Ηλεκτρονικό τσιγάρο


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.209
Reaction score
41.795
οποτε εχω το v2 ταυρακι .....

δεν εχω καποιο προβλημα ως τωρα ......ακουει αμεσως και οι μπαταριες ειναι εξαιρετικες απο 0.1 ohm
Ναι πλέον είναι εξαιρετικό μοντ, θυμάσαι που σου έλεγα για το κουμπί και τα παράπονα που είχα....
Δεν έχει να ζηλέψει τίποτα σε σχεση με τα υπόλοιπα πανάκριβα competition mods:D
 





Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.388
Reaction score
74.653
Σήμερα κάπνισα μετά απο ενάμιση χρόνο ενώ νωρίτερα κάπνιζα 1-2 το χρόνο. Ωραίο ήταν, θα ξαναρχίσω να καπνίζω κανονικά.






Ήταν τόσο απαίσιο που μετά απο 5 τζούρες έτρεξα έξω και το πέταξα μη βρωμίσει το σπίτι και μετά αέρισα για μια ώρα.... Απορώ με τον εαυτό μου που κάπνιζα 35 χρόνια.
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.209
Reaction score
41.795
Μόνο κάνα πούρο της προκοπής μπορείς να φχαριστηθείς.
Τσιγάρο δεν αντέχεται...
Ούτε πούρα ούτε τσιγάρο ούτε μπάφο ούτε τίποτα....
Όλα πλέον μου βγάζουν αηδία, άσε που στα καφέ που πάω άμα είναι κλειστό και έχει πολλούς καπνιστές φεύγω.
Όπως και ο από πάνω έτσι πλέον απορώ πως κάπνιζα 25 χρόνια....
Άμα είναι για κάνα βαρύ υγρακι να το συζητήσουμε :D
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.209
Reaction score
41.795
Δεν με νοιάζει να στήνω και να ξεστήνω ατμοποιητες, μπορώ να γυαλιζω χαλκό και ορειχαλκο μέχρι να αποκτήσω σύνδρομο Καρπιαίου σωλήνα (έχω δραπανο για αυτή τη δουλειά:)) τσιγάρο όμως δεν πρόκειται να ξανά βάλω στο στόμα.
Όλα ξεκίνησαν κάτι Χριστούγεννα πριν 4 χρόνια~
Σεβόμενος τους οικείους, που δεν κάπνιζε κανείς τους, ανά 15 λεπτά έβγαινα στη βεράντα αφού έβαζα μπουφάν κλπ. για να καπνίσω, ουσιαστικά από το πολύ κρύο το τσιγάρο το κάπνιζα πολύ γρήγορα με αποτέλεσμα να μην το ευχαριστιέμαι.
Αυτή η αυτιστική κίνηση συνεχίστηκε για όλο το βράδυ μέχρι που κάποια στιγμή πριν βγω για ακόμα μια φορά σαν το αυτιστικό όξω να καπνίσω....πέταξα το καπνό μέσα στο τζάκι και that's it!!
Η διαφορά στη σωματική υγεία, αντοχή, γεύση, όσφρηση ήταν αισθητή από το πρώτο τρίμηνο κιόλας, αυτό ως κίνητρο αλλά και με τη βοήθεια του ηλ. τσιγάρου κατάφερα να γυρίσει η επιθυμία για τσιγάρο σε μια αηδιαστική και βρώμικη συνήθεια.
Πριν με το τσιγάρο μπορούσα να κάνω το πολύ 70 χλμ. πάνω σε ποδήλατο και μετα έψαχνα τάφο να μπω , πλέον τα διπλάσια και με ένα μπάνιο έρχομαι ξανά σε λειτουργική κατάσταση.
Τεσπα...Είμαι ξάπλα σε κάποια παραλία και είπα να γράψω την ιστορία μου...:)
20180821_155745.jpg
20180821_163428.jpg


Το γυάλισμα που λέγαμε...
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.209
Reaction score
41.795
Αν και πήγα με πολύ αρνητικότητα αυτό στη πορεία άλλαξε. Άξιζε ευτυχώς η επίσκεψη στη vepexpro.
Πολύ πράμα σε υγρά για όλα τα γουστα, πολύ κόσμος, πολύ ντουμανι:biggrin:

20180909_163849.jpg


Τι να πρωτοδοκιμάσει κάνεις από τόσα υγρά.... Από τις λίγες δικές μου δοκιμές και για τα γούστα μου ξεχώρισαν 2 υγρά, το ένα ελληνικό και το άλλο UK.
20180909_172109.jpg
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.831
Reaction score
77.394
Αν και πήγα με πολύ αρνητικότητα αυτό στη πορεία άλλαξε. Άξιζε ευτυχώς η επίσκεψη στη vepexpro.
Πολύ πράμα σε υγρά για όλα τα γουστα, πολύ κόσμος, πολύ ντουμανι:biggrin:

View attachment 105076

Τι να πρωτοδοκιμάσει κάνεις από τόσα υγρά.... Από τις λίγες δικές μου δοκιμές και για τα γούστα μου ξεχώρισαν 2 υγρά, το ένα ελληνικό και το άλλο UK.
View attachment 105078
Μπρέτσο...με αυτό το ροζουλί έχε το νου σου....:p:lol:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.209
Reaction score
41.795
Μπρέτσο...με αυτό το ροζουλί έχε το νου σου....:p:lol:
Άμα σου πω ότι το απόγευμα το κοιτούσα και έλεγα...Τώρα εσύ μοιάζεις με σφαίρα, υποθετο ή δονητή???
Κατέληξα στο υποθετο για ένα περίεργο λόγο...:p
 




Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.184
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top