JVC 4K DLA-NX9 DLA-N7 DLA-N5


Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874



Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Καλέ μετάφρασέ μας το βρε Μανώλη. :p
''Weiter heißt es, dass die neuen nativen 4K/HDR Beamer DLA-N5, DLA-N7 und das 8K e-Shift Gerät DLA-NX9 ungefähr Richtung Ende Januar/Anfang Februar in Deutschland eintreffen werden. ''

Αγγλικά:''It also states that the new native 4K / HDR projectors DLA-N5, DLA-N7 and the 8K DLA-NX9 e-Shift device will arrive in Germany approximately towards the end of January / beginning of February.''

Ελληνικά:''Αναφέρει επίσης ότι οι νέοι εγχώριοι 4K / HDR προβολείς DLA-N5, DLA-N7 και η συσκευή 8K DLA-NX9 e-Shift θα φθάσουν στη Γερμανία περίπου στα τέλη Ιανουαρίου / αρχές Φεβρουαρίου.''

:p
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
JVC 4K τέρμα οι καθυστερήσεις.

Η JVC Kenwood ανακοίνωσε στους μεταπωλητές της, με επιστολή της 21ης Δεκεμβρίου 2018, ότι επιλύθηκαν τα τεχνικά ζητήματα που επηρέασαν τα νέα μοντέλα 4K DLA-N5 , DLA-N7 και DLA-NX9 .

Συνεπώς, η μαζική παραγωγή ξεκίνησε και οι πρώτοι προβολείς που θα φθάσουν στους αντιπροσώπους τον Ιανουάριο του 2019 θα είναι οι N7 και NX9 , ακολουθούμενοι λίγο αργότερα από το N5 .

http://perfectimage.gr/2018/12/22/j...j3Qkai0RtKP4_eF6jgY81rsk4gHuo2K_OGLnYHdF0rHrs

:party::party::party::party:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Τα ίδια λέτε όλοι. Περιμένετε το μέλλον που είναι ήδη εδώ. :p:p
 
  • Like
Reactions: PPG


Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Άντε με το καλό η επομενη φουρνιά του 2020 που περιμενω εγώ για να ψωνίσω ...
Τότε θα εχουν και οι μικρότερες σειρές.
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Ελληνικά:''Αναφέρει επίσης ότι οι νέοι εγχώριοι 4K / HDR προβολείς DLA-N5, DLA-N7 και η συσκευή 8K DLA-NX9 e-Shift θα φθάσουν στη Γερμανία περίπου στα τέλη Ιανουαρίου / αρχές Φεβρουαρίου.''
Ως συνήθως,συνεπέστατοι....η' όπως λέει και ο ευτυχής; κάτοχος''Warten hat ein ende''
n7.jpg

n71.jpg

n72.jpg
 





Μηνύματα
256
Reaction score
98
Δε ρωτάς τους π@π@ρες ποτε θα αρχίσουν τη διανομή Ευρώπη μιας κι είσαι εκεί; Σε λίγο θα γεννήσουμε με τόση καθυστέρηση.:D
Αύριο που θα έχω περισσότερο χρόνο θα περάσω να μεταφέρω τις ανησυχίες σας
 




Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Που να τους καεί το booth...
Καλέ Γιώργο, μέχρι να τον παραλάβεις θα έχει έρθει η ώρα να μου τονε πουλήσεις. :D

Επειδή όμως είμαι καλούλης κατά (πολύ) βάθος, θα σ' τον αφήσω έναν μήνα. :p
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top