Game Of Thrones (2011)

Αγαπημένος σας χαρακτήρας από το Game of Thrones

  • Tyrion Lannister (Peter Dinklage)

  • Jon Snow (Kit Harington)

  • Daenerys Targaryen (Emilia Clarke)

  • Jaime Lannister (Nikolaj Coster-Waldau)

  • Cersei Lannister (Lena Headey)

  • Sansa Stark (Sophie Turner)

  • Arya Stark (Maisie Williams)

  • Petyr 'Littlefinger' Baelish (Aidan Gillen)

  • Bronn (Jerome Flynn)

  • Lord Varys (Conleth Hill)

  • Sandor 'The Hound' Clegane (Rory McCann)

  • Bran Stark (Isaac Hempstead Wright)

  • Hodor (Kristian Nairn) χαχαχα :P

  • Άλλος...


Results are only viewable after voting.

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.151
Reaction score
93.263
Ψηφοφορία για επανάληψη του δημοψηφίσματος για brexit; :o

Πού υπογράφω; :roflmao::laugh:
 


Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Οι σωστοι , οι μερακληδες, οι διαδραστικοι , οι διορατικοι παραγωγοι ανεβαζουν στο site μερικα σεναρια για το φιναλε της σειρας και καλουν τον κοσμο να ψηφισει (χωρις να φαινεται το αποτελεσμα εννοειται).Εκτος απο τις δικες τους εκδοχες καλουν τους φαν να φτιαξουν δικες τους ιστοριες απο τις οποιες θα προκριθουν οι τρεις καλυτερες στην τελικη ψηφοφορια, παλι μεσω ψηφοφοριας του κοινου.Φυσικα δινουν και δωρα στους συγγραφεις των προκρινομενων ιστοριων , οπως ολοκληρη η σειρα σε bd ,εισητηρια για διαφορες πρεμιερες , συνδρομη καποιων μηνων για διαφορες streaming υπηρεσιες , games .Γεμιζουν την συγκεκριμενη σελιδα απο διαφημισεις διαφορων χορηγων και τιναζουν την διαφημηστικη μπανκα στον αερα. :D
Οι ...πιλαφες δινουν καμμια συνεντευξουλα,κανα teaserακι ελπιζοντας να πιασουν τον... παλμο της κενωνιας :roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.053
τι γίνεται καλέ με αυτό το γκοτ?
πάνω που άδειασα σκληρό για να στείλω στον ρόουζ... :laugh:
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Ψηφοφορία για επανάληψη του δημοψηφίσματος για brexit; :o
Εγώ θέλω να ξαναπαίξουμε την τελευταία φάση στον τελικό στο Παρίσι το 1992, που στα πέντε δευτερόλεπτα ο Φασούλας παίζει απέξω την μπάλα και την δίνει σε εκείνον τον μαύρο της Ρεαλ και τρώμε το καλάθι και πάπαλα.
https://www.sport24.gr/Basket/Omade...oula-ston-teliko-toy-kypellouxwn.5126495.html
Γίνεται;
:p
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.151
Reaction score
93.263
Εγώ θέλω να ξαναπαίξουμε την τελευταία φάση στον τελικό στο Παρίσι το 1992, που στα πέντε δευτερόλεπτα ο Φασούλας παίζει απέξω την μπάλα και την δίνει σε εκείνον τον μαύρο της Ρεαλ και τρώμε το καλάθι και πάπαλα.
https://www.sport24.gr/Basket/Omade...oula-ston-teliko-toy-kypellouxwn.5126495.html
Γίνεται;
:p
Ε, ναι ρε φίλε, να κάνουμε μια τριμελή επιτροπή από 10 μέλη και να πάμε 100 να τους πούμε τι να γράψουν. Οι άχρηστοι. :p:laugh:
 

Μηνύματα
4.089
Reaction score
3.583
Αν ήταν τόσο καλοί και ειδικοί όλοι στις σειρές τότε θα είχαμε μόνο τέλειες σειρές ......
Φυσικά δεν σημαίνει ότι είμαστε εμείς ...... :drinks:
[DOUBLEPOST=1558087167][/DOUBLEPOST]
Εγώ θέλω να ξαναπαίξουμε την τελευταία φάση στον τελικό στο Παρίσι το 1992, που στα πέντε δευτερόλεπτα ο Φασούλας παίζει απέξω την μπάλα και την δίνει σε εκείνον τον μαύρο της Ρεαλ και τρώμε το καλάθι και πάπαλα.
https://www.sport24.gr/Basket/Omade...oula-ston-teliko-toy-kypellouxwn.5126495.html
Γίνεται;
:p
Στην Ναντ ήταν και γιατί μας χάλασες την ψυχολογία τώρα ?
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Eχει πολυ ψωμι παντως εκει στον Βορρα.Πολλοι αρχοντες μαζεμενοι στην τελευταια συνελευση :D

Αφου τα εκανε μπουρμπερη στον Νοτο λες να ανεβει να περιποιηθει και τα τζακια του Βορρα ? Βρε λες να εχουμε Koκκινη Ντανι vs πλουτοκρατιας ? :D
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Στην Ναντ ήταν και γιατί μας χάλασες την ψυχολογία τώρα ?
Ημουν μέσα-έμενα σε ξενοδοχείο στο Παρίσι. Δεν το ΄χω ξεπεράσει ακόμα.
Ούτε την πάσα του Μπάρλοου στον Αγγελίδη >:(:(
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Σημειο καμπης παντως το προτελευταιο επεισοδιο.Ποιος ασχολειται πλεον με το ποιος θα καθησει στον καμμενο σιδερενιο θρονο ? .Μας τελειωσαν εξαλλου και οι ψυθιριστες των μυστικων και της διπλωματιας.Το θεμα πλεον ειναι τα κανει ολα που@ η Ντανυ :D
 





MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Βρε τι είναι τούτοι, δεν θέλει ρε ο άνθρωπος! με το ζόρι? :D
Εντάξει η 8η δεν είναι αντάξια των προηγούμενων, θα μπορούσε άνετα, να είναι πιο προσεγμένη!
 


Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Βρε τι είναι τούτοι, δεν θέλει ρε ο άνθρωπος! με το ζόρι? :D
Μλκιες του Νεντ Σταρκ.Αφου το παιδι φαινεται ευαισθητη ψυχη , εσωστρεφης .Στρεψε τον προς τα καλλιτεχνικα.Με το ζορι σπαθια και θρονους
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Mεγαλη σαχλαμαρα το τελος.:( Το παλαιο βασιλικο κατεστημενο εφαγε την απελευθερωτρια των Λαων (>:() για να ξαναμοιρασει το βασιλειο , βαζοντας ενα παιδαρελι στον Θρονο και συνεδριαζοντας για την ωεφελεια των μπου@λων :D
[DOUBLEPOST=1558330783][/DOUBLEPOST]Μαλλον θα φοβηθηκε το HBO μην περασουν ανατρεπτικα μηνυματα στο κοινο :D

Οκτω σεζον για αυτη την...μλκια ? :D
 
Last edited:

Μηνύματα
1.469
Reaction score
1.407
5,2 Sto IMDB...χαχαχα.... Ευτυχώς που ήταν το τελευταίο γιατί θα πηγενε και παρακάτω....( Δεν το έχω δει ακόμα)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.039
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top