ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ενισχυτής Technics SU-X911






Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.799
Μπράβο Νικόλα. Ενδιαφέρομαι! ( για τον bryston όμως) :p:D:D
Σε νιώθω, αλλά δεν ψήνομαι. Μήπως θέλεις να μου δώσεις τον δικό σου;;;
[DOUBLEPOST=1557679800][/DOUBLEPOST]Πλάκα πλάκα, να κοτσάρεις ένα μονομπλοκαρισμένο 4B σε sub... Θα τρίζουν και οι μασέλες της γιαγιάς δύο οικοδομικά τετράγωνα παρακάτω.
 



Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Σε νιώθω, αλλά δεν ψήνομαι. Μήπως θέλεις να μου δώσεις τον δικό σου;;;
[DOUBLEPOST=1557679800][/DOUBLEPOST]Πλάκα πλάκα, να κοτσάρεις ένα μονομπλοκαρισμένο 4B σε sub... Θα τρίζουν και οι μασέλες της γιαγιάς δύο οικοδομικά τετράγωνα παρακάτω.
Κρίμα είναι ρε φίλε να τον βάλεις σε σαμπ.
( Κάνε λίγο υπομονή. Έχω βάλει στόχο για επόμενη αναβάθμιση σε μερικά χρόνια σε μονομπλοκ και μεγαλύτερα pmc.:D:D )
 

Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.799
Κρίμα είναι ρε φίλε να τον βάλεις σε σαμπ.
( Κάνε λίγο υπομονή. Έχω βάλει στόχο για επόμενη αναβάθμιση σε μερικά χρόνια σε μονομπλοκ και μεγαλύτερα pmc.:D:D )
Ωραία. Θα στηθώ να περιμένω την αγγελία για τον τελικό σου. :p :p :p
 


Μηνύματα
7.234
Reaction score
4.614
Συγχαρητήρια για την κίνηση !ε
Δεν εδιαφέρομαι εγώ
Αλλά θα ήθελα να το δώσω σε παιδί εκτός εάν γίνεται κάτι τέτοιο.
 

Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.799
Συγχαρητήρια για την κίνηση !ε
Δεν εδιαφέρομαι εγώ
Αλλά θα ήθελα να το δώσω σε παιδί εκτός εάν γίνεται κάτι τέτοιο.
Φέρε το παιδί εδώ βρε να κάνουμε μπούγιο!! Για Technics θα έρθει, με ενεργά + 15 subs + dsp θα φύγει.
"Εγκρίνω" και τη δική σου συμμετοχή!
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.978
Reaction score
2.914
Εγώ θα αποσύρω την συμμετοχή μου καθότι βρήκα κάτι άλλο. Καλή επιτυχία στους υπόλοιπους.

Καλό βράδυ
 


Μηνύματα
243
Reaction score
34
Χαρίζεται ο ενισχυτής του τίτλου. Φωτογραφίες μπορείτε να βρείτε σε αγγελία που είχα ανεβάσει προ ολίγων ημερών. Ο ενισχυτής παίζει θαυμάσια, πολύ εντυπωσιακά για τη κατηγορία τιμής του. Κατόπιν δεύτερης ακρόασης του μηχανήματος παρατήρησα ότι το καπάκι ήταν αρκετά ζεστό και διαπίστωσα ότι υπάρχει πρόβλημα στον ανεμιστήρα του. Παρ'όλο που αυτό δεν καθιστά άχρηστο τον ενισχυτή, απο τη στιγμή που έγινε αντιληπτό το πρόβλημα, δεν μπορώ να τον πουλήσω καθώς δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω αν και πότε θα υπερθερμανθεί και θα παραδώσει πνεύμα. Επομένως, θα τον χαρίσω και όποιος θέλει να ασχοληθεί μαζί του, θα χαρεί έναν αξιόλογο ήχο. Προδιαγραφές μπορείτε να βρείτε στο google, είναι 2x40W στα 8Ω και ο κατασκευαστής δηλώνει ότι το μηχάνημα πρέπει να λειτουργεί με ηχεία απο 8Ω και άνω.
Απο μια γρήγορη αναζήτηση που έκανα στο διαδίκτυο, είδα ότι υπάρχει δυνατότητα να αλλαχτεί το μοτέρ του ανεμιστήρα χωρίς να αλλαχτεί ολόκληρος. Αυτό βέβαια είναι κάτι που θα το διαπιστώσει ένας τεχνικός και ο ενισχυτής παρέχεται με τη προϋπόθεση ότι ο παραλήπτης θα ζητήσει βοήθεια τεχνικού.
Δυστυχώς, δεν έχω ούτε τη συσκευασία του, αλλά ούτε και τον χρόνο για να μπορέσω να εξυπηρετήσω ενδιαφερόμενους εκτός Αθηνών και ο παραλήπτης θα πρέπει να έρθει να τον πάρει απο τον σταθμό ΗΣΑΠ Αττικής.
Αν υπάρχουν άνω του ενός ενδιαφερόμενοι μέχρι τη Δευτέρα, παρακαλώ να μείνει ενεργή η αγγελία μέχρι τη Παρασκευή και μετά να βάλω στον κόπο τη διαχείρηση να κάνει μια κλήρωση.
Μπραβο για το δωρο σου.Ενδιαφερομαι
 



Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.799
Προτείνω να μειωθεί η διάρκεια του διαγωνισμού για να μη ταλαιπωρώ τους συμμετέχοντες. Για όσους έχουν δηλώσει συμμετοχή είναι κάτι καλό γιατί αυξάνονται οι πιθανότητές τους να κερδίσουν. Για όσους δεν προλάβουν, όλο και κάτι άλλο θα ξετρυπώσω απο "τη κρύπτη". :p
Ας τον κρατήσουμε μέχρι Τρίτη 23:59 και να γίνει η κλήρωση τη Τετάρτη, όποτε βολεύει τη διαχείρηση.
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.865.552
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top