Rega Planar 3 (παλαιά σειρά)

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
683
Reaction score
417
Ήρθε ο καιρός να αποχωριστώ το πρώτο μου πικάπ από το οποίο μάλλον θα κρατήσω το βραχίονα με την κεφαλή και θα δώσω μόνο το deck και το καπάκι που είναι σπασμένο στη βάση (ύστερα από αδέξια κίνηση της κυρίας που καθαρίζει). Το οτί στάθηκε το μοναδικό κομμάτι στα συστήματά μου ύστερα από δεκάδες αλλαγές κάτι λέει...

Απευθύνεται σε ανθρώπους που έχουν τη διάθεση να ασχοληθούν (με δεδομένο έναν βραχίονα και μια κεφαλή που κάθονται)

Δίνεται λοιπόν χωρίς βραχίονα και χωρίς κεφαλή τυπικά στην τιμή των 140 ευρώ. ( η τιμή μπορεί να συζητηθεί με pm. Δυσκολεύτηκα να καταλήξω.)
Αν κάποιος πάλι ενδιαφέρεται ακόμα πριν καταλήξει στον τεχνικό ( τη Δευτέρα) για την μεταφορά του βραχίονα σε άλλο μου deck να πω ότι το συγκεκριμένο έχει :
1. εσωτερική καλωδίωση Vanderhul (πληρώθηκε ουκ ολίγα)
2. κεφαλή τη Nagaoka 150 ( δύο ετών) αγορασμένη από εμένα με αλλαγή της βελόνας από την αντιπροσωπεία στους 2 πρώτους μήνες (αδεξιότητα δικιά μου λόγω μεταφοράς / πάλι έξοδα)
3. το γνωστό βραχίονα της Rega
4. γείωση (σε αντίθεση με τη λογική της εταιρείας)
Παρακαλώ, αν αυτό το επιτρέπουν οι διαχειριστές, τιμή για την πλήρη πώλησή του μέσω pm ανοικτός σε λογικές προτάσεις με δεδομένο όμως την κεφαλή και την εσωτερική καλωδίωση, η τιμή του φυσικά αλλάζει άρδην.
Τέλος να επισημανθεί ότι για μένα προτιμότερο να πουληθεί μόνο το deck γι'αυτό αποφεύγω να βάλω τιμή για το πλήρες σετ το οποίο έχει πολύ υψηλό ηχητικό αποτέλεσμα. Αν αναγκαστώ να βάλω τιμή, δεν θα έχει κανένα νόημα γιατί θα είναι "υψηλή" για τα δεδομένα του. Κεφαλή μόνη δεν πωλείται και να μην επιχειρηθεί αγορά του πικάπ μόνο με τη λογική αγοράς της κεφαλής. (Κουτί της κεφαλής υπάρχει)

Φωτογραφίες αναμένονται μετά τη "βεβήλωση" τη Δευτέρα. Τι να δείτε, δηλαδή, και να πιαστεί η ψυχή σας.
Το πικάπ θα αποζητά αγάπη και προδέρμ...

Υ.Γ: Συγνώμη για την πολυλογία αλλά ήταν αδύνατο να αποδοθεί αλλιώς λεκτικά η κατάσταση.
 

Μηνύματα
683
Reaction score
417
120 ευρώ. Ξέχασα να πω ότι μαζί θα δοθούν και τα μαμίσια καλώδια που είχε πριν τα Vandehul.

Οι φωτογραφιες που ζητηθηκαν. Ο βραχιονας δε δινεται ξεχωριστα. 20180414_132932.jpg 20180414_132650.jpg 20180414_132631.jpg 20180414_132612.jpg 20180414_132525.jpg
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
683
Reaction score
417
100 ευρώ για να "παίξει " κάποιος μαζί του, να δοκιμάσει βραχίονα, κεφαλή κλπ. Μαζί το καπάκι σπασμένο στη βάση ένωσης, μπορεί να ξαναμπεί. Ράγισμα κανένα. Θα δοθούν και τα καλώδιά του.
 

Μηνύματα
683
Reaction score
417
90 ευρώ, γιατί καταλαβαίνω τη δυσκολία. Ανταλλαγή και με 2 ικανοποιητικά καλώδια ρεύματος για τους λαμπάτους μου.
 

Μηνύματα
683
Reaction score
417
Οι φωτογραφίες που υποσχέθηκα και μια τελική μείωση της τιμής στα 80.

Τέτοιο πλατό ούτε τυριών να ήταν. Περισσότερο θα κόστιζε. Οι φωτογραφίες το αδικούν. Μαζί και τα καλώδιά της μαμάς του και ένα δαχτυλίδι για τον βραχίονα της Rega, αν κάποιος επιθυμεί επιπλέον σήκωμα και κλίση.
Το δαχτυλίδι θα δοθεί μόνο αν κάποιος έχει τον βραχίονα Rega αλλιώς θα κρατηθεί.
Εννοείται ότι θα δοθεί και το καπάκι με το μειονέκτημα που είπαμε. 20180419_200952.jpg 20180419_201529.jpg
 

rock65

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
191
Reaction score
35
καλημερα θα σε ενδιαφερε το καλωδιο ρευματος της transparent power link plus ειναι 2 μετρα σε αριστη κατασταση ευχαριστω
 


Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.094
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top