Κρεβάτι - στρώμα


xristos twin

Music, Serials
Μηνύματα
413
Reaction score
500
Μια εξήγηση που μου έδωσε ο πωλητής ήταν ότι καθώς το αφρώδες στρώμα αγκαλιάζει το σώμα καλύτερα (περισσότερο λέω εγώ) δίνει την αίσθηση του πιο ζεστού ενώ δεν είναι (σκεπάζει περισσότερη επιφάνεια του σώματος οπότε όσο λιγότερη επιφάνεια αερίζεται - αναπνέει τόσο πιο πολύ ζεσταίνεσαι, πάλι λέω εγώ)....it makes sense αλλά κλιματιστικό ρουλζ!

Πάντως αυτό που μου έκανε περισσότερο κλικ ήταν το τοπ μοντέλο της elite strom (temptation) το οποίο είναι pocket springs αλλά στο πάνω μέρος μεταξύ άλλων έχει και ένα στρώμα tempur (4 εκατοστών). Με την έκπτωση 1355 στη διάσταση 180χ200.
και εγω προς αυτο κλινω..
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.880
Reaction score
41.095
και εγω προς αυτο κλινω..
εγώ τελικά πήρα το dunlopillo, το top μοντέλο που έχουν που είναι θερμοκάτι που κρατά σταθερή τη θερμοκρασία και είμαι πολύ ευχαριστημένος (και με το αντίστοιχο θερμοτέτοιο μαξιλάρι! )
 

xristos twin

Music, Serials
Μηνύματα
413
Reaction score
500
εγώ τελικά πήρα το dunlopillo, το top μοντέλο που έχουν που είναι θερμοκάτι που κρατά σταθερή τη θερμοκρασία και είμαι πολύ ευχαριστημένος (και με το αντίστοιχο θερμοτέτοιο μαξιλάρι! )
ποσο πηγε το μαλλί??
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.880
Reaction score
41.095
ποσο πηγε το μαλλί??
λοιπόν, celsion plus είναι το μοντέλο διαστάσεις 1.6x2 + 2 μαξιλάρια είχε βγει σύνολο 1740 με κάτι εκπτώσεις που είχε τότε, 3.5 χρόνια πριν.
 

xristos twin

Music, Serials
Μηνύματα
413
Reaction score
500
λοιπόν, celsion plus είναι το μοντέλο διαστάσεις 1.6x2 + 2 μαξιλάρια είχε βγει σύνολο 1740 με κάτι εκπτώσεις που είχε τότε, 3.5 χρόνια πριν.
α μαλιστα..
μετα απο 3,5 χρονια θα το ξανα επαιρνες??
 



Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.187
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top