παρουσίαση συστήματος

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.352
Reaction score
125.299
Να τα χαιρεςαι (που τα χαιρεςαι ειμαι σίγουρος)
Σ'ευχαριστώ, και συ να χαίρεσαι το σύστημα και τον όμορφο χώρο σου, αντε και πολυκαναλος σιγά σιγά!

Η ομοιομορφία των τοιχωματικών ορίων πίσω από τα ηχεία είναι σημαντική για την σταθερή εικόνα στο κέντρο, εκτιμώ ότι χρειάζεται κάποια ισοστάθμιση για να έρθει λίγο πιο σωστά το σύστημα. Τες πα, λεπτομέρειες..
 

Μηνύματα
635
Reaction score
767
Σ'ευχαριστώ, και συ να χαίρεσαι το σύστημα και τον όμορφο χώρο σου, αντε και πολυκαναλος σιγά σιγά!
Ευχαριστω πολυ.
Εχω υπάρξει πολυκαναλος στις αρχές του home cinema. Κανενα sophistication βεβαια. Πλάκα είχε
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.352
Reaction score
125.299
Εχω υπάρξει πολυκαναλος στις αρχές του home cinema. Κανενα sophistication βεβαια. Πλάκα είχε
Πλάκα έχει το δικάναλο βρε!
Είναι ένα μεγάλο ανέκδοτο.
 

Μηνύματα
635
Reaction score
767
Πλάκα έχει το δικάναλο βρε!
Είναι ένα μεγάλο ανέκδοτο.
Proof is in the listening.
Οταν ανέβω θεσσαλονικη θα φέρω ουίσκι (για σενα-εγω θελω να μαι sober για να αντιληφθώ τα πάντα) και θα ρίξω ενα αυτί (με την ανοχή σου βεβαίως) στο πολυκαναλο σου. 10 λεπτά χρειάζομαι.
 

Μηνύματα
948
Reaction score
2.991
Εδω το σύστημα απο την θέση ακροασης.
Ωραίος! Να 'σαι πάντα καλά και να απολαμβάνεις το "Μερακλίδικο" σύστημά σου.
[DOUBLEPOST=1558799590][/DOUBLEPOST]
Proof is in the listening.
Οταν ανέβω θεσσαλονικη θα φέρω ουίσκι (για σενα-εγω θελω να μαι sober για να αντιληφθώ τα πάντα) και θα ρίξω ενα αυτί (με την ανοχή σου βεβαίως) στο πολυκαναλο σου. 10 λεπτά χρειάζομαι.
Ωπ ωπ... έχω σειρά αδερφέ !
https://www.avsite.gr/forum/threads/Περί-subwoofer-η-ερώτηση.169916/page-10#post-2394615
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.352
Reaction score
125.299
Μη ζμπρώχνετε, θα βάλω λογικό εισιτήριο. :D

Λίγο χρόνο θέλω ακόμα, να στηθεί και το ρουν στον σερβερ να τελειώνει το σύστημα.

Τις τελευταίες (και πολύ σικ) πολυθρόνες τις παραλαμβάνω στη βδομάδα που έρχεται, οπότε μέγιστος αριθμός ακροατών-θεατών θα είναι 5, ε, από 200€ το κεφάλι, για τις κεντρικές θέσεις, νομίζω είναι καλά. 8-)
 

Μηνύματα
635
Reaction score
767
Μη ζμπρώχνετε, θα βάλω λογικό εισιτήριο. :D

Λίγο χρόνο θέλω ακόμα, να στηθεί και το ρουν στον σερβερ να τελειώνει το σύστημα.

Τις τελευταίες (και πολύ σικ) πολυθρόνες τις παραλαμβάνω στη βδομάδα που έρχεται, οπότε μέγιστος αριθμός ακροατών-θεατών θα είναι 5, ε, από 200€ το κεφάλι, για τις κεντρικές θέσεις, νομίζω είναι καλά. 8-)
Ντιμιφουτειος σχολή. Η μήπως εσυ τον κόλλησες με το καθε ποστ και τάλαρο
 



Μηνύματα
130
Reaction score
165
Γενικά τα τελευταία χρόνια στον Κώστα έχω ακούσει πολύ ωραίες μουσικές με διάφορα set up.
Λόγω της μουσικής του εμπειρίας από live, προβάδικα, ηχογραφήσεις σε στούντιο, εμπιστεύομαι την γνώμη του.
Δυστυχώς δεν έχω ακούσει το τελευταίο set up. Θα γίνει όμως.
Παρότι ο χώρος είναι αφρόντιστος ηχητικά, έχουν γίνει κορυφαίες ακροάσεις.
Keep rocking man.
 

Μηνύματα
635
Reaction score
767
Γενικά τα τελευταία χρόνια στον Κώστα έχω ακούσει πολύ ωραίες μουσικές με διάφορα set up.
Λόγω της μουσικής του εμπειρίας από live, προβάδικα, ηχογραφήσεις σε στούντιο, εμπιστεύομαι την γνώμη του.
Δυστυχώς δεν έχω ακούσει το τελευταίο set up. Θα γίνει όμως.
Παρότι ο χώρος είναι αφρόντιστος ηχητικά, έχουν γίνει κορυφαίες ακροάσεις.
Keep rocking man.
Μολις τωρα άκουγα τα άθλια μάστεραρισμενο and justice for all (μου ρθε να ακούσω το one).
Σοκ και δέος.
Μαζι με μια φίλη που γυρνάει κ μου λεει «μου θυμίζει το λαιβ τους στο Λονδίνο» :p
 


Μηνύματα
954
Reaction score
518
ωραιος φιλε. Να το χαιρεσαι.

Να το τραβηξεις πιο εμπρος το δεξι ηχειο ή να το φερει πιο μπροστα απο την γωνια δεν γινεται;
 

Μηνύματα
635
Reaction score
767
ωραιος φιλε. Να το χαιρεσαι.

Να το τραβηξεις πιο εμπρος το δεξι ηχειο ή να το φερει πιο μπροστα απο την γωνια δεν γινεται;
Ολα γίνονται αλλα οχι. Παιζει άριστα εκει που ειναι
 

Μηνύματα
41
Reaction score
30
Πανέμορφα μηχανήματα και με γ@μ@τ@ ακούσματα (One :drinks:)
Να τα χαίρεσαι.
 



Μηνύματα
954
Reaction score
518
Η χαρα της αντιχησης ή μου φαινεται;

Παρολα αυτα εχεις ογκο στο χαμηλο μαλλον. Αλλα δεν ξερω πως ακουγεται στα αληθεια.θα θελα να το ακουσω.
 

Μηνύματα
635
Reaction score
767
Το χαμηλό είναι tight και tuneful. Ψιλοακούγεται και στην κάμερα του κινητού αυτό. Για αντίχηση δεν ξέρω. Ο χώρος δεν έχει καμία φροντίδα και συζητάω με ένα φίλο εδώ μήπως παρέμβουμε λίγο. Τα καλά recordings πάντως παίζουν απλά μαγικά
 

Μηνύματα
137
Reaction score
118
Το χαμηλό είναι tight και tuneful. Ψιλοακούγεται και στην κάμερα του κινητού αυτό. Για αντίχηση δεν ξέρω. Ο χώρος δεν έχει καμία φροντίδα και συζητάω με ένα φίλο εδώ μήπως παρέμβουμε λίγο. Τα καλά recordings πάντως παίζουν απλά μαγικά
Κώστα πολύ ενδιαφέρον το σύστημα σου, να είσαι καλά να το χαίρεσαι. Εαν είσαι ανοιχτός σε ακροάσεις με παρέα θα με ενδιέφερε πολύ και θα ήταν χαρά μου να τα πούμε απο κοντά, να ακούσουμε μουσικές και να μοιραστουυμε εμπειρίες.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.865.408
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top