Τι είδαμε, τι θα δούμε




lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
....7/10

Εξαιρετική ερμηνεία ο Sean Penn και πολύ δυνατός Mel Gibson!
Αν δεν δινονται βραβεια για τετοιες ερμηνειες, τοτε καλυτερα να τα κλεισουν τα "μαγαζια" τους (και δεν εννοω των Οσκαρς που ετσι κι αλλιως ελαχιστη σχεση εχουν με ποιοτητα - περισσοτερη με σκοπιμοτητα!).

10/10 για τον Πενν - του Γκιμπσον τυπικος ο ρολος και αταιριαστος μαλλον γι' αυτον, ενας πιο "σοφιστικε" ισως να ταιριαζε στον "καθηγητη".
 

Μηνύματα
2.257
Reaction score
1.202

Μέχρι τη μέση αξιοπρεπέστατο και πολλά υποσχόμενο,
αλλά μετά πήρε την κατηφόρα οπότε 2/10...
 





Μηνύματα
2.085
Reaction score
5.450
The Professon And The Madman 2019 9+/10 Αριστο καστ,αψογος Sean Penn απο δυσκολο εως αδυνατο να τον ακολουθησει ο Mel Gibson γιατι ειναι πολυ συγκεκριμενος ο τροπος που ερμηνευει ρολους ,ενω ο Penn ειναι μια κατηγορια μονος του,ανοικτος ,εξελιξιμος ,απροβλεπτος.
 

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Τι νακολουθησει; δεν του πήγαινε ο ρόλος, η εξαιρετική του Πεν δεν σώζει την κατάσταση βαρέθηκα...θα μου πεις ότι βαριέσαι εσύ οι άλλοι το βλέπουν δύο τρεις φορές για να το χορτάσουν... Άβυσσος...
Ο Μελ από τότε που άφησε μούσι όλο χαζοκουλτουριακα γυρίζει; :laugh:
 

Μηνύματα
2.085
Reaction score
5.450
Τι νακολουθησει; δεν του πήγαινε ο ρόλος, η εξαιρετική του Πεν δεν σώζει την κατάσταση βαρέθηκα...θα μου πεις ότι βαριέσαι εσύ οι άλλοι το βλέπουν δύο τρεις φορές για να το χορτάσουν... Άβυσσος...
Ο Μελ από τότε που άφησε μούσι όλο χαζοκουλτουριακα γυρίζει; :laugh:
Η ποικιλια των ρολων του Gibson ειναι οι εξης δυο,1) the patriot,bravehart,the professor and the madman e.t.c 2) lethal weapon,dragged across concrete,what women want.
Αυτο που θελω να πω ειναι οτι δεν αλλαζει προσωπα(μασκα)και στιλ παιξιματος παρα ελαχιστα,και οταν εχει διπλα του εναν χαμαιλεοντα οπως ο Penn η διαφορα ειναι εμφανεστατη.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.625
Reaction score
83.101
Η ποικιλια των ρολων του Gibson ειναι οι εξης δυο,1) the patriot,bravehart,the professor and the madman e.t.c 2) lethal weapon,dragged across concrete,what women want.
Αυτο που θελω να πω ειναι οτι δεν αλλαζει προσωπα(μασκα)και στιλ παιξιματος παρα ελαχιστα,και οταν εχει διπλα του εναν χαμαιλεοντα οπως ο Penn η διαφορα ειναι εμφανεστατη.

Άρα, επειδή ο Gibson μου άρεσε για το νευρικό του παίξιμο πριν τα 50, ενώ με το που βλέπω τον Penn βγάζω φλύκταινες, καλύτερα να αποφύγω την ταινία. :D
 





Μηνύματα
2.257
Reaction score
1.202

Μόλις είδα για 1η φορά αυτή την ταινία και μάλιστα δεν ήξερα καν οτι υπήρχε.
Ο Αρνολντ είναι ο αγαπημένος μου ηθοποιός,αλλά δυστυχώς η ταινία ήταν μεγάλη απογοήτευση 1/10...
 




Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.053
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top