SVS PB 13 ULTRA


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.930
Reaction score
41.197
Καλορίζικο!
Κάτω από τον αγιοβασίλη και τη φάτνη βάλε βαμβάκι, χιόνι και καλά πες της. Μην το γρατζουνίσουμε ακόμα δεν το πήραμε!
 


Μηνύματα
570
Reaction score
1.548
Καλόπαιχτο εύχομαι να το ευχαριστηθείς.

Υ.Γ. Tα Χριστουγεννιάτικα τζιμπλιμπλίκια που βάλατε πάνω στο τέρας δε βλέπω να έχουν... πολύ ζωή.
 

Μηνύματα
202
Reaction score
122
Όχι τα λατρεύει τα ηχεία. Από πολύ μικρό δεν τα πείραξε ποτέ. Και να φανταστείς το σπίτι το φέρνει τα πάνω κάτω οταν παίζει.


αχ να ήταν και τα δικά μου σαν το Κωνσταντίνο σε αυτό τον τομέα τον παραδέχομαι πως το εχεις καταφέρει ... ούτε για αστείο δεν βγάζω εγώ της σίτες με τους Ντάλτον
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Καλορίζικο!
Κάτω από τον αγιοβασίλη και τη φάτνη βάλε βαμβάκι, χιόνι και καλά πες της. Μην το γρατζουνίσουμε ακόμα δεν το πήραμε!
Καλοάκουστο, αλλά τι του λέτε του ανθρώπου; χάθηκαν τα σεμεδάκια;:roflmao:
Καλόπαιχτο εύχομαι να το ευχαριστηθείς.

Υ.Γ. Tα Χριστουγεννιάτικα τζιμπλιμπλίκια που βάλατε πάνω στο τέρας δε βλέπω να έχουν... πολύ ζωή.
Σας ευχαριστώ.

Κατα λάθος θέλω να πιστεύω ότι τοποθετήθηκαν εκει. :o

Δεν υπάρχει τίποτα πλέον πάνω.;)
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
καλοριζικο λεβεντη απλα ειναι κριμα να μεινει καινουριο κοσκινακι με κλειστο τον διακοπτη και να μην το χαρεις μερες χαλαρες!!Να στειλλεις την γυναικα στη μανουλα να τα πουνε για μερες ωσπου να στρωσεις τα γραδα στο μωρο...καταλαβαινεις νομιζω εεε???
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
καλοριζικο λεβεντη απλα ειναι κριμα να μεινει καινουριο κοσκινακι με κλειστο τον διακοπτη και να μην το χαρεις μερες χαλαρες!!Να στειλλεις την γυναικα στη μανουλα να τα πουνε για μερες ωσπου να στρωσεις τα γραδα στο μωρο...καταλαβαινεις νομιζω εεε???
Ευχαριστώ πολυ. Μα το έχω και γρατζουνάει από το μεσημέρι. Απλά σε διαδικασία ρυθμίσματος δε θα μπώ μιας και ο χώρος βρίσκεται σε Christmas mood
 


Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
τώρα που είμαι ζεστός στις αλλαγές.

θεωρείτε πως αν έφτιαχνα ένα έπιπλο στο οποίο θα μπορούσα να βάλω το sub στο κέντρο του τοίχου κάτω από το center θα ήταν καλύτερο ακουστικά?
 

Μηνύματα
202
Reaction score
122
τώρα που είμαι ζεστός στις αλλαγές.

θεωρείτε πως αν έφτιαχνα ένα έπιπλο στο οποίο θα μπορούσα να βάλω το sub στο κέντρο του τοίχου κάτω από το center θα ήταν καλύτερο ακουστικά?
και που είχαμε μείνει οτι θα μου δόσεις το άσπρο επιπλακι γιατι τώρα με το δεύτερο τελικό που θα πάρω δεν θα έχω που να τον βάλω.. :dance2: φυσικά και πρέπει να φτιάξεις και να μπει στο κέντρο σύμφωνο απολυτά με την άποψη σου... + 1 ψήφο απο μένα
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Από βδομάδας θα το ξεκινήσω τελικά. Το θέμα είναι θα είναι καλύτερα στο κέντρο?
Τι λες @Alexandros1986 ? Εσύ μου είχες πεί κάποια στιγμή για τοποθέτιση κάτω από το center.;)
 

Μηνύματα
3.115
Reaction score
10.312
..
τώρα που είμαι ζεστός στις αλλαγές.

θεωρείτε πως αν έφτιαχνα ένα έπιπλο στο οποίο θα μπορούσα να βάλω το sub στο κέντρο του τοίχου κάτω από το center θα ήταν καλύτερο ακουστικά?
Και όταν (όχι «αν») πάρεις δεύτερο 13άρι θα πετάξεις και το έπιπλο ? :p:gotcha:

Μεγειά
 





Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.377
Reaction score
79.474
Χωρίς μέτρηση, λόγω περίεργου χώρου δεν μπορεί να προβλεφθεί το αποτέλεσμα
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.383
Reaction score
125.507
. Το θέμα είναι θα είναι καλύτερα στο κέντρο
Οπτικά, ναι.

Ηχητικά, αυτό που πρότεινα.

Πρακτικά, το βλέπεις στις μετρήσεις.

Τελικά, όπως γουστάρεις. Και το μάτι μετράει. ;)
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.867.416
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top