Ακριβα Xiaomi;

Μηνύματα
9
Reaction score
7
Εχω αλλαξει μερικα Xiaomi κινητα τα οποια πιστευω ειναι τα καλυτερα της αγορας σε θεμα ποιοτητας-τιμης. Ολα κανανε απο 100 μεχρι 250 ευρω. Θελω να ρωτησω ομως τωρα γιατι υπαρχουν και Xiaomi που κοστιζουν 500 και 600 ευρω. Αν τα "απλα" ειναι τοσο καλα αυτα που κανουν διπλασια και τριπλασια τιμη ποσο καλα μπορει να ειναι; Εχει ή ειχε κανενας σας τετοιο Xiaomi και τι εμπειρια ειχατε με αυτο;
 


Μηνύματα
9
Reaction score
7
Πιστεύω πως είναι νωρίς ακόμη για να συγκριθούν με τα αντίστοιχης τιμής Samsung.

Αλλά:
https://www.avsite.gr/forum/threads/xiaomi-mi-mix.153975/
Πιστευω οτι την χρηση των 500+ ευρω κινητων της Samsung και της Αpple λιγοι ανθρωποι εκμεταλευονται στο επακρο τις δυνατοτητες που εχουν. Οποτε για οσους θελουν ενα πολυ καλο smart phone το οποιο κανει τα παντα σε παρα πολυ καλο επιπεδο και σε καλη τιμη τα Xiaomi νομιζω ειναι οτι καλυτερο.
 

Μηνύματα
4.869
Reaction score
3.929
Εχω παρει το Xiaomi Mi Max 2 (64GB), Είναι απιστευτο κινητο. Βασικα είναι λαπτοπ πρωτίστως και μετα τηλεφωνο. Η ταμπλετ. Μεγαλη και εντυπωσιακη οθονη, συν ατελειωτη μπαταρια. Ότι πρεπει για αρρωστους, να πας στην καφετερια και να εισαι μονίμως σκυμμενος στο κινητο και να μην βλέπεις τη σερβιτορα με το καυτο μινι που σου καθαριζει το τασακι.
 

Μηνύματα
2.353
Reaction score
4.915
Εχω παρει το Xiaomi Mi Max 2 (64GB), Είναι απιστευτο κινητο. Βασικα είναι λαπτοπ πρωτίστως και μετα τηλεφωνο. Η ταμπλετ. Μεγαλη και εντυπωσιακη οθονη, συν ατελειωτη μπαταρια. Ότι πρεπει για αρρωστους, να πας στην καφετερια και να εισαι μονίμως σκυμμενος στο κινητο και να μην βλέπεις τη σερβιτορα με το καυτο μινι που σου καθαριζει το τασακι.
Σοβαρό σύμπτωμα...βασικός λόγος αλλαγής σε προηγούμενης γενιάς τηλέφωνο!
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.278
Reaction score
93.717
Ότι πρεπει για αρρωστους, να πας στην καφετερια και να εισαι μονίμως σκυμμενος στο κινητο και να μην βλέπεις τη σερβιτορα με το καυτο μινι που σου καθαριζει το τασακι.
Σοβαρό σύμπτωμα...βασικός λόγος αλλαγής σε προηγούμενης γενιάς τηλέφωνο!
Γι' αυτό εμείς που πάμε Κίτσουλα έχουμε τελευταίας τεχνολογίας κινητά. :whistling:

:roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
297
Reaction score
131
Πήρα ένα xiaomi πριν 5 μήνες....ότι πιο άχρηστο έχω αγοράσει.Το cubot των 90 ευρώ καλύτερα τραβάει.Το xiaomi κολλάει 10 φορές την μέρα...
 








Μηνύματα
297
Reaction score
131
Και εγώ αυτό έχω! Οτι καλύτερο εχω κρατήσει τα τελευταία χρόνια! Ατελείωτη μπαταρία, γρήγορο και δεν κολλαει καθόλου.
Ούτε backup δεν κάνει....μιλάμε μου έχει σπάσει τα νεύρα...όλο επανεκκίνηση κανει
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.505
Έχει πρόβλημα μάλλον η συσκευή σου κι εσύ τα βάζεις με την εταιρία; :thumbsdown:
 

Μηνύματα
2.748
Reaction score
1.380
Και γω αυτό νομίζω...
Μήπως μπαίνεις σε ιστοσελίδες ακατάλληλες κάτω των 18 και κόλλησε ιούς? :)
 

Μηνύματα
4.869
Reaction score
3.929
Όχι απλα δεν κολαει, είναι ενα καταπληκτικο λαπτοπ με μικρη οθονη. Πολύ γρηγορο 4G. USB 3,1 Μνημη 64 gιγα, Συνδεεσαι ασυρματα με την τηλεοραση. Καεβασα δωρεαν το WHATS APP, του κοτσαρισα και 10 γιγα επιλογες μουσικη, (σημειωτεον πολύ καλα ηχεια για κινητο), Παιζει μουσικη συνεχως και η μπαταρια δεν λεει να κατεβει! Εχεις και κειμενα WORD δωρεαν. Δεν ξερω τι δεν κανει, αλλα με 250 ευρω δεν το μετανιώνεις με τιποτα. Α και η οθονη είναι θεμα συνηθειας, Το να βλέπεις βιντεακια από yu tube είναι σκετη απολαυση.
 

Μηνύματα
892
Reaction score
81
συμφωνώ με τον τελευταίο. ΑΠΑΙΧΤΟ.
[DOUBLEPOST=1511043200][/DOUBLEPOST]Έχω δοκιμάσει διάφορα κινητά. Ακριβά φθηνά. Το xiaomi redmi note 4/64gb τα κάνει όλα και γρήγορα και συμφαίρει.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.865.564
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top