Black Friday αλλά ελλαδισταν (το ψέμα)

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.687
Προσφορές υπάρχουν, πολλά τα μαγαζιά και οι εταιρίες που κάνουν και είναι πραγματικές.
Σαν παράδειγμα θα πω την Honor. Και αν εκμεταλλευτεί κάποιος και το -20% συγκεκριμένης Τράπεζας τότε είναι σχεδόν μισή τιμή.
Δηλαδή παίρνεις το Honor 10 263€ από 480€ και το Ηonor Play 215€ από 360€
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Καπου πήρε το μάτι μου και προσφορά στο wind vision full pack με 9 ευρώ το μήνα!
 







Μηνύματα
174
Reaction score
266
Φουρνος μικροκυματων που παρακολουθω σταθερα τη τιμη του απο το Φεβρουαριο στο Κωτσοβολο και ηταν 560Ε ουτε ενα 1Ε πανω-κατω.

Ξαφνικα μια εβδομαδα πριν το blackfriday στα 730 και μειωση στα 500 χτες. Δεν εχω να πω κατι αλλο.

Γνωστός μου δουλεύει στο συγκεκριμένο κατάστημα και μου τα λέει από πρώτο χέρι είναι πάγια τακτική του καταστήματος όχι μόνο σε ένα αλλά σε πολλά προϊόντα....
Μεγάλη προσοχή λοιπόν και έρευνα όλοι ψάχνουν για κορόιδα αυτές τις μέρες!
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
Να ρωτήσω κάτι άσχετο; Φούρνος μικροκυμάτων, 500 ευρώ;;;;;;; Μα 500;;;
Είναι όλοι οι φούρνοι, οι κουζίνες και τα ψυγεία ίδιας τιμής και ποιότητας; Γιατί να είναι τα microwaves; ;)
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.109
Reaction score
30.055
Τοσο εκανε και ο δικος μας. Μπορει και λιγο παραπανω. Εντοιχισμενος AEG micromat-combi που με το γκριλ που λειτουργει και σαν κανονικος φουρνος (βεβαια μεγαλουτσικος).
 


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.109
Reaction score
30.055
Τιμή της c8 γερμανία
Εδώ 400€ πιο πάνω. ...........

19% ΦΠΑ έναντι 24%.
Η διαφορά στη καθαρή αξία είναι 250 ευρώ. Βάλε ότι είναι και μεγαλύτερη αγορά, άρα μεγαλύτερες εισαγωγές και υγιέστερος ανταγωνισμός.
 

Μηνύματα
553
Reaction score
994
Είναι όλοι οι φούρνοι, οι κουζίνες και τα ψυγεία ίδιας τιμής και ποιότητας; Γιατί να είναι τα microwaves; ;)

Μωρέ ναι, νταξει, δεν είπαμε να πάει στου 20αρικου... Αλλά και 500; Μου χτυπήσαμε τα μάτια όταν το είδα..
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.109
Reaction score
30.055
Το πράγμα αρχίζει και ξεφεύγει από τη στιγμή που θα επιλέξεις γρανίτη ή κόριαν για τον πάγκο. Μετά.... δεν σου λέω πόσα έδωσα για εστίες και απορροφητήρα.
 


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top