Ζητείται woofer Β&W 802 S3 Matrix

Μηνύματα
53
Reaction score
16
Κωδικός ZZ8073

Ήξερα τον Αναγνωστόπουλο στην Καλλιθέα αλλά πήρα τηλέφωνο και μου είπε δεν έχει πια την εταιρεία.Αν έχει κάποιος εχει η ξέρει που μπορώ να βρω θα με βοηθήσετε πολύ.Ευχαριστω
 

Attachments


Μηνύματα
302
Reaction score
117
Καλησπέρα σας
Την ανιπροσωπεία b&w την έχει ο Λάιος στην Αθήνα.
Βρείτε το στοιχεία του από το internet.
Μπορείτε να το παραγγείλετε...
 


Μηνύματα
53
Reaction score
16
Καλησπέρα σας
Την ανιπροσωπεία b&w την έχει ο Λάιος στην Αθήνα.
Βρείτε το στοιχεία του από το internet.
Μπορείτε να το παραγγείλετε...
Ευχαριστώ πολύ!!
[DOUBLEPOST=1550521293][/DOUBLEPOST]
Καλησπέρα κ καλώς ήλθες..
Σπουδαία τα ηχεία σου κ αρκετά ακριβά..

Ρίξε μιά ματιά εδώ..
https://picclick.co.uk/Bowers-and-Wilkins-Matrix-802-S3-ZZ08073-Bass-223003102806.html

Αλλά και εδώ..
https://reconingspeakers.com/speaker-repair/bw-repairs/bw-picture-gallery/zz08073-4/
Ευχαριστώ και εσάς αλλά έψαχνα για καινούργιο.χωρις να είμαι ειδικος στο πρώτο σύνδεσμο που στείλατε μου φαίνεται η αναρτηση διαφορετική.για την ώρα το πήγα για επισκευή σε γνωστό καταστημα που να πω την αλήθεια δε είχα ποτέ προβλημα με τον συγκεκριμένο απλά θα ήθελα να είναι "μαμά".Σας δείχνω και μερικές φωτογραφίες πως είναι το κανονικό και πως το επισκευασμένο.το επάνω είναι το επισκευασμενο
 

Attachments


Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Ευχαριστώ πολύ!!
[DOUBLEPOST=1550521293][/DOUBLEPOST]
Ευχαριστώ και εσάς αλλά έψαχνα για καινούργιο.χωρις να είμαι ειδικος στο πρώτο σύνδεσμο που στείλατε μου φαίνεται η αναρτηση διαφορετική.για την ώρα το πήγα για επισκευή σε γνωστό καταστημα που να πω την αλήθεια δε είχα ποτέ προβλημα με τον συγκεκριμένο απλά θα ήθελα να είναι "μαμά".Σας δείχνω και μερικές φωτογραφίες πως είναι το κανονικό και πως το επισκευασμένο.το επάνω είναι το επισκευασμενο
Εχει διαφορά!
Οι φωτό το δείχνουν ξεκάθαρα..
Από ότι κατάλαβα το κάτω είναι το "μαμά" κ το πάνω μετά από επισκευή?

Οσον αφορά το πρώτο μου link μπορεί να έχεις δίκιο, στο δεύτερο link είναι ακριβώς το ίδιο με το γνήσιο κ φυσικά ολοκαίνουργιο και "άστρωτο".

Εντάξει εδώ στην ελλάδα είναι πιό εύκολη η αγορά, αρκεί να μην υπάρχει τεράστια διαφορά σε σχέση με του εξωτερικού..
 

Μηνύματα
53
Reaction score
16
έχει διαφορά στο ποσό σκληρη ειναι η αναρτηση.τωρα αν ειναι από τα χρονια ή οι παλιές έχουν χαλασει δε ξέρω..πάντως σίγουρα δεν είναι οπως η γνήσια ανάρτηση δυστυχώς :/
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.714
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top