BLUMENHOFER BIG FUN 20

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
140
Reaction score
16
Δινω το ηχειο σε αριστη κατασταση , είναι φορτιση κορνας και στις χαμημες συχνότητες όχι bass reflex ξεκούραστος ρεαλιστικος ηχος ,αποδισει και με solid state και λαμπατους ενισχυτες.
Τιμη 6000.ευρω. Συνομιλια μεσω του forum.
H φωτογραφια είναι ενδεικτικη προκειμενου να αναφερθώ στο μοντελο.
 

Attachments

Last edited:




Μηνύματα
140
Reaction score
16
Up. στην αγγελία και τιμή 6000 ευρώ για τα ηχεία που βρίσκονται σε εξαιρετική κατάσταση και απραξία. Ευχαριστώ.
 



Μηνύματα
140
Reaction score
16
Τα ηχεία υπάρχουν και δίδονται με μια μείωση στην τιμή για οποίον πραγματικά ενδιαφέρεται
Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
140
Reaction score
16
Τα ηχεία υπάρχουν και δίδονται με μια μείωση στην τιμή για οποίον πραγματικά ενδιαφέρεται
Ευχαριστώ.
Υπάρχει ενδιαφέρον για ανταλλαγή με B&W 801.
 

Μηνύματα
140
Reaction score
16
Μια μεγάλη μείωση στη τιμή ,στα 5000 ευρώ , ευκαιρία για τέτοιο ηχείο ,τόσο ποιοτικό και στο 1/3 της αρχικής του τιμής.Κατασταση αψογη !!!!!!!!!
 

Μηνύματα
140
Reaction score
16
Μια μεγάλη μείωση στη τιμή ,στα 5000 ευρώ , ευκαιρία για τέτοιο ηχείο ,τόσο ποιοτικό και στο 1/3 της αρχικής του τιμής.Κατασταση αψογη !!!!!!!!!
UP στα 4500 ευρώ γιατί όπως και σε άλλη μου αγγελία αναφέρω ότι θέλω να υποστηρίξω την αγορά αλλού ηχείου.Ευχαριστω
 

Μηνύματα
140
Reaction score
16
UP στα 4500 ευρώ γιατί όπως και σε άλλη μου αγγελία αναφέρω ότι θέλω να υποστηρίξω την αγορά αλλού ηχείου.Ευχαριστω
UP .Η τιμή στα 4000 ,ευρω .Όπως αναφερα και σε αλλη αγγελία μου για τα KLIPSCHORN δεν θα υπάρξει άλλη μείωση στη τιμή ,είναι ηδη τόσο χαμηλα ,και ο μόνος λόγος είναι η αμεση αντικατάσταση τους.
Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
140
Reaction score
16
UP .Η τιμή στα 4000 ,ευρω .Όπως αναφερα και σε αλλη αγγελία μου για τα KLIPSCHORN δεν θα υπάρξει άλλη μείωση στη τιμή ,είναι ηδη τόσο χαμηλα ,και ο μόνος λόγος είναι η αμεση αντικατάσταση τους.
Ευχαριστώ.
UP .ΙΣΧΥΕΙ Η ΤΙΜΗ 4000 ΓΙΑ ΗΧΕΙΟ ΤΩΝ 16000. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΉΣ ΚΑΙ ΗΧΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ.
 


Μηνύματα
140
Reaction score
16
Τελευταία ενημέρωση αγγελιας. Τα ηχεία δίδονται σε αυτή την τιμη διοτι δεν θέλω να χρηματοδοτήσω εξ ολοκλήρου την αγορά των νέων μου ηχείων.Στην περιπτωση που αυτό συμβεί, τα ηχεια δεν θα δοθούν σε αυτό το ποσό. Θα ζητούνται στην αρχικη τους τιμή που είναι και κάτω από τα μισά χρήματα της αρχικής τους Ευχαριστω.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.389
Reaction score
74.653
Αύξηση τιμής απαγορεύεται. Διαβάστε τον κανονισμό.
 

Μηνύματα
140
Reaction score
16
Αύξηση τιμής απαγορεύεται. Διαβάστε τον κανονισμό.
Δεν έκανα αυξησα στην τιμη.Ανεφερα πως είναι το τελευταίο up ,στην αγγελία.Μετα κλειδώνει και κάποια στιγμή θα δοθούν στην επιθυμητή τιμή.
Η τιμή σήμερα και για ένα μήνα θα είναι ίδια.
4000 ευρώ.
[DOUBLEPOST=1531687557][/DOUBLEPOST]
Δεν έκανα αυξησα στην τιμη.Ανεφερα πως είναι το τελευταίο up ,στην αγγελία.Μετα κλειδώνει και κάποια στιγμή θα δοθούν στην επιθυμητή τιμή.
Η τιμή σήμερα και για ένα μήνα θα είναι ίδια.
4000 ευρώ.
Και να πω τουτο.Γνωριζω τον κανονισμό περί αυξησης της τιμής
Όμως αν υποθέσουμε ότι κάποιος για συγκεκριμένο λογο και συγκεκριμένα διαστημα προσφέρει κάτι σε χαμηλή τιμή,ποιο είναι το προβλημα,αν για παράδειγμα δεν γινει το deal που είχε στο μυαλό του,να επαναφέρει το προϊόν στην αρχική του τιμή.
Μήπως η απαγόρευση αυτή εννοεί μόνο αυτούς που έχουν σκοπό τις κερδοσκοπικες αγορές ;
Ευχαριστώ.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.389
Reaction score
74.653
Όμως αν υποθέσουμε ότι κάποιος για συγκεκριμένο λογο και συγκεκριμένα διαστημα προσφέρει κάτι σε χαμηλή τιμή,ποιο είναι το προβλημα,αν για παράδειγμα δεν γινει το deal που είχε στο μυαλό του,να επαναφέρει το προϊόν στην αρχική του τιμή.
Αν δεν πουλήθηκε στη χαμηλή τιμή, πώς θα πουληθεί στην υψηλότερη; :)

Μήπως η απαγόρευση αυτή εννοεί μόνο αυτούς που έχουν σκοπό τις κερδοσκοπικες αγορές ;
Όχι, εννοεί οτι δεν θα καθόμαστε να ασχολούμαστε και με τα πάνω-κάτω σε site που έχει αγγελίες μόνο για εξυπηρέτηση των χρηστών.
 

Μηνύματα
140
Reaction score
16
Αν δεν πουλήθηκε στη χαμηλή τιμή, πώς θα πουληθεί στην υψηλότερη; :)


Όχι, εννοεί οτι δεν θα καθόμαστε να ασχολούμαστε και με τα πάνω-κάτω σε site που έχει αγγελίες μόνο για εξυπηρέτηση των χρηστών.
Καλημέρα και καλη εβομαδα.
Για να κλείσει το θέμα, εννοώ πως ο καθένας πρέπει να έχει το δικαίωμα να διαχειριστεί την τιμή αυτου που δινει.
Το αν πωληθεί κάι σε ποια τιμή ,αφορα τον ίδιο.
Καλή συνέχεια .
 

Μηνύματα
140
Reaction score
16
Καλησπέρα, όποιος ενδιαφέρεται για ηχειο κόρνας με φόρτιση κόρνας και για τις χαμηλές συχνότητες,όχι τύπου bass reflex ,full horn λοιπον ιδανικό και για λάμπα και για τρανζίστορ ,ανάλογα σε τι χωρο θα τοποθετηθεί το blumenhofer big fun 20 είναι το ιδανικό ηχειο.
Σε τιμή εκπληκτικη και αψογη κατάσταση.
Ευχαριστώ.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.865.249
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top