AMD Announces Ryzen 7 3700X, 3800X and Ryzen 9 3900X

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
O δωδεκαπύρηνος λέτε να κλοκάρει στα 5 με νερό; Αν ναι τον παίρνω χτες. Επίσης έριξα μια ματιά στις καινούργιες μητρικές από asus, msi και gigabyte με το x570 και είναι κουκλιά..... Με το ipc στο +15% από τους προηγούμενους και 24 PCIe 4.0 lanes μου φαίνεται ότι μπήκε καλά στο παιχνίδι ξανά
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.841
Reaction score
77.419
O δωδεκαπύρηνος λέτε να κλοκάρει στα 5 με νερό; Αν ναι τον παίρνω χτες.
να τον συνδέσεις με το ποτιστήρι στα χωράφια...:p:lolsign:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.714
Reaction score
83.429
O xfader με AMD... Δε θα δούμε καλοκαίρι εφέτος...
:lolsign:γι


Το καλοκαίρι θα το προλάβετε γιατί την αγορά θα την κάνω όταν επιστρέψω από τας εξοχάς το Σεπτέμβριο.
Όταν παλιότερα άλλαζα σύστημα 2 φορές στα 3 χρόνια, είχα δοκιμάσει και αρκετούς AMD.
Ντρέπομαι που το λέω, αλλά στο Desktop έχω τον i5 -3570K του 2012. Στο PC παίζω μόνο arcade παιχνίδια και στις εφαρμογές audio producing δεν έχω κανένα πρόβλημα.
Ποτέ βέβαια δεν ψωνίζω βάσει αναγκών, μόνο για να έχω καινούργιο. Έλα όμως που (πλέον) βαριέμαι τα στησίματα και κάθε χρόνο λέω ...του χρόνου. :D
 





Μηνύματα
3.663
Reaction score
5.496
O δωδεκαπύρηνος λέτε να κλοκάρει στα 5 με νερό; Αν ναι τον παίρνω χτες. Επίσης έριξα μια ματιά στις καινούργιες μητρικές από asus, msi και gigabyte με το x570 και είναι κουκλιά..... Με το ipc στο +15% από τους προηγούμενους και 24 PCIe 4.0 lanes μου φαίνεται ότι μπήκε καλά στο παιχνίδι ξανά
Γιώργο μάλλον ναι απ ότι λένε και αν όντως το κάνει θα τον προτιμήσω από τον 9900κ που έχω τώρα. Βέβαια ετοιμάσου να τον δεις στα 550 ευρωπουλα εύκολα.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.488
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top