Τι είδαμε, τι θα δούμε


Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.717
Reaction score
10.524
Μακάρι να την έτρωγε να τελειώναμε. Το έβαλα στο γρήγορο να δω τι γίνεται στο τέλος. Ούτε ο μπαμπούλας την τρώει.
 





Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
6381AD26-C837-4709-8DD8-4FD211CE05C1.jpeg


Escape from Sobibor 1987


The facts presented on this website are the Historical research and first-hand account of Holocaust survivor Thomas 'Toivi' Blatt, who escaped from the Nazi death camp Sobibor during the prisoner-led Revolt on October 14, 1943.


The Sobibor revolt was the most successful revolt and escape from any Nazi camp during World War II. In his search for the truth about Sobibor, Mr. Blatt has extensively researched, investigated and written about its history - the results of which are also presented in two extraordinary books Sobibor - The Forgotten Revolt and From The Ashes of Sobibor. Additionally, the story of the revolt was told in Escape From Sobibor, the award-winning Chrysler Corporation film special of 1987.


Carmen van Dijk
Still proud of my grandparents,who had the courage to hide an entire Jewish family. Three times they are surprised by the Germans,after someone had betrayed them. But my grandparents never gave up and the Jewish family is never discovered.
1 German soldier knew it,but did not betray them He sat weeping at their table that he did not want this war,but he was forced to do so! Many thanks to my grandparents (unfortunately deceased) and the unknown German soldier! Vielen Dank Deutsche Soldat You saved my grandparents life!



2018 Sobibor

EA85A97C-911E-44E2-A940-23D373115648.jpeg
 



Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Αγωνες χωρις ενδιαφερον οποτε ειπα χθες βραδυ να δω ...
Rambage 2018 7/10 τρομερος ηχος ,:smg: μιλαμε για κουνημα του θανατα μεχρι ναυτιας,:superman: και εικονα επισης φοβερη!! ευχαριστοτατη, απολαυσα και μεχρι και τα αμερικανικα κλισε !!:D:D
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.154
Reaction score
93.265
Αγωνες χωρις ενδιαφερον οποτε ειπα χθες βραδυ να δω ...
Rambage 2018 7/10 τρομερος ηχος ,:smg: μιλαμε για κουνημα του θανατα μεχρι ναυτιας,:superman: και εικονα επισης φοβερη!! ευχαριστοτατη, απολαυσα και μεχρι και τα αμερικανικα κλισε !!:D:D
Όλα αυτά σε αρχείο ούτε 4 Gb; :o
 




xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.631
Reaction score
83.116
Εγώ πλέον βλέπω ταινίες με ακουστικά, όποτε τα τεράστια αρχεία μού είναι άχρηστα. :)
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Εγώ πλέον βλέπω ταινίες με ακουστικά, όποτε τα τεράστια αρχεία μού είναι άχρηστα. :)
Tην καλύτερη και ανέξοδη δουλειά κάνεις, ούτε σε απασχολούν φροντίδες χώρου,ακυρώσεις ,πόσα σαμπ να βάλεις, γράφεις @@ το auro3d ,atmos τα μέλη με τα τσουρέκια κτλ..:D:lolsign:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
ΕΕ...ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ άλλο:o:o:o:o>:(>:(>:(>:(>:(



Πάτε καλά ρε!!!!?
ηλεκτροκόλληση πυραύλου στο χέρι,σε χρόνο πιτ στοπ από το σκουπιδαριό της μάντρας?:headbang::headbang::headbang:

ειλικρινά δεν ξέρω..στις πολιτείες που γυρνάνε ταινίες πρέπει να απαγορευτεί η χρήση κάνναβης..

και στο φινάλε αν δεν έχετε φαντασία για το πως να δέσετε μία ταινία για να σας βγει η μάχη
υπάρχουν άπειρα τζαπανίζ ακόμα και του 80!!! για να πάρετε δώσεις για το πως γίνεται η δουλειά!

Άι ξυπνάτε ατάλαντοι!
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.631
Reaction score
83.116
Tην καλύτερη και ανέξοδη δουλειά κάνεις, ούτε σε απασχολούν φροντίδες χώρου,ακυρώσεις ,πόσα σαμπ να βάλεις, γράφεις @@ το auro3d ,atmos τα μέλη με τα τσουρέκια κτλ..:D:lolsign:
Όσο μεγαλώνω προσπαθώ όλο και περισσότερο να περιορϊζω έγνοιες, πάγια και λοιπές εργασίες που παλιότερα με ευχαριστούσαν. Πλέον θέλω να απολαμβάνω μόνο το έτοιμο αποτέλεσμα χωρίς να κουνήσω το δακτυλάκι μου, χωρίς τη δημιουργία συνθηκών για έξτρα ή μελλοντικά προβλήματα, χωρίς την ανάμιξη τρίτων, χωρίς χάσιμο χρόνου για προπαρασκευαστικά.

Την τελειομανία μου την έχω πληρώσει υλικά, χρονικά και ψυχολογικά. Φτάνει.

Στις ταινίες, που είναι και το θέμα μας, πηγαίνω κινηματογράφο για απαιτητικές θεάσεις και τις υπόλοιπες σπίτι με τον πιο «εύκολο» τρόπο.
 
Last edited:

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
ΕΕ...ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ άλλο:o:o:o:o>:(>:(>:(>:(>:(



Πάτε καλά ρε!!!!?
ηλεκτροκόλληση πυραύλου στο χέρι,σε χρόνο πιτ στοπ από το σκουπιδαριό της μάντρας?:headbang::headbang::headbang:

ειλικρινά δεν ξέρω..στις πολιτείες που γυρνάνε ταινίες πρέπει να απαγορευτεί η χρήση κάνναβης..

και στο φινάλε αν δεν έχετε φαντασία για το πως να δέσετε μία ταινία για να σας βγει η μάχη
υπάρχουν άπειρα τζαπανίζ ακόμα και του 80!!! για να πάρετε δώσεις για το πως γίνεται η δουλειά!

Άι ξυπνάτε ατάλαντοι!
Eτοιμασου παιχνιδιαρη, ερχεται το Ready.Player.One...;)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.364
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top