Μετακόμιση σε νέο χώρο almost complete (daharis666)

profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
μετά από έγκριση του ανωτατου δικαστηρίου (και αφού της έδωσα τους κωδικούς από το paypal μου:(:p)

ακούω συμβουλές-προτάσεις

τι με συμφέρει να κάνω
να βρείς μια 2η παράνομη πηγή εσόδων κ να πληρώνεσαι με μετρητά.
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
κατα την γνωμη μου πολλαπλα sealed dayton.
το εχω δει σε πολλες εφαρμογες στην Αμερικη και ολοι ειχαν θετικα αποτελεσματα .
ο chinagruppen μπορει να δωσει ρευμα μεχρι και σε 8 απο δαυτα μην τον φοβασαι.

το οτι δουλεψε το project με πολλαπλα peerless δεν σημαινει οτι θα δουλεψει και σε σενα .
ειχε μεγαλο χωρο , μεγαλο μπροστινο τοιχο και οι θεσεις που τα εβαλε ειναι πολυ μελετημενες .
και ειναι μονο αυτος που το εκανε . ο διαβολος κρυβεται στις λεπτομερειες .
και αν δεν σου κατσει αντε βρες να πουλησεις τα peerless ενω τα dayton θα φυγουν σαν νερο.
δεν τον φοβάμαι...απλά...θα τον απασχολήσω μόνο με τα sub και θα πρέπει να μπω στην διαδικασία να αγοράζω και άλλον(ους) τελικούς για τα jbl...και δεν έχω χώρο καθόλου
εκτός και αν λεηλατήσω το htpc και πάω σε άλλο πλάνο στυλ μινι

Την μεταπώληση την θεωρώ τυπικά στα ίδια πλαίσια...με λίγη παραπάνω πρακτικότητα στα peerless
γιατί τα χρησιμοποιούν και σε diy ηχεία...
ενώ σε dayton θα καταφύγει κάποιος μόνο σε σειρές um με χρήση αποκλειστικά ως sub....

που αν πάρεις από εδώ μέσα στατιστικό δείγμα...ελάχιστοι κάθονται να φτιάξουν sub...το 95% καταφεύγει στα ετοιματζίδικα


Υ.Γ. στείλε καλέ κανένα λινκ από Αμέρικα :party:
[DOUBLEPOST=1550583401][/DOUBLEPOST]
Για 6 dayton θες 1500 ευρώ περιπου για τις μοναδες. Μαζί με καμπίνες κοντα
στο διχιλιαρο. Τσαμπα ειναι.
για αρχή μπορώ 4 τεμάχια ολοκληρωμένα με καμπίνες με την προυπόθεση να πουλήσω και το 18άρι

και δεν ξέρω αν θα είναι σειράς Um της dayton (έχω να λύσω το θέμα της ενίσχυσης για αυτό) έχει και πιο νορμάλ μοντέλα, πιο οικονομικά
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
Στείλε, όλα τα δοκιμάσαμε. Θ' αφήσουμε αυτό; :p
αρκεί να έχεις τον μπρατσωμένο @stathis μαζί σου....αλλιώς δεν μπορείς να κάνεις δουλειά....
θα το παρατήσεις στον κήπο να το κατρανε τα σκλια:roflmao::laugh:
 











daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
Τρομερό βίντεο και να θέλει να τα κλέψει κάποιος δεν μπορεί.....:lol::lol:
καλά καλά...να του στείλω εκεί τους δικούς μας τους κατσιβέλους....σε ένα τέταρτο θα έχουν ξεμοντάρει και τα πηνία :roflmao:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.266
Reaction score
93.664
καλά καλά...να του στείλω εκεί τους δικούς μας τους κατσιβέλους....σε ένα τέταρτο θα έχουν ξεμοντάρει και τα πηνία :roflmao:
Απ' ότι διαβάζω, έχει κι ο Μελίδης κάτι καλούς στη γειτονιά. :laugh:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
Απ' ότι διαβάζω, έχει κι ο Μελίδης κάτι καλούς στη γειτονιά. :laugh:
οι δικοί του είναι εξημερωμένοι...εντός αστικού ιστού...σίγουρα δεν ασχολούνται με τέτοιες εργολαβίες...γι αυτό και του κάνουν παρέα:whistling::laugh:
οι δικοί μας εδώ είναι αούγκανοι
αν είχαν στην γειτονιά τους το μαγαζί του Μελίδη θα του είχαν ξηλώσει και τον οπλισμό από τις κολώνες:roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
2 Dayton τα βλέπω ως φορτιο να είναι δυσκολότερο από 16,32,64 μεγάφωνα ...:whistling:

Επισης εάν στο ένα dayton παίζεις με εναν γέφυρα 2002,στην περίπτωση μεγάφωνων πολλαπλής συνδεσμολογιας μπορεί (αναλόγως αριθμού και εμπέδησης) να καλυφθείς και με τον 2502 μιας και οι ανάγκες είναι σε τάση όχι σε ρεύμα.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.558
Μηνύματα
2.864.313
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top