Νέο μέλος - Καλώς σας βρήκα!





Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.919
Reaction score
7.992
Βρε μανία με τα ενεργά!:)
Καλώς όρισες φίλε! Μην τους ακούς! :drinks::)

Πες μας με τι θέλεις να ασχοληθείς.
Home cinema, hifi, κλπ.
 








Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Καταρχάς σας ευχαριστώ όλους για το θερμό καλωσόρισμα!

Καλώς τον!
Πούλα τα και πάρε ενεργά!:D
Αν ήξερα και τι σημαίνει το "ενεργά", καλά θα ήταν!!!

Wrx ή sti;
Ώπ, sorry, αδιάβαστος!

Βρε μανία με τα ενεργά!:)
Καλώς όρισες φίλε! Μην τους ακούς! :drinks::)

Πες μας με τι θέλεις να ασχοληθείς.
Home cinema, hifi, κλπ.
Γενικά μου αρέσει πολύ να ακούω μουσική, τηλεόραση δεν βλέπω ούτε ταινίες...μόνο cinema μιά φορά στο τόσο.

Άργησες, προχθές σε περιμέναμε, αλλά κάπου θα έμπλεξες υποθέτω...;)
Έχεις ένα δίκιο!
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.228
Reaction score
8.106
Το mitsuba παραπέμπει σε mitsubishi evo και είπα να σε πειράξω με τον ανταγωνισμό!
Τα ενεργά είναι ηχεία με ενσωματωμένους ενισχυτές και πολύ της μόδας τώρα τελευταία.
Καλή αρχή...
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Το mitsuba παραπέμπει σε mitsubishi evo και είπα να σε πειράξω με τον ανταγωνισμό!
Τα ενεργά είναι ηχεία με ενσωματωμένους ενισχυτές και πολύ της μόδας τώρα τελευταία.
Καλή αρχή...
Το mitsubae μου το έχει κολλήσει φίλος απο πιτσιρίκι και πιθανότατα βγήκε απο το Μήτσος!
Επίσης υπάρχουν και μπαταρίες αυτοκινήτου Mitsuba, τώρα τελευταία τις ανακάλυψα!!!
Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση περί ενεργών ηχείων, δεν το ήξερα.
Τι σίγουρο είναι πως θα μείνω με τα αγαπημένα μου Audio Spectrum Art I που με συντροφεύουν απο το 1998....
 

D

Deleted member 23222

Guest
Το mitsubae μου το έχει κολλήσει φίλος απο πιτσιρίκι και πιθανότατα βγήκε απο το Μήτσος!
Επίσης υπάρχουν και μπαταρίες αυτοκινήτου Mitsuba, τώρα τελευταία τις ανακάλυψα!!!
Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση περί ενεργών ηχείων, δεν το ήξερα.
Τι σίγουρο είναι πως θα μείνω με τα αγαπημένα μου Audio Spectrum Art I που με συντροφεύουν απο το 1998....
Το σίγουρο είναι ότι τίποτα να μην θεωρείς σίγουρο, εφόσον αποφάσισες να γραφτείς εδώ.
Θα διαβάσεις πολλά , θα τριφτείς με πολλά, και θα αναθεωρήσεις πολλά...
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Το mitsubae μου το έχει κολλήσει φίλος απο πιτσιρίκι και πιθανότατα βγήκε απο το Μήτσος!
Επίσης υπάρχουν και μπαταρίες αυτοκινήτου Mitsuba, τώρα τελευταία τις ανακάλυψα!!!
Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση περί ενεργών ηχείων, δεν το ήξερα.
Τι σίγουρο είναι πως θα μείνω με τα αγαπημένα μου Audio Spectrum Art I που με συντροφεύουν απο το 1998....
Ο αφτχιας μου είπε να σε ρωτήσω με ποιά σαμπγουφερς συνοδεύεις τα audio spectrum και πως τα κροσσαρεις..
 





ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.157
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top