PS4 παιχνίδια που περιμένουμε






Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
10-13 Αυγουστου κατεβαστε δωρεαν και δοκιμαστε το For Honor.

https://blog.us.playstation.com/2017/08/07/for-honor-free-weekend-coming-august-10-13/



Πολυ ωραια γραφικα, τρομεροι χαρακτηρες, weapon upgrades, ωραιες μαχες.

Το παιχνιδι εχει σαφη προσανατολισμο στο multiplayer. Το Story Mode ειναι θεμα μολις λιγων ωρων να τελειωσει. Οποτε αν δεν ειστε φαν των multiplayer μαχων και δεν εχετε PSPlus συνδρομη, προσπεραστε.




ΥΓ. Οι σερβερ του παιχνιδιου ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ. Πολλα drop offs και μενεις με τον... "πελεκυ" στο χερι.
 

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.020
Reaction score
3.970
Need for Speed Payback

The return of intense cop chases means the stakes have never been higher.

With helicopters and Rhinos in their arsenal, you’re going to have to push yourself, and your car, to the limit if you’re going to outrun and get away from the local PD. One thing is for sure, they certainly won’t go easy on you.

Need for Speed™ Payback will be available on PlayStation 4.

Release Date: November 10, 2017

 

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.020
Reaction score
3.970


Η Rockstar Games δημοσίευσε το νέο άκρως εντυπωσιακό trailer του Red Dead Redemption 2, δίνοντας μια ευκαιρία στους οπαδούς της σειράς να πάρουν μια γεύση από το επερχόμενο western τίτλο. Το νέο trailer, το οποίο μπορείτε να παρακολουθήσετε παρακάτω, επικεντρώνεται στη ιστορία και τους χαρακτήρες, ενώ η ακριβής ημερομηνία κυκλοφορίας παραμένει δυστυχώς ακόμη άγνωστη.

Σύμφωνα με τις νέες πληροφορίες, η πλοκή φαίνεται να μη σχετίζεται με το πρώτο παιχνίδι, καθώς όλοι οι βασικοί χαρακτήρες του trailer μας συστήνονται για πρώτη φορά. Συγκεκριμένα, ο κεντρικός χαρακτήρας ακούει στο όνομα Arthur Morgan, είναι εγκληματίας (outlaw) και αρχηγός της συμμορίας Van der Linde. Παρόλα αυτά, μερικοί εικάζουν πως ο τίτλος τοποθετείται χρονολογικά πριν το πρώτο παιχνίδι…
Ακολουθούν και μερικές φωτογραφίες....

http://www.zougla.gr/technology/gaming/article/red-dead-redemption-2-epistrofi-stin-agria-disi
 

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.020
Reaction score
3.970
Gran Turismo Sport | Inside GT Sport, Vol. 1: The Cars | PS4
Explore the car classes coming to Gran Turismo Sport on 18th October.


 





Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Gran Turismo Sport | Opening Cinematic Trailer | PS4

Επαιξα για λιγο το beta που ειχαν βγαλει προ ημερων. Η δουλεια σε γραφικα και περιβαλλον ειναι απλησιαστη απο οποιοδηποτε αλλο game του ειδους.

Δυστυχως δεν ειχα το χρονο να καταλαβω και να καταγραψω εντυπωσεις περι simulation κλπ...

Διαβαζω ομως τριγυρω οτι "συγχωρει" καποιες ατασθαλειες και δεν ειναι αυτο που θα λεγαμε pure simulator. Τα σκηπτρα σε αυτο το κομματι τα κραταει το Project Cars. Εχει ομως τον τροπο του, το GT να σε "πορωνει".
 

Μηνύματα
12.829
Reaction score
10.048
Κι εμένα μου φαίνεται "κάπως εύκολο" στην οδήγηση το GT.
Επίσης, δεν ξέρω αν έχω βελτιωθεί με τον καιρό, όμως μερικά διπλώματα και πίστες τις έπαιρνα με χρυσό από την 1η φορά. Θα μπορούσαν να έχουν λίιιγο πιο σφιχτούς χρόνους.
 

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.020
Reaction score
3.970
Dear All,
We are excited to announce that Red Dead Redemption 2 will be released on October 26th 2018. We apologize to everyone disappointed by this delay. While we had hoped to have the game out sooner, we require a little extra time for polish.
We sincerely thank you for your patience and hope that when you get to play the game, you will agree the wait will have been worth it. In the meantime, please check out these screenshots from the game. We look forward to sharing a lot more information with you in the coming weeks.
With thanks,
Rockstar Games
 


Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Θα επανελθω στο Gran Turismo Sport μετα απο πολλεεεεεες ωρες χρησης.

Το online, (δι)αγωνιστικο κομματι του παιχνιδιου ειναι απλως καταπληκτικο.
Εχοντας εισαγει τον ορο του Sportsmanship (fair play ουσιαστικα) οι online αγωνες εχουν γινει πραγματικη απολαυση. Σιγουρα καποιοι αλγοριθμοι μπορουν να βελτιωθουν (το πως δινονται καποιες ποινες για παραδειγμα) αλλα στο συνολο του μιλαμε για μια απολυτως εθιστικη εμπειρια.

Και το καταθετω εγω ο οποιος δεν ειμαι καθολου φαν των multiplayer εκδοχων των games.
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.207
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top