Χαρίζονται διάφορα

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
1.058
Reaction score
731
Media Player Western Digital, λειτουργεί κανονικά, δεν ξέρω -γιατί δεν ασχολούμαι- αν αναβαθμίζεται το λειτουργικό για να παίξει νέας γενιάς αρχεία... Τα κλασσικά τα παίζει μια χαρά...

Περιοδικά διακοσμησης, ελληνικά και γαλλικά, ετοιμα μεσα σε ειδικα κουτιά για περιοδικά...

CD διαφορα, κυρίως από περιοδικά, τα περισσότερα ελληνικά...

DVD διάφορα, κυρίως από περιοδικά, αλλά και αντίγραφα ασφαλείας, καθως κάποτε είχαμε πεισθεί να κάνουμε και από ένα για αυτά που αγοράζαμε από τα play, μην και χαλάσουν τα δισκάκια...

Περιοδικά Νατιοναλ Geographic, GEO, κλπ.


Θα προτιμούσα να τα πάρει κάποιος, όλα μαζί, από το σπίτι μου στο Μαρκόπουλο Ωρωπού, αλλως μπορώ να τα φέρω στον σταθμό Σεπόλια του μετρό ( το τελευταιο όμως με τελείως ραντομ προγραμματισμό).

Μεμονωμένα μόνον αν συντονισθούν οι τυχον επιθυμούντες για μια κίνηση...

Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
39
Reaction score
42
Συγχαρητήρια για την κίνηση ,ενδιαφέρομαι κυρίως για τα ΝΑΤΙΟΝΑΛ ΓΕΩΓΚΡΑΦΙΙΚ και ΓΕΟ καθώς και το media player αλλά και τα cd και τα περιοδικά. Φυσικά θα έρθω εγώ στο Μαρκόπουλο.
 

Μηνύματα
1.058
Reaction score
731
Συγχαρητήρια για την κίνηση ,ενδιαφέρομαι κυρίως για τα ΝΑΤΙΟΝΑΛ ΓΕΩΓΚΡΑΦΙΙΚ και ΓΕΟ καθώς και το media player αλλά και τα cd και τα περιοδικά. Φυσικά θα έρθω εγώ στο Μαρκόπουλο.
Έχετε πμ
 



Status
Not open for further replies.

Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.194
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top