πουλαω παρα πολλες εκατονταδες cd και dvd

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
63
Reaction score
8
καλησπερα σε ολους,

πουλαω οτι λεει ο τιτλος, παρα πολλες εκατονταδες cd και dvd τα οποια εχω συλλεξει απο εφημεριδες επι εντεκα χρονια.......ειναι παρα πολλα και ειναι παντελως αχρησιμοποιητα, ουτε καν τα εχω ανοιξει καποια απο αυτα. Οποιος ενδιαφερετε πρεπει να ερθει με αυτοκινητο να τα παρει απο το σπιτι μου.....ζηταω για ολα 250 ευρω.....μενω αθηνα....6974669718
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Πάρα πολλές εκατοντάδες κομματάκι δύσκολο να υπάρχουν.
Από μία εκατοντάδα μέχρι εννιά..μετά πάμε στις χιλιάδες...
 

Μηνύματα
63
Reaction score
8
Πάρα πολλές εκατοντάδες κομματάκι δύσκολο να υπάρχουν.
Από μία εκατοντάδα μέχρι εννιά..μετά πάμε στις χιλιάδες...
Σωστη η παρατηρηση φιλε μου.....τεσπα ειναι παρα πολλα....τοσα πολλα που παραιτηθηκα απο την προσπαθεια να τα μετρησω. (η φραση ''παρα πολλες εκατονταδες'' εχεις δικιο ειναι αδοκιμη παντως)
 

Μηνύματα
908
Reaction score
333
με ολη την καλη διαθεση
Θα σου προτεινα να διαλεξεις τα καλυτερα και τα ποιο σπανια και να γραψεις ενα καταλογο
250 ευρω κανεις δεν θα δωσει για καποια cd εφημεριδων που δεν ξερει καν ποια ειναι
 

Μηνύματα
63
Reaction score
8
Σωστη η παρατηρηση του φιλου STELLIOS.....δεν θα κατσω να τα διαλεξω αξιολογικα ανα σπανιοτητα ομως και να τα πουλησω ανα κομματι, ειναι τοσα πολλα που θα χρειαζοταν απιστευτος χρονος. Θα κανω κατι αλλο, λοιπον, μειωνω την τιμη σε 200 ευρω για ΟΛΑ και επιπλεον θα δωσω μαζι και παρα πολλα βιβλια (επισης απο εφημεριδες) τα οποια ειναι και αυτα πολυ αξιολογα.....παγκοσμια λογοτεχνια κυριως, επιστημονικα, οικονομικα. Τα βιβλια δεν ειναι μονο αχρησιμοποιητα αλλα ουτε καν εχω ανοιξει ποτε την πρωτη σελιδα.
 


Μηνύματα
63
Reaction score
8
up 135 ευρω για ολα!!! (για οποιον ενδιαφερετε το τονιζω ειναι πραγματικα παρα-παρα πολλα και ολα σε κατασταση εντελως αριστη και αχρησιμοποιητη)
 

Μηνύματα
63
Reaction score
8
νεα τιμη και ΤΕΛΙΚΗ για μονο λιγο!!! ειναι ευκαιρειαρα!! 120 ευρω για ΟΛΑ!!!

Ολα αυτα ανταλασσονται κιολας με ηλεκτρονικο εξοπλισμο.....κυριως με ενδιαφερει φωτογραφικη μηχανη.....σε περιπτωση ανταλλαγης ολα αυτα κοστολογουνται 300 ευρω και το προς ανταλλαγη αντικειμενο να ειναι αυτης της αξιας. Να τονισω οτι ολη αυτη η συλλογη εχει κοστισει σε μενα χιλιαδες ευρω και κυριολεκτω σε αυτο και ο μονος λογος που πωλουνται ειναι οτι ειναι παντελως αχρησιμοποιητα και μου πιανουν απιστευτο χωρο. Ευχαριστω.
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
63
Reaction score
8
up

Βαζω και καποιες φωτογραφιες οι οποιες αδικουν αυτα που δινω γιατι ειναι τραβηγμενες απο την καμερα του λαπτοπ και ειναι σε κακη αναλυση θα ελεγα.
1.jpg
2.jpg
 
Last edited by a moderator:


Μηνύματα
274
Reaction score
106
να βρεθει καποιος που να τα θελει ολα ειναι πολυ δυσκολο εφοσον πολλα απο τα cd μπορει να μην τα ακουει, καποια μεμονομενα cd η dvd ειναι ποιο ευκολο να πουληθουν, απο ποια περιοχη πωλουνται;

αθηνα.....γαλατσι
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
63
Reaction score
8
NEA ΜΕΙΩΣΗ ΤΙΜΗΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΡΑΦΙΑ-ΝΤΟΥΛΑΠΑΚΙΑ (μονο αυτα κοστισαν 20ε εκαστο και ειναι τρια στον αριθμο)..........100 ευρω για ολα για να φυγουν!
 


Μηνύματα
7.362
Reaction score
2.554
Πάρα πολλές εκατοντάδες κομματάκι δύσκολο να υπάρχουν.
Από μία εκατοντάδα μέχρι εννιά..μετά πάμε στις χιλιάδες...
To 1100 λέγεται συνήθως "eleven hundred". Σκασίλα τους αν αυτό είναι improper English...

Πως φαίνεσαι ότι δεν τον πας τον Αμερικάνικο τρόπο ζωής...
 







Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.531
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top