garrard 301-401






Μηνύματα
72
Reaction score
34
Καλησπέρα! ευχαριστώ πολυ κοιτάζω κάτι μέχρι 400 ευρω.
Αφου δεν θελεις να ξοδεψεις πολλα, γιατι δεν κοιτας για κανενα Lenco L75 ? Εξω παιζουν στο 150αρι, max 200 ευρω.
Και φυσικα με αναλογα upgrades γινεται καλυτερο απο αυτα που ψαχνεις τα οποια ειναι μεν εξαιρετικα αλλα εχουν τρομερους περιορισμους σε θεματα upgrade εναντι των Lenco.
Επισης αν χρειαστεις ανταλλακτικα για το 301 ή το 401 θα σε φανε λαχανο λογω σπανιοτητας και λογω hype, ενω τα Lenco τσαμπα πραμα.
Καλη συνεχεια παντως στην αναζητηση σου.
 

Μηνύματα
102
Reaction score
16
Αφου δεν θελεις να ξοδεψεις πολλα, γιατι δεν κοιτας για κανενα Lenco L75 ? Εξω παιζουν στο 150αρι, max 200 ευρω.
Και φυσικα με αναλογα upgrades γινεται καλυτερο απο αυτα που ψαχνεις τα οποια ειναι μεν εξαιρετικα αλλα εχουν τρομερους περιορισμους σε θεματα upgrade εναντι των Lenco.
Επισης αν χρειαστεις ανταλλακτικα για το 301 ή το 401 θα σε φανε λαχανο λογω σπανιοτητας και λογω hype, ενω τα Lenco τσαμπα πραμα.
Καλη συνεχεια παντως στην αναζητηση σου.
Καλησπέρα! Ευχαριστώ για την απάντηση 301 βρήκα σε άψογη κατάσταση! μόνο το 401 ψάχνω Και είχε πάρει εδώ το μάτι μου δυο τρεις αγγελίες δυστυχώς παλιότερες όπου ένα πουλήθηκε σφραγισμένο στο κουτί του new old stock 450 ευρω και τα άλλα δύο ενδιάμεσα 350 με 400.
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.867
Reaction score
28.520
Καλησπέρα .

" Ματαιότης ματαιοτήτων τα πάντα ματαιότης "

Καλοπροαίρετα τό λέω φίλε Πάνο .
Τίs ίδιεs κινήσειs κάναμε ....πολλοί !
Εγώ την πάτησα πάντωs πρίν 10 χρόνια .
Τό πήρε κάποιοs τζάμπα κάποια στιγμή το 401 μου .
Τό τρεξιμο καί τό περίμενε , που έριξα γιά να το φέρω εις πέρας δεν θέλειs να ξέρειs .

Ένα είναι τό πικάπ ,
Technics SL 1200 MK2 ,
Βούτυρο στο ψωμί , ανά πάσα στιγμή .
Δέν θά ξοδέψεις πολλά , θά τα πάρειs πίσω - άμεσα - όταν θελήσειs .

-
Καλή συνέχεια .
 

Μηνύματα
102
Reaction score
16
Καλησπέρα .

" Ματαιότης ματαιοτήτων τα πάντα ματαιότης "

Καλοπροαίρετα τό λέω φίλε Πάνο .
Τίs ίδιεs κινήσειs κάναμε ....πολλοί !
Εγώ την πάτησα πάντωs πρίν 10 χρόνια .
Τό πήρε κάποιοs τζάμπα κάποια στιγμή το 401 μου .
Τό τρεξιμο καί τό περίμενε , που έριξα γιά να το φέρω εις πέρας δεν θέλειs να ξέρειs .

Ένα είναι τό πικάπ ,
Technics SL 1200 MK2 ,
Βούτυρο στο ψωμί , ανά πάσα στιγμή .
Δέν θά ξοδέψεις πολλά , θά τα πάρειs πίσω - άμεσα - όταν θελήσειs .

-
Καλή συνέχεια .
Καλησπέρα έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό εν μερη συλλέκτης. προσπαθώ να μαζέψω κάποια κομμάτια μόνο για το ιστορικό τους μέρος. μέχρι στιγμής στάθηκα τυχερός και έχω τέσσερα καλά: thorens td 224, thorens td 125 mkii, garrard 301, και το technics mkii που αναφέρεις. Γι' αυτό και δε με νοιάζει το λειτουργικό τους κομμάτι με ενδιαφέρει απλά να είναι αρτιμελή! Γι' αυτό και δε με νοιάζει το λειτουργικό τους κομμάτι με ενδιαφέρει απλά να είναι αρτιμελή! Σκουριές γρατζουνιές δε με πειράζουν.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.183
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top