Samsung galaxy Nexus

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Γεια κ χαρα σας ,

Καινουργιος στην ομαδα ειμαι και θα ηθελα να αναφερω ενα θεμα μου ,

Θα σας αναφερω το προβλημα σχετικα με το κινητο που ειχα, ελαβα 3 αρχεια φωτογραφιων μεσω Viber εκ τοτε το κινητο εκανε 2 reboot και Δεν ξανα μπηκε ποτε δεν ξανα μπουταρε στο συστημα , οταν το αφηνες επι 2 με 2μιση ωρες καποια στιγμη εμπαινε στο συστημα εδειχνε ως το σταδιο του μοτιβου .

Αυτο γινοταν για καποιες ημερες εως οτου εφτασε η στιγμη να Μην αναβει πλεον .
Κ ενω φορτιζε κανονικα διεκοπηκε κ αυτο , σε μια μετρηση εδειξε οτι φορτιζει πολυ χαμηλα το οποιο οφειλεται στο βυσμα φορτισης? στο κυκλωμα φορτισης?

Το προβλημα ειναι Αν ειναι πλακετα θα εχουμε απωλεια δεδομενων κ εγω αυτο θελω τα δεδομενα οπως , Επαφες , sms , βιντεο , εικονες , σημειωσεις .


Απο την εμπειρια σας η ανακτηση ειναι εφιτκη και σε τι κοστος επερχεται αυτο ?


* Σας παραθετω τις 2 φωτογραφιες πριν σβησει εντελως κ δεν ανοιξει πλεον .


Σας Ευχαριστω .
 

Attachments


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.281
Reaction score
93.724
Καλώς ήρθες στο avsite!

Από όσα (όχι πολλά) γνωρίζω, οι επαφές και τα sms σώζονται στον λογαριασμό που έχεις στην google και επανέρχονται στο καινούριο κινητό που θα πάρεις. Επίσης, αν είναι εγκατεστημένο το google photos, εκεί θα βρεις και όλες τις φωτογραφίες σου.

Τέλος, αν είχες το google drive, θα έχουν σωθεί όλα τα αρχεία σου.
 

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Καλώς ήρθες στο avsite!

Από όσα (όχι πολλά) γνωρίζω, οι επαφές και τα sms σώζονται στον λογαριασμό που έχεις στην google και επανέρχονται στο καινούριο κινητό που θα πάρεις. Επίσης, αν είναι εγκατεστημένο το google photos, εκεί θα βρεις και όλες τις φωτογραφίες σου.

Τέλος, αν είχες το google drive, θα έχουν σωθεί όλα τα αρχεία σου.
Δυστηχως ολα αυτα Δεν τα εκανα δεν δωθηκαν και Δεν συγχρονισα προσφατα ολα αυτα με αποτελεσμα να εχουμε θεμα , το μονο που εκανα ηταν να κραταω backup απο το προγραμμα

Super Backup & Restore απο το playstore ομως τωρα που το κινητο ειναι νεκρο δεν γινεται να παρω τα αντιγραφα μου ..
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.616
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top