Avengers: Endgame





susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Και εγω, σινε Ορφέας...........
IMG_20190307_192056.jpg

:roflmao::roflmao::roflmao:
Ο χειρότερος κινηματογράφος που έχω πάει στη ζωή μού, με διάδρομο στη μέση και ανύπαρκτο χαμηλό..... τα surround ειναι αυτά που βλέπετε....Καλά για εικόνα δεν θα αναφερθώ σε λεπτομέρειες, νόμιζα οτι βρισκόμουνα στης αρχές δεκαετίας 80 και έβλεπα ταινία εποχής :mad:
Είδα το captain marvel γιατί έπρεπε...... συνδέεται με το end game και τώρα δεν μπορώ να περιμένω...... ειδή πήγα Πέμπτη να το δω και δεν μπόρεσα να μπω μέσα, πολύ κόσμο>:( παω Δευτέρα για τελευταία φορά.....
[DOUBLEPOST=1556392845][/DOUBLEPOST]
Δεν έβρισκα με τπτ..οποτε λεω..3ωρες ταινια μονο σε Gold! σε νορμαλ ταινια Vmax. ;)
:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:
Αρε village........... ζηλευω!!!!
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Και εγω, σινε Ορφέας........... View attachment 125010
:roflmao::roflmao::roflmao:
Ο χειρότερος κινηματογράφος που έχω πάει στη ζωή μού, με διάδρομο στη μέση και ανύπαρκτο χαμηλό..... τα surround ειναι αυτά που βλέπετε....Καλά για εικόνα δεν θα αναφερθώ σε λεπτομέρειες, νόμιζα οτι βρισκόμουνα στης αρχές δεκαετίας 80 και έβλεπα ταινία εποχής :mad:
Είδα το captain marvel γιατί έπρεπε...... συνδέεται με το end game και τώρα δεν μπορώ να περιμένω...... ειδή πήγα Πέμπτη να το δω και δεν μπόρεσα να μπω μέσα, πολύ κόσμο>:( παω Δευτέρα για τελευταία φορά.....
[DOUBLEPOST=1556392845][/DOUBLEPOST] :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:
Αρε village........... ζηλευω!!!!
Τα είχα κάποτε αυτά τα ηχεία . Πολυ καλά αλλά οχι για τόσο μεγαλο χώρο.
http://www.wharfedalepro.com/product-detail.php?pid=105
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Τα είχα κάποτε αυτά τα ηχεία . Πολυ καλά αλλά οχι για τόσο μεγαλο χώρο.
http://www.wharfedalepro.com/product-detail.php?pid=105
αυτα ειναι οικιακα, 113 max spl:roflmao: εχει παιθανει το διπολ, για κανενα 5.1 να σου δεινει την αισθηση του back surround
Y.Γ Ηθελα να τα ποιασω να δω αν παιζουνε, δεν ακουγα ηχο :roflmao::roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
1.826
Reaction score
3.406
Και εγω, σινε Ορφέας........... View attachment 125010
:roflmao::roflmao::roflmao:
Ο χειρότερος κινηματογράφος που έχω πάει στη ζωή μού, με διάδρομο στη μέση και ανύπαρκτο χαμηλό..... τα surround ειναι αυτά που βλέπετε....Καλά για εικόνα δεν θα αναφερθώ σε λεπτομέρειες, νόμιζα οτι βρισκόμουνα στης αρχές δεκαετίας 80 και έβλεπα ταινία εποχής :mad:
Είδα το captain marvel γιατί έπρεπε...... συνδέεται με το end game και τώρα δεν μπορώ να περιμένω...... ειδή πήγα Πέμπτη να το δω και δεν μπόρεσα να μπω μέσα, πολύ κόσμο>:( παω Δευτέρα για τελευταία φορά.....
[DOUBLEPOST=1556392845][/DOUBLEPOST] :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:
Αρε village........... ζηλευω!!!!
Συνάντησες το πεπρωμένο σου στη Κέρκυρα.
Κάνε το βήμα και δειξε τι σημαίνει σύγχρονος κινηματογράφος επιτέλους
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.639
Reaction score
77.061
Και εγω, σινε Ορφέας........... View attachment 125010
:roflmao::roflmao::roflmao:
Ο χειρότερος κινηματογράφος που έχω πάει στη ζωή μού, με διάδρομο στη μέση και ανύπαρκτο χαμηλό..... τα surround ειναι αυτά που βλέπετε....Καλά για εικόνα δεν θα αναφερθώ σε λεπτομέρειες, νόμιζα οτι βρισκόμουνα στης αρχές δεκαετίας 80 και έβλεπα ταινία εποχής :mad:
Είδα το captain marvel γιατί έπρεπε...... συνδέεται με το end game και τώρα δεν μπορώ να περιμένω...... ειδή πήγα Πέμπτη να το δω και δεν μπόρεσα να μπω μέσα, πολύ κόσμο>:( παω Δευτέρα για τελευταία φορά.....
[DOUBLEPOST=1556392845][/DOUBLEPOST] :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:
Αρε village........... ζηλευω!!!!
ρε φιλαράκι...δεν κατάλαβα...που την είδες την ταινία?
σε τζακούζι?
το ηχείο βρίσκεται στο πάτωμα
και δίπλα είναι το σιφόνι για τα νερά? :cry::lol:

Υ.Γ.ααααα έχει και πριζάκι για φόρτιση :p:roflmao:
 


susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
ρε φιλαράκι...δεν κατάλαβα...που την είδες την ταινία?
σε τζακούζι?
το ηχείο βρίσκεται στο πάτωμα
και δίπλα είναι το σιφόνι για τα νερά? :cry::lol:

Υ.Γ.ααααα έχει και πριζάκι για φόρτιση :p:roflmao:
:roflmao::roflmao::roflmao::lolsign:
[DOUBLEPOST=1556538095][/DOUBLEPOST]
Συνάντησες το πεπρωμένο σου στη Κέρκυρα.
Κάνε το βήμα και δειξε τι σημαίνει σύγχρονος κινηματογράφος επιτέλους
Έχω φέρει αρκετό κόσμο να δει το dedicated, με το πού μπενουν μέσα παθαίνουν το πρώτο σοκ....... με το πού σκάει το πρώτο μπασιδη η αντίδρασης τους είναι για γελοία....... να τούς τραβάω Βίντεο κ YouTube.... Όλοι Μου λένε να το νοικιαζω.......... :prankster::prankster: μου μπενουν ιδέες:sneaky::sneaky::sneaky::sneaky::D:p
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
:roflmao::roflmao::roflmao::lolsign:
[DOUBLEPOST=1556538095][/DOUBLEPOST]
Έχω φέρει αρκετό κόσμο να δει το dedicated, με το πού μπενουν μέσα παθαίνουν το πρώτο σοκ....... με το πού σκάει το πρώτο μπασιδη η αντίδρασης τους είναι για γελοία....... να τούς τραβάω Βίντεο κ YouTube.... Όλοι Μου λένε να το νοικιαζω.......... :prankster::prankster: μου μπενουν ιδέες:sneaky::sneaky::sneaky::sneaky::D:p
Go for it!!!
 

Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Η γυναίκα μου, μου πρότεινε να πάμε να το δούμε στο μοναδικό σινεμά της Σαλαμίνας....θερινό με ανύπαρκτο σαραουντ και προβολικο ότι να'ναι.....
Χαχχαχχαχαχχαχαχαχαχαχα

Ποτέ.....της είπα και συνέχισα να γελάω....
 

Μηνύματα
625
Reaction score
577
Πολυ καλη αλλα και 3h εμενα προσωπικα λιγο με κουρασε...
Το 'πρωτο' μερος ψιλοαδιαφορο και θα μπορουσε να ειναι και συντομοτερο , το ΄δευτερο' οκ και το 'τριτο' μερος απλα... !!ΕΠΟΣ!!

Η Σκαρλετ για μενα εξαιρετικη σε ολα της, πιο ωριμη απο ποτε.. πραγματικα την απολαυσα! Απογοητευση -και μεγαλη- ο Θωρ.
Προσωπικα το Avengers: Infinity War μου αρεσε συνολικα περισσοτερο, πιο σκοτεινο, πιο σκληρο..
Προχθες το ειδα για να εχω μια συνεχεια.
Δειτε το
Αυτα
 






ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.278
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top