Το όνειρο (PPG)


susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Τελικά την κρεμασα μου αρέσει πιο πολύ και είμαι στα 2.80 με 106 ιντζες οθόνη.
Αν την εβαζα στην γύψο σανίδα θα ήταν στα 3.40 View attachment 121985 View attachment 121984
Μάκη μεγειες, έδειξε.......:thumbsup:
Κάτι πού έπρεπε να είχες κάνει απο καιρό.... με dedicated χώρο κ ηλεκτρική ήσουν για κόκκινη κάρτα,:D λίγο ακόμη να την κραταγες θα έτρωγες αποκλεισμό:p:lolsign:
Υ.Γ Κάνε κ Ένα μασκιν 2:39 κ θα σε κάνουμε και διαχείριστη:roflmao::lol:
 






Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Ρωτάς εάν μπορεί ο καθένας εύκολα να πάει στα 5000 που κοστίζει αυτή την στιγμή το φθυνοτερο 4κ ;
Πίστεψέ με ο 9300 -9400 παίζει αξιοπρεπές4κ στα μισά χρηματα
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Καλορίζικη! :drinks:

Επειγόντως αυτοκόλλητο βελουδάκι πάνω από το κεντρικό. :wink:
Ναι το είδα και εγώ χτες έχω αρκετά ρολά οπότε θα το κάνω άμεσα και αυτό.
 










PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Πιστοποιήθηκε ο χώρος :D:D
Το αποτέλεσμα ??? Πέσανε σαγόνια :hi::hi::hi:στον Μανώλη για το αποτέλεσμα
Δεν μπορείτε να φανταστείτε το αποτέλεσμα .......που να ακούσετε δικαναλο με τον yamaha
Και με sub παρακαλώ που δεν ηθελα στην αρχή......:dance2::dance2: το δε Πολυκαναλο :party::party: στάθμες .....πολυ καλές καθαρότητα χωρις ίχνος παραμόρφωσης :):)
Προσοχή μην προβείτε σε αγορές και αλλαγές αν δεν ρυθμίσετε ήχο και εικόνα απο επαγγελματία .
Τα υπόλοιπα αύριο πέφτω για ύπνο εχω επιθεώρηση αύριο πρωί πρωί και εγω θα τους λεω για rew ,rt60 και
Αλλα ακαταλαβίστικα :D
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.053
Πιστοποιήθηκε ο χώρος :D:D
Το αποτέλεσμα ??? Πέσανε σαγόνια :hi::hi::hi:στον Μανώλη για το αποτέλεσμα
Δεν μπορείτε να φανταστείτε το αποτέλεσμα .......που να ακούσετε δικαναλο με τον yamaha
Και με sub παρακαλώ που δεν ηθελα στην αρχή......:dance2::dance2: το δε Πολυκαναλο :party::party: στάθμες .....πολυ καλές καθαρότητα χωρις ίχνος παραμόρφωσης :):)
Προσοχή μην προβείτε σε αγορές και αλλαγές αν δεν ρυθμίσετε ήχο και εικόνα απο επαγγελματία .
Τα υπόλοιπα αύριο πέφτω για ύπνο εχω επιθεώρηση αύριο πρωί πρωί και εγω θα τους λεω για rew ,rt60 και
Αλλα ακαταλαβίστικα :D
Κάτσε βρε λίγο να τα πούμε καμιά ωρίτσα-δγυο :p:roflmao:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.043
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top