Ήχος εικόνα show Athens 2018

Μηνύματα
2.064
Reaction score
1.467
Δεν δυνασχετω ούτε αμφισβητω
απλά ρωταω ποιος?
ούτε με νοιάζει κ ιδιαίτερα
Απλά πληροφοριακα
:)
 

Μηνύματα
1.866
Reaction score
4.431
Ποιος εκθετης τελευταία έβγαλε σνομπισμο αγενεια η οτιδήποτε τέτοιο άρνητικο
Πιο συγκεκριμένα?
Η κουβεντα να γίνεται?
Δεν μίλησα για αγένεια. Εσύ το λες.
Ο σνομπισμος δεν ειναι αγενεια αλλα εισπράττεται ως αίσθηση.
Η άγνοια στοιχειοθετειται σε αρκετές περιπτωσεις.

Ξεκαθαρισα οτι αναφέρομαι σε μειοψηφίες.
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.100
Reaction score
20.576
Βαρέθηκα τη γκρίgνια σας... Δε μου λέτε; Μ' αυτόν τον DLA-NX9, θα δείξουν κανα 8k βιντεάκι της Veronica Rodriguez, ή θα πήξουμε πάλι στην κρυοκωλίαση με πουλάκια που πεταρίζουν και ψαράκια που κολυμπάνε;
 




Μηνύματα
12.849
Reaction score
10.064
Πολύ άργησε που θα τα ακούσει φέτος. Είναι αρκετά χρόνια τώρα που είχαν στην έκθεση ενεργά.
Επίσης, πέρσι είχαν τα Grimm στο δωμάτιο του Χ''στάμου.
 

Μηνύματα
1.399
Reaction score
1.094
Τα ενεργά πρέπει να αναλογούν στο 1% της έκθεσης, μικρό είναι το ποσοστό τους και στο HiFi γενικά. Ένα module μέσα στο ηχείο πόσο να το χρεώσεις αν δεν έχει 50κιλο κουτί τεράστιο να προσδίδει status στο ιδιοκτήτη του? Χάνεις κέρδη από καλώδια ηχείων, από μικρότερα ρακ κλπ.
 

P

PMC

Guest
Εγώ νομίζω ότι οποίος πηγαίνει στην έκθεση τον τρώει λίγο το χεράκι του....
Πολύ άργησε που θα τα ακούσει φέτος. Είναι αρκετά χρόνια τώρα που είχαν στην έκθεση ενεργά.
Επίσης, πέρσι είχαν τα Grimm στο δωμάτιο του Χ''στάμου.

Τα kii νομίζω ήταν.
[DOUBLEPOST=1542375511][/DOUBLEPOST]Ενεργά δεν είναι μόνο αυτά που έχουν τους ενισχυτές μέσα τους...

https://theaudiophileman.com/bryston-active-loudspeaker-news/
[DOUBLEPOST=1542375615][/DOUBLEPOST]http://www.bryston.com/products/active/Active_System.html
 

Μηνύματα
1.668
Reaction score
1.504
Εμάς παντως ο Χατζησταμου στη θεσσαλονικη focal παθητικά χαιενταδικα μας είχε και micromega. Και αναλογο υφος. Λογικά το σύστημα πρέπει να έβγαινε όσο των kii.
 





P

PMC

Guest
Μου ήρθε στο email πρόσκληση ήχος εικόνα 2018 και όταν μπαίνω κ κανω download μου βγάζει πρόσκληση για το 2016
:D

Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση ? Ισχύει η είσοδος ?
 


Μηνύματα
12.849
Reaction score
10.064
Αυτοί που πήραν πρόσκληση από το AVSite για φέτος, θα δηλώσουν το όνομά τους στην είσοδο και θα μπουν ή υπάρχει κάποια άλλη διαδικασία; (προμήθεια έντυπης πρόσκλησης)
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.865.336
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top