;










Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.456
Reaction score
50.606
- μίνι μεταλλαγμένο οργισμένο όργιο . . . . γ,μεί όμως . . .

FRANKIE GOES TO HOLLYWOOD - Welcome To The Pleasuredome,Two Tribes & Relax (Wembley


. . .δυνατά παρακαλώ
 
Last edited:




Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.901
Reaction score
28.686
Οί 17.000 Ελληνικές λέξεις στην Ισπανική γλώσσα .....είναι λίγεs
-

-
Το τελευταίο μου ταγκό στην Αθήνα Νευρωτική αρμονία στον μικρόκοσμο της μητρόπολης Ναρκισσιστική κουλτούρα σε μια δογματική μοναρχία Κακόηχη συμφωνία, πανδαιμόνιο στην ατμόσφαιρα ένα σύμβολο μελωδίας, μελόδραμα και τραγωδία

Ιδεολογικός οργασμός από τη βαρβαρότητα στη θεωρία δυσλεξικός πολιτικός σε ονειρική παρωδία Τυραννίδα - φάντασμα, μεγαλομανές δίλημμα ενός ρητορικού μεταβολισμού χωρίς θέση ή αντίθεση

(Ρεφρέν) Αυτό είναι το τελευταίο μου τανγκό στην Αθήνα ένα δακρύβρεχτο τανγκό που τρέχει από τις φλέβες μου
(επανάληψη)

Ηρωικός πατριώτης, τραγικός, συστηματικός παρανοϊκή υποκρισία χωρίς εσωτερικό διάλογο ειρωνικό θέατρο, πλαστικό συνδικάτο και το επίκεντρο της επιδημίας, ένα όνειρο, μια ουτοπία

Υπερβολική ενέργεια, δημοκρατικό αντίδοτο Κριτικός λαβύρινθος χωρίς ενθουσιασμό, χωρίς ρίμα Επιδερμική μουσική σε ένα μαζοχιστικό πεντάγραμμο και η τοξική συμμετρία ενός νεκρολογικού επιλόγου

(ρεφρέν)

Υπάρχει μια αρωματική όαση, παράλληλη, φυσιολογική αινιγματικός προφήτης, χρονικό και ορθόδοξο φαινόμενο χωρίς ρατσισμούς και εξτρεμισμούς, χωρίς εθνικά ταμπού με μια λυρική έκσταση είναι πράξη είναι το μελωδικό και φανταστικό ανθρώπινο ον

(ρεφρέν)

-
 








Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.421
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top