Ζητείται μεταλλικό rack ή hifi stand

Μηνύματα
49
Reaction score
4
Στοιβαρή κατασκευή που να αντέχει γρανιτένια ράφια, κατά προτίμηση τo θηρίo της TARGET AUDIO. Η κατάσταση των ραφιών δεν με απασχολεί γιατί σκοπεύω να βάλω γρανιτένια, όπως είπα. Εναλλακτικά αν ξέρει κάποιος φίλος, εάν υπάρχει αντιπροσωπεία ή έμπορος TARGET AUDIO, ας με ενημερώσει.
 
Last edited:

Μηνύματα
49
Reaction score
4
Γίνεται να μεταφερθεί στην κατηγορία ήχος, γιατί μάλλον τη δημοσίευσα σε λάθος κατηγορία;
 


Μηνύματα
3.703
Reaction score
3.085
Έχω ένα της pro-ject,5 ραφιών 1,10 ύψος.Το κάτω ράφι έχει απόσταση 32 πόντων και το επάνω απ'αυτό 25 πόντων περίπου.Το επάνω ράφι είναι με ακίδες για πικάπ.Χρώμα μαύρο.Εννοείται έχει ακίδες και για στήριξη
[DOUBLEPOST=1559634402][/DOUBLEPOST]

[DOUBLEPOST=1559634548][/DOUBLEPOST]
 

Attachments


Μηνύματα
49
Reaction score
4
Έχω ένα της pro-ject,5 ραφιών 1,10 ύψος.Το κάτω ράφι έχει απόσταση 32 πόντων και το επάνω απ'αυτό 25 πόντων περίπου.Το επάνω ράφι είναι με ακίδες για πικάπ.Χρώμα μαύρο.Εννοείται έχει ακίδες και για στήριξη
[DOUBLEPOST=1559634402][/DOUBLEPOST]

[DOUBLEPOST=1559634548][/DOUBLEPOST]
Πιθανώς να μ'ενδιαφέρει, τα ράφια είναι αποσπώμενα και πόσο βάρος αντέχουν; Σε τι κατάσταση είναι οπτικά;
 

Μηνύματα
3.703
Reaction score
3.085
Βεβαίως είναι αποσπώμενα,δάβασα προσεχτικά την αγγελία σου,γι'αυτό και στο πρότεινα
Εγώ είχα ενισχυτικά των 30 κιλών
Σχεδόν άριστη κατάσταση
 

Μηνύματα
49
Reaction score
4
Βεβαίως είναι αποσπώμενα,δάβασα προσεχτικά την αγγελία σου,γι'αυτό και στο πρότεινα
Εγώ είχα ενισχυτικά των 30 κιλών
Σχεδόν άριστη κατάσταση
Σας ευχαριστώ, θα εξετάσω και τι άλλες επιλογές έχω και αν είναι να προτιμήσω το δικό σας μέχρι τέλος του μηνός θα σας έχω πει.
 

Μηνύματα
49
Reaction score
4
Up και ζήτηση μόνο από Αθήνα για να γίνει τσεκάρισμα πριν ενδεχόμενη ολοκλήρωση συναλλαγής.
 


Staff online

  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.927
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top