Φωτογράφοι κι όχι μόνο, δείξτε το ταλέντο σας

Μηνύματα
2.122
Reaction score
5.574
Η μισή καταγωγή μου ( από μητέρα ) είναι από εκεί.
Πολλά τα συναισθήματα λοιπόν για την όμορφη των Κυκλάδων...:)
Όταν ξαναπάς να περάσεις και από Ακτή Αιγαίου. Αν όχι για τον ύπνο έστω για μία ποιοτική μάσα!
Σε ευχαριστω πολυ θα το εχω υπ οψιν μου :)
 







Μηνύματα
2.677
Reaction score
1.393
Η μισή καταγωγή μου ( από μητέρα ) είναι από εκεί.
Πολλά τα συναισθήματα λοιπόν για την όμορφη των Κυκλάδων...:)
Όταν ξαναπάς να περάσεις και από Ακτή Αιγαίου. Αν όχι για τον ύπνο έστω για μία ποιοτική μάσα!
Μια απο τα ίδια και εδω ! Η Τήνος (ευτυχώς ακόμη) είναι κάπως παρεξηγημένο νησί κυρίως λόγω Παναγίας κλπ...Στον πιο ψαγμένο ταξιδιώτη ωστόσο έχει να προσφέρει πολλά και ιδιαίτερα πράγματα αν και εφόσον του αρέσει η ξηρασία και ο κυκλαδίτικος αέρας...
 


Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Μια απο τα ίδια και εδω ! Η Τήνος (ευτυχώς ακόμη) είναι κάπως παρεξηγημένο νησί κυρίως λόγω Παναγίας κλπ...Στον πιο ψαγμένο ταξιδιώτη ωστόσο έχει να προσφέρει πολλά και ιδιαίτερα πράγματα αν και εφόσον του αρέσει η ξηρασία και ο κυκλαδίτικος αέρας...
:):)
Σωστός! Δεν είναι άλλωστε τυχαία το νησί του Αιόλου..
έχω ζήσει λίγα χρόνια στο νησί σε πολύ μικρή ηλικία. Αυτό το καθημερινό βουητό του βοριά που ακούγονταν έξω από το παράθυρο μου είναι ακόμη αξεπέραστο.
Με το που συμβεί εδώ στην Αττική απευθείας μου έρχονται μνήμες από τότε σαν φωτογραφία!!:geek::geek:
 



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.136
Reaction score
18.945
Η υπέροχη ''ninja'' Ricoh GR II (πάντα στην κωλότσεπη), μου χαρίζει εικόνες ακόμα και σε ακραίες συνθήκες. Η πιο επιτυχημένη αγορά εκ μέρους μου και πιστός σύντροφος εδώ και χρόνια.

14.jpg
 









Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.714
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top