Panasonic UB9000 UHD 4K Player vs;



Μηνύματα
415
Reaction score
998
Αν και δεν ανήκει σε αυτό το θέμα, θα ήθελα να πω ότι τελικά παρήγγειλα και τηλεόραση.
Δυστυχώς στο μέγεθος, ευτυχώς στην τσέπη.....τέλος πάντων, έμειναν και χρήματα για κάνα ταξίδι.
Παρήγγειλα 1 από τα 2 τελευταία κομμάτια της Samsung 75" NU8002.
Τιμή στα 1599 με 1300 έκπτωση.
Η 82άρα ήθελε 2899, δηλαδή 1300 παραπάνω για 7 ίντσες. Σκέφτηκα - ξανασκέφτηκα και το έκανα
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Αν και δεν ανήκει σε αυτό το θέμα, θα ήθελα να πω ότι τελικά παρήγγειλα και τηλεόραση.
Δυστυχώς στο μέγεθος, ευτυχώς στην τσέπη.....τέλος πάντων, έμειναν και χρήματα για κάνα ταξίδι.
Παρήγγειλα 1 από τα 2 τελευταία κομμάτια της Samsung 75" NU8002.
Τιμή στα 1599 με 1300 έκπτωση.
Η 82άρα ήθελε 2899, δηλαδή 1300 παραπάνω για 7 ίντσες. Σκέφτηκα - ξανασκέφτηκα και το έκανα
Ωραιος!! ;)μιλαμε για τρελο unboxing θα περιμενεις να ερθει και το Panasonic να τα κανεις μαζι:D:D
 


Μηνύματα
415
Reaction score
998
Μίλησα με Media markt και μου τα λέγανε λίγο μπερδεμένα.:oops:
Αύριο μου είπανε ότι θα μου απαντήσουν αν το φέρνει ο εισαγωγέας.:o
Από ότι κατάλαβα κάπου εκεί με το λογιστήριο του καταστήματος - πωλητή - εισαγωγέα κάπου μπερδεύτηκαν.
Πήρα τηλ Panasonic Hellas και μου είπαν με τον κωδικό του προϊόντος η Media markt παραγγέλνει κατευθείαν μέσω Panasonic αλλά, επειδή είναι ακριβό προϊόν δεν έχουνε stock τη σήμερον ημέρα, και αφού ζητήθηκε, θα έρθει σε 15 εργάσιμες.o_O
Άρα υποθέτω ότι όλα είναι οκ αφού μπήκε παραγγελιά από το κατάστημα.:errwhat:
Άντε να δούμε τι θα μου πει αύριο το κατάστημα.:help:
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Μίλησα με Media markt και μου τα λέγανε λίγο μπερδεμένα.:oops:
Αύριο μου είπανε ότι θα μου απαντήσουν αν το φέρνει ο εισαγωγέας.:o
Από ότι κατάλαβα κάπου εκεί με το λογιστήριο του καταστήματος - πωλητή - εισαγωγέα κάπου μπερδεύτηκαν.
Πήρα τηλ Panasonic Hellas και μου είπαν με τον κωδικό του προϊόντος η Media markt παραγγέλνει κατευθείαν μέσω Panasonic αλλά, επειδή είναι ακριβό προϊόν δεν έχουνε stock τη σήμερον ημέρα, και αφού ζητήθηκε, θα έρθει σε 15 εργάσιμες.o_O
Άρα υποθέτω ότι όλα είναι οκ αφού μπήκε παραγγελιά από το κατάστημα.:errwhat:
Άντε να δούμε τι θα μου πει αύριο το κατάστημα.:help:
Τώρα καταλαβαίνω γιατι δεν πήρα απάντηση τοπικά...
Εύχομαι να πάνε όλα καλα!!
 




Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Αν και δεν ανήκει σε αυτό το θέμα, θα ήθελα να πω ότι τελικά παρήγγειλα και τηλεόραση.
Δυστυχώς στο μέγεθος, ευτυχώς στην τσέπη.....τέλος πάντων, έμειναν και χρήματα για κάνα ταξίδι.
Παρήγγειλα 1 από τα 2 τελευταία κομμάτια της Samsung 75" NU8002.
Τιμή στα 1599 με 1300 έκπτωση.
Η 82άρα ήθελε 2899, δηλαδή 1300 παραπάνω για 7 ίντσες. Σκέφτηκα - ξανασκέφτηκα και το έκανα
Μπράβο φιλαράκι μου!!
Με το καλό να έρθουν όλα τα καλούδια :)
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.243
Reaction score
8.740
Διαβάζω στο Αμερικάνικο φόρουμ ότι το 9000 υποστηρίζει κάποια επιπλέον modes tone mapping (σε σχέση με το 824) για προβολείς.
Αυτό έγινε σε συνεργασία με jvc και εφαρμογή στους νέους προβολείς της. Πολύ ενδιαφέρον.
 










ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.145
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top