Ηλεκτρονικό τσιγάρο





Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.390
Reaction score
74.658
Είμαι αρκετά περήφανος. Έφτιαξα νέες αντιστάσεις σε όλους τους ατμοποιητές μου. Πρέπει να ήταν τέλη του '16 όταν τις άλλαξα ξανά. :D
Μπορεί και νωρίτερα.
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.390
Reaction score
74.658
Καινούργιες;

Τι σπάταλος θεέ μου! :D
Εντάξει, ήταν 20 εκατοστά σύρμα και είπα δε γ@μιέται. :p
Του χρόνου πάλι.



...και φωτό έβγαλα για να θυμάμαι πώς φαίνονται φρέσκες. :party:

IMG_20171023_143835.jpg
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.506
Σοβαρούς κινδύνους και ασθένειες προκαλεί το ηλεκτρονικό τσιγάρο, σύμφωνα με νέα μελέτη!

http://www.huffingtonpost.gr/2017/1...icle&utm_campaign=24MediaWidget&utm_term=Pos3

Η έρευνα δημοσιεύθηκε στο American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine και σε αυτή εξετάστηκαν τα πτύελα 44 χρηστών ηλεκτρονικού τσιγάρου, καπνιστών και μη καπνιστών. Ωστόσο οι ερευνητές διευκρίνισαν ότι οι περισσότεροι καπνιστές ηλεκτρονικού τσιγάρου κάπνιζαν και κανονικό καπνό.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.281
Reaction score
93.722
Σοβαρούς κινδύνους και ασθένειες προκαλεί το ηλεκτρονικό τσιγάρο, σύμφωνα με νέα μελέτη!

http://www.huffingtonpost.gr/2017/1...icle&utm_campaign=24MediaWidget&utm_term=Pos3

Η έρευνα δημοσιεύθηκε στο American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine και σε αυτή εξετάστηκαν τα πτύελα 44 χρηστών ηλεκτρονικού τσιγάρου, καπνιστών και μη καπνιστών. Ωστόσο οι ερευνητές διευκρίνισαν ότι οι περισσότεροι καπνιστές ηλεκτρονικού τσιγάρου κάπνιζαν και κανονικό καπνό.
Μου το έστειλε φίλος σήμερα σε μήνυμα, γιατί εντυπωσιάστηκε από τον τίτλο. Όταν τον ρώτησα αν διάβασε το συγκεκριμένο σημείο, κατάλαβε.

Δυστυχώς στους περισσότερους μένει ο τίτλος του άρθρου.
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Σοβαρούς κινδύνους και ασθένειες προκαλεί το ηλεκτρονικό τσιγάρο, σύμφωνα με νέα μελέτη!

http://www.huffingtonpost.gr/2017/1...icle&utm_campaign=24MediaWidget&utm_term=Pos3

Η έρευνα δημοσιεύθηκε στο American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine και σε αυτή εξετάστηκαν τα πτύελα 44 χρηστών ηλεκτρονικού τσιγάρου, καπνιστών και μη καπνιστών. Ωστόσο οι ερευνητές διευκρίνισαν ότι οι περισσότεροι καπνιστές ηλεκτρονικού τσιγάρου κάπνιζαν και κανονικό καπνό.

ειδες..;

γιαυτο μην κανεις και απο τα δυο..
....ενα απο τα δυο :p:D
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.506
Θα έρθει κάποιος νέος στη παρέα μας;

Ελπίζω ναι μ' αυτό το βίντεο:

 


D

Deleted member 23222

Guest
Εγώ το iqos, μετά από εννιά μήνες έντονης χρήσης,το σταμάτησα με το μαχαίρι, κόντεψε να με στείλει...

Τώρα έχω Montecristo club για συντροφιά :D

Τόσα όνειρα χαμένα, και καμιά εικοσαριά κούτες άθικτες...
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.506
Όχι εμένα μπρε, τον Κυριάκο. :D
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.615
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top