Tι χαζεύετε στο Youtube τώρα;






Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.443
Reaction score
50.541

Το παλιό εργοστάσιο μπύρας Κάρολος ΦΙΞ απο drone - FIX beer factory in Thessaloniki



Το 1912, η εταιρεία μετατράπηκε στη «Ζυθοποιείον Όλυμπος Α.Ε.». Το 1909, στην απέναντι πλευρά της οδού 26ης Οκτωβρίου ιδρύθηκε το παγοποιείο της εταιρείας «Γεωργιάδης και Σία», που το 1912 έθεσε σε λειτουργία τη ζυθοποιία «Νάουσα». Το 1920 τα δύο ζυθοποιεία συνενώθηκαν με την επωνυμία «Όλυμπος-Νάουσα Α.Ε.»....



Διαβάστε όλο το άρθρο: http://www.mixanitouxronou.gr/entyp...-tin-katanalosi-byras-sti-makedonia-vinteo-d/








- να είχε καμία σχέση άραγε με το διάσημο ομώνυμο εστιατόριο της συμπρωτεύουσας ;
 








Μηνύματα
2.260
Reaction score
1.205

Στο σημείο 4:15 κάποιος μπλέχτηκε στο σκοινί του ταύρου για ώρα και ο ταύρος τον έχει κάνει το π_ _τ@ν@κι του...
Τον στείλαν για συναρμολόγηση...
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.443
Reaction score
50.541
What Does YOUR VOICE Sound Like To Others?


From Vocal Coach Chris Beatty at vocalcoach.com & blog.vocalcoach.com Ever recorded your voice on a cell phone or answering machine, then been surprised at the sound of the playback? This tip and exercises will help you get in touch with the sound of your voice that others hear. It will help you judge your sound as you speak and sing and make you a more intelligent communicator.
 


Μηνύματα
7.365
Reaction score
2.554

Το πρώτο μου βίντεο στο You Tube,ελπίζω να σας αρέσει το θέμα...
Άρα γιατί γίνονται άγρια μετά;;;

Δεν έχω πρόβλημα με τα σκυλιά - με τους ιδιοκτήτες τους έχω.>:(

Να και μια ελεύθερη (αλλά πολύ ελεύθερη) πτώση! Γλύτωσε με πολλαπλά τραύματα που ευτυχώς δεν ήταν ιδιαίτερα σοβαρά!!!

 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.488
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top