Όταν είσαι μερακλής/μερακλού

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.247
Reaction score
78.937
Αυτά τα tests έχουν ολοκληρωθεί όταν εσύ ακόμα άκουγες απο βινύλια και κασέτες. :p

Πώς τα παλιά μου Mac, που βρίσκονται (με όλα τα παλιά μου κουμπιούτερζ) στο μουσείο ΗΥ, τα είχα όταν έπαιζες με άβακα και τώρα μας κάνεις τον κήρυκα της Μακακοσύνης; Έτσι. :D
Επαναστάτη μου εσύ :roflmao:
 












daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Είναι και βαριά τα ξύλινα άντε να σου πέσει στο κεφάλι κανένα τέτοιο και να χαράξει το παρκέ!:p
:D
 
  • Like
Reactions: PPG

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Είναι και βαριά τα ξύλινα άντε να σου πέσει στο κεφάλι κανένα τέτοιο!:p
Για πλαϊνούς τοίχους είναι σύρμα όμως. Κι άμα τα βάψεις και μαύρα κοτετσό-συρμα.... :roflmao:
 





costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.120
Reaction score
124.702
Πολύ φασαρία για λίγο κέρδος..

Εκτός του ότι δε δουλεύει όπως προβλέπεται σε μικρές αποστάσεις, και εκτός του ότι θέλει μεγάλη επιφάνεια για να κάνει σοβαρά δουλειά, είναι μια όμορφη επιλογή κι αυτή, αλλά εκτιμώ ότι απλό σκατερινγκ με πιο οικονομικές λύσεις θα κάνει όση δουλειά χρειάζεται σε ένα τυπικό σπίτι, ενώ ταυτόχρονα πίσω από τη θέση ακρόασης, όπου ο τοίχος είναι συνήθως κοντά, μια λύση απορρόφησης είναι πιο απλή και πιο σοβαρή, ιδίως αν έχεις την ευχέρεια να βάλεις μια γυψοσανίδα διάτρητη, που για τα λεφτά της είναι με διαφορά η πιο φτηνή λύση και αξιοπρεπέστατη, ακόμα και κολλητά στον τοίχο (φυσικά ένα λεπτό φύλλο απορρόφησης πίσω από αυτήν -κοποπρεν 2-αρι - αυξάνει λογαριθμικά την απόδοσή της.

Το απλό φελιζολενιο όμοιο, σε λευκό για το ταβάνι, είναι άψογη αισθητικά λύση για όλο το σπίτι...
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.571
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top