Χαρίζονται Βάσεις Ηχείων

Status
Not open for further replies.



Μηνύματα
681
Reaction score
402
Τελικα ηθελα να προσβαλλω, να χαλασω την αγγελια της δωρεας ενω μπορουσα να συμμετασχω, να πεισω τον δωρητη να μου τα χαρισει , γιατι εχω δικιο και κυριως να βγουν καποιοι απο τη λιστα, επειδη ανησυχησαν με τον προσβλητικο μου σχολιο η να μου παραχωρησουν τη θεση τους στη λιστα. Οποτε σε καθε περιπτωση θα μεινω πρωτος σε μια λιστα στην οποια και δεν υπαρχω, δεν διεκδικω τιποτα και ο καπιταλιστικος μου τροπος αποκτησης αγαθων θα καταφερει να μεταλλαξει εναν δωρητη σε απλο πωλητη , γιατι δεν θα βρεθει κανενας αποδεκτης της δωρεας οποτε ο πωλητης θα μου τα πουλησει. Αυτα. Τουλαχιστον δεν του εστελνα του ανθρωπου ενα pm να μην εκτιθεμαι μπας και γινοταν η δουλεια μου. Υπογραφη : Ο μικρος Ισνογκουντ
 



Μηνύματα
518
Reaction score
460
πάνε αγόρασε!μάθατε στο τσάμπα όλοι!:dance2::roflmao::lol:
Θερμή παράκληση στον φίλο sleep εάν διαβάσει το βιβλίο και έχει γυμνά να μου πει τον τίτλο. Θα μου έρθει φτηνότερο από ένα ζευγάρι βάσεις. Πάλι μπουρδέλ@@ κάναμε την αγγελία του ανθρώπου
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.841
Reaction score
77.419
Θερμή παράκληση στον φίλο sleep εάν διαβάσει το βιβλίο και έχει γυμνά να μου πει τον τίτλο. Θα μου έρθει φτηνότερο από ένα ζευγάρι βάσεις. Πάλι μπουρδέλ@@ κάναμε την αγγελία του ανθρώπου
ή κέρδισε τις βάσεις σε αυτή την αγγελία,φτιάξε νέα και πάρ'το τσάμπα βρε χαζέ:p:roflmao:
 

Μηνύματα
202
Reaction score
122
Δε βλέπω το λόγο να αποσυρθείς για μια μικροπαρεξήγηση από αυτές που συμβαίνουν κυρίως λόγω πληκτρολογίου και απόστασης. Η λίστα μέχρι στιγμής έχει ως εξής:

1. Zizik
2. Rosinante
3. Κυριακου Γιαννηs
4. mixalis_x
5.PPG
6 Δημητρης 777
7. alexgeo1
8.VELIX

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΙΝΗΣΗ
 


Μηνύματα
188
Reaction score
179
Πολυ ευγενική προσφορά mr Sleep, με ενδιαφέρουν.
Καλο βραδυ
1. Zizik
2. Rosinante
3. Κυριακου Γιαννηs
4. mixalis_x
5.PPG
6 Δημητρης 777
7. alexgeo1
8. Giannoutsos
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.389
Reaction score
74.656
1. Zizik
2. Rosinante
3. Κυριακου Γιαννηs
4. mixalis_x
5.PPG
6 Δημητρης 777
7. alexgeo1
8. Giannoutsos
Έγραψα οτι συμμετέχω αν δεν ενδιαφερθούν άλλοι. Εκτός. :)
 
  • Like
Reactions: PPG

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.121
Reaction score
18.865
Τελικα ηθελα να προσβαλλω, να χαλασω την αγγελια της δωρεας ενω μπορουσα να συμμετασχω, να πεισω τον δωρητη να μου τα χαρισει , γιατι εχω δικιο και κυριως να βγουν καποιοι απο τη λιστα, επειδη ανησυχησαν με τον προσβλητικο μου σχολιο η να μου παραχωρησουν τη θεση τους στη λιστα. Οποτε σε καθε περιπτωση θα μεινω πρωτος σε μια λιστα στην οποια και δεν υπαρχω, δεν διεκδικω τιποτα και ο καπιταλιστικος μου τροπος αποκτησης αγαθων θα καταφερει να μεταλλαξει εναν δωρητη σε απλο πωλητη , γιατι δεν θα βρεθει κανενας αποδεκτης της δωρεας οποτε ο πωλητης θα μου τα πουλησει. Αυτα. Τουλαχιστον δεν του εστελνα του ανθρωπου ενα pm να μην εκτιθεμαι μπας και γινοταν η δουλεια μου. Υπογραφη : Ο μικρος Ισνογκουντ
Απο την αρχη μεχρι το τελος των διαλογων μας παιζεις μπαλιτσα μονος σου... Μονος αναρωτιεσαι, μονος απαντας. Δεν υπονοησα τιποτα για σκοπους η' δολο εκ μερους σου... Στο εγραψα απο την αρχη για να ειμαι ξεκαθαρος. Επιχειρησα να σε βοηθησω να καταλαβεις πως καποια απο τα γραφομενα σου ετσι οπως τα εθεσες ισως να θιγουν τις προθεσεις καποιων αλλων. Δεν καταλαβες προφανως η' δεν ενδιαφερθηκες να καταλαβεις την προθεση μου (ρωτωντας, οπως αρχικα εκανα εγω) και περασες σε επιθεση με το φτηνο ''ανησυχησαν ''. Τωρα το ρεσιταλ αυτοσαρκασμου προφανως ''ειμαι το κακο παιδι κλπ'' ειναι αστειο. Δεν εχει νοημα, αν πρεπει να επιμενουμε για τα αυτονοητα...
Ειρωνειες του τυπου ''επειδη ανησυχησαν με τον προσβλητικο μου σχολιο η να μου παραχωρησουν τη θεση τους στη λιστα'' αν δεν εχουν καποια βαση δεν εχουν ουτε πλακα, ουτε προσφερουν τιποτα στην κουβεντα.
Λυπαμαι..
 

Μηνύματα
202
Reaction score
122
δεν το εκανα καλα μπορει να εγινε και για καλο οποτε μπαινω το 9

1. Zizik
2. Rosinante
3. Κυριακου Γιαννηs
4. mixalis_x
5.PPG
6 Δημητρης 777
7. alexgeo1
8. Giannoutsos[
9. velix
 

Sleep

Dr. Jekyll & Mr. Hyde
Μηνύματα
686
Reaction score
2.675
1. Rosinante
2. Κυριακου Γιαννηs
3. mixalis_x
4. PPG
5. Δημητρης 777
6. alexgeo1
7. Velix

Ας τηρηθεί το όριο των 100 posts παρακαλώ για την τυπικότητα της διαδικασίας.
[DOUBLEPOST=1532295711][/DOUBLEPOST]
Έγραψα οτι συμμετέχω αν δεν ενδιαφερθούν άλλοι. Εκτός. :)
Ξανασκέψου το και αναλόγως το τι θα αποφασίσεις, διόρθωσε την τελευταία λίστα μου σε παρακαλώ.
[DOUBLEPOST=1532295904][/DOUBLEPOST]Πάμε πάλι...

2. Rosinante
3. Κυριακου Γιαννηs
4. mixalis_x
5.PPG
6 Δημητρης 777
7. alexgeo1
8. Velix

Για να μη χάσετε το νούμερό σας, εκκινούμε από το 2.
[DOUBLEPOST=1532296086][/DOUBLEPOST]Μπλέξαμε τα μπούτια μας. :p
 
Last edited by a moderator:

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.841
Reaction score
77.419
Δεν θέλω ΒΑΣΕΙΣ!Γυμνο θέλω
ααααααα άκου να σου πω...σε λάθος νήμα είσαι....εδώ δίνουμε μόνο βάσεις με γυμνό...για σκέτο...άνοιξε θέμα στα ''πολιτικά-οικονομικά''
ή στείλε πμ στον Ζίσικ:whistling:
ορίστε μας!:p:lol:
 

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Το γυμνό είναι καλό ή....? Άμα είναι να πάρω μέρος και γω :roflmao:





Φυσικά πλακίτσα κάνω. Μπράβο Sleep για τη φάση
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Βρε λες τώρα που αποσύρθηκε το γαλάζιο μου μωράκι από την κλήρωση, να μπω εγώ και αν κερδίσω να τις πουλήσω στον φίλο με χωρίς προζβαση;:D

Μπααα...άστο καλύτερα!
 



Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.493
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top