Auro 3D


Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Κώστα έχω την εντύπωση ότι το κουρασες .
Και δίκιο να έχεις (αν έχεις ) το έχεις χάσει .
Άποψη μου έτσι ;
ολοι εχουν αποψη Μακη μου...γιατι να μην εχεις και εσυ .!!!

το θεμα ειναι οτι εγω δεν κουρασα τιποτα...εσεις το κουρασατε και κουραστηκατε :roflmao:

και εδω ειμαι για οποιον δεν τοχει καταλαβει ακομα....:party:
 
Last edited:

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Θα ήθελα πολύ να δω ένα τέτοιο σαλόνι, σε οικογένεια, έτσι, γεμάτο πάνελ ρε παιδί μου, για να σε ρωτάει και ο καλεσμένος, ''τι είναι όλα αυτά ρε αδερφέ;'' Η γνώμη μου είναι, ότι αυτά που λέτε περί ''φροντισμένου χώρου'', γίνονται μόνον σε ειδικά διαμορφωμένους χώρους για Home Cinema! και αποκλείω να γίνονται, σε ένα απλό καθιστικό που χρησιμοποιεί όλη η οικογένεια!!! οπότε η συζήτηση γίνεται για τους λίγους και εκλεκτούς, καταλαβαίνεται τι εννοώ! ;)
mad δεν εχεις δει φωτο απο το σαλονι μου? που να δεις τωρα.......?:D
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.932
Θα ήθελα πολύ να δω ένα τέτοιο σαλόνι, σε οικογένεια, έτσι, γεμάτο πάνελ ρε παιδί μου, για να σε ρωτάει και ο καλεσμένος, ''τι είναι όλα αυτά ρε αδερφέ;'' Η γνώμη μου είναι, ότι αυτά που λέτε περί ''φροντισμένου χώρου'', γίνονται μόνον σε ειδικά διαμορφωμένους χώρους για Home Cinema! και αποκλείω να γίνονται, σε ένα απλό καθιστικό που χρησιμοποιεί όλη η οικογένεια!!! οπότε η συζήτηση γίνεται για τους λίγους και εκλεκτούς, καταλαβαίνεται τι εννοώ! ;)
https://www.artnovion.com/categories/2-residential-hi-fi
Δεν τα λες και άσχημα τα σαλόνια στις φωτό
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.932
το σαλονι σου γιατρε τι διαστασεις εχει ?
Το σαλόνι που χρησιμοποιώ ως χώρο AV εννοείς προφανώς.

Καταρχάς ειναι σχηματος Γ (για λιγες μερες ακόμα :D, μετα θα ισιώσει)

Μπροστα δεξιά εχει σκάλα. Εκεί η διάσταση ειναι 3.10. Μήκος 6.10. Πλάτος στην πίσω μεριά νομίζω κοντά στα 4. Ύψος 2.70.
 



Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
θα μπορουσες να φτιαξεις εκει το συστημα γιατι εισαι στρημογμενος και δεν πηρες και τα ηχεια που ηθελες...;)
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.932
θα μπορουσες να φτιαξεις εκει το συστημα γιατι εισαι στρημογμενος και δεν πηρες και τα ηχεια που ηθελες...;)
Όχι Κώστα. Τωρα είμαι στο ημιυπόγειο, απομονωμένος, δεν με ακούνε πάνω στα υπνοδωμάτια που ειναι στον πρώτο, σε χώρο μη σημαντικό για την οικογένεια.

Το αλλο σαλόνι ειναι το οικογενειακό στο ισόγειο, ακούγεται πολύ στα υπνοδωμάτια, εχει την κουζίνα με το ψυγείο που κανει θόρυβο, και πολλούς άλλους λογους που το αποκλείουν.
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
καλα εκανες γιατρε μου...
...απλα οπως ολα ειναι συμβιβασμος...

οποτε ακομα και τα ωραια πανελ για καποιους μπορει να μην αρεσουν σε αλλους

:)
 









Μηνύματα
625
Reaction score
577
Ρε παλικάρι μου, σε ψήσανε και σένα έ; είναι να μην μπλέξεις με το AVSite, κάτι σαν τα πα ιδάκια να πούμε, δεν μπορείς μετά να απεξαρτηθείς!!! :p
Εδω κοντευω να κολλησω και εγω!! o_O
Καλα εκανα και απειχα τοσο καιρο!!!:p
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.394
Members
37.893
Νεότερο μέλος
tassos249
Top