50 δωρεάν προσκλήσεις για το Ήχος εικόνα show Athens 2018.

Status
Not open for further replies.


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.456
Reaction score
50.606
Εμένα το after με ενδιαφέρει. To Anadolu που πήγαμε πέρσι μας άρεσε, ή πάμε γι' άλλα;
Το φαγητό ήταν όντως καλό αλλά το περιβάλλον κψμ , δίπλα επίσης έχει ένα μεζεδοπωλειο
 

S

sk4t4

Guest
Έχουν γραφτεί τόσα μηνύματα για τα 2-3 ευρώ και ακόμα οι συμμετοχές δεν είναι ούτε 20........
Γάιδαρο μας χαρίζουν και εμείς τον κοιτάμε στα δόντια.......
Πως φαινεται οτι αγοραζουν ολοι τον ΗΧΟ!:D
 

Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Εμένα μου φάνηκε ακριβό για αυτά που έφαγα. Επίσης πρέπει να παραγγέλνουμε με μέτρο, γιατί ένα 20% ή και παραπάνω περίσσεψε.
 

S

sk4t4

Guest
Εμενα παντως,η εισοδος μου θυμιζει... ΕΝΦΙΑ.:DΕιναι στη λογικη του οτι εχουμε στοχευσει ενα ποσο και αφου δε θα το παρουμε,λογω λιγοτερων συμμετοχων των εκθετων,θα το συμπληρωσουμε απο τους επισκεπτες και τους εξτρα αγοραστες του τευχους του περιοδικου.Γι αυτον τον λογο,και φυσικα οχι για τα 2 ευρω,δεν θα πληρωσω.Ευχαριστω πολυ το avsite για την προσφορα της προσκλησης και δηλωνω συμμετοχη.Αν ομως υπαρξει κληρωση μην με βαλετε μεσα.
 
Last edited by a moderator:




Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Δεν υπάρχουν άλλοι ενδιαφερόμενοι?

Ευχαριστω πολυ το avsite για την προσφορα της προσκλησης και δηλωνω συμμετοχη.
Έστειλες ονοματεπώνυμο?:idk:
 


S

sk4t4

Guest
Δεν υπάρχουν άλλοι ενδιαφερόμενοι?



Έστειλες ονοματεπώνυμο?:idk:
Ειχα την εντυπωση οτι θα επρεπε να το στειλω μονο αν κερδισω.Υπενθυμιζω οτι αν το θεμα παει σε κληρωση,μη με συμπεριλαβετε.Οχι απο σνομπισμο αλλα απο ιδεολογια.
[DOUBLEPOST=1542010766][/DOUBLEPOST]
βάλε του μια κ0υρaδα στην πρόσκληση...θα καταλάβει αυτός..:roflmao::laugh:
Που να δεις τι εχεις να φας εσυ,τωρα που θα ελθει το Τουρκικο πυρηνικο εργοστασιο στη γειτονια σου.:p
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Ειχα την εντυπωση οτι θα επρεπε να το στειλω μονο αν κερδισω.Υπενθυμιζω οτι αν το θεμα παει σε κληρωση,μη με συμπεριλαβετε.Οχι απο σνομπισμο αλλα απο ιδεολογια.
[DOUBLEPOST=1542010766][/DOUBLEPOST]
Που να δεις τι εχεις να φας εσυ,τωρα που θα ελθει το Τουρκικο πυρηνικο εργοστασιο στη γειτονια σου.:p
κάτσε να φτιάξουν στο Ακούγιου καλέ και βλέπουμε...:p
 








Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.716
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top