Καλημέρα, καλησπέρα και καληνύχτα

Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
ρε Bobby μπας κι εχει κανει λογαριασμο η συμβια σου;
τελευταια ολο κεφαλια βαζεις
Τό γύρισα στο καλλιτεχνικό, και φιλοσοφικό του στύλ το βλέμμα μετράει κ τέτοια..:p
λόγο σαρακοστής ο άνθρωπος!:roflmao:
[DOUBLEPOST=1555870715][/DOUBLEPOST] View attachment 124569
τι να σκέφτεται άραγε; καλό βράδυ!
Οντως! Δεν μου το επιτρέπει ο πνευματικός μου:(:whistling:

Υπομονή κ θα επανέλθω δριμύτερος:roflmao:

Καλο βράδυ να έχουμε..:)

595357.jpg
 







ryk

Μηνύματα
2.112
Reaction score
925
Της αεροπορίας κι εσύ?:D
Γιατί πολλοί το είδαν , λίγοι κατάλαβαν.
Πολύ ''σφύριγμα'' το ρημάδι.
Τα είχα πάνω από το κεφάλι μου στο πεδίο βολής Παλαιοχωρίου, μαζί με F-5, F-1, A-7 και φυσικά τα φάντομ της Ανδραβίδας (τα οποία όταν έπαιρναν μπρος ακούγονταν μέχρι το χωριό).
 






Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Φοβερό θέαμα..:hi:
Ιδιαίτερα τα τελευταία χρόνια με την συμμετοχή & κ τα θεαματικά περάσματα της ομάδας "ΖΕΥΣ"!!
 




Μηνύματα
1.002
Reaction score
1.163
Τα είχα πάνω από το κεφάλι μου στο πεδίο βολής Παλαιοχωρίου, μαζί με F-5, F-1, A-7 και φυσικά τα φάντομ της Ανδραβίδας (τα οποία όταν έπαιρναν μπρος ακούγονταν μέχρι το χωριό).
Το δεος που αισθανομασταν στις ασκησεις οταν εξορμουσαν επιθετικα εναντιον μας τα Α-7, δεν συγκρινοταν με κανενος αλλου Α/Σ. Πρωτα τα βλεπαμε κοντα μας και μετα τα ακουγαμε!
 

ryk

Μηνύματα
2.112
Reaction score
925
Το δεος που αισθανομασταν στις ασκησεις οταν εξορμουσαν επιθετικα εναντιον μας τα Α-7, δεν συγκρινοταν με κανενος αλλου Α/Σ. Πρωτα τα βλεπαμε κοντα μας και μετα τα ακουγαμε!
Σαν κορυφαία στιγμή έχω τη μία και μοναδική φορά που ήμουν έξω στον "πύργο ελέγχου" του πεδίου βολής και περνούσε το F-4 για πολυβόλα (Το δε F-104 περνούσε λίγο πιο χαμηλά από το σημείο που στεκόμουν -ύψος μιας 3όροφης/4όροφης πολυκατοικίας, καλό ε;).
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Το δεος που αισθανομασταν στις ασκησεις οταν εξορμουσαν επιθετικα εναντιον μας τα Α-7, δεν συγκρινοταν με κανενος αλλου Α/Σ. Πρωτα τα βλεπαμε κοντα μας και μετα τα ακουγαμε!
Oι γέροι στα καφενεία της Σούδας έτρεχαν να κρυφτούν , όταν τα Α 7Η έκαναν εικονική κάθετη εφόρμηση.:lolsign:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.567
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top