Ipad Ζητειται

Status
Not open for further replies.

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.882
Reaction score
34.271
Ipad Ζητειται

κατα προτιμηση σε καλη κατασταση και σε λογικη τιμη, αναλογως μοντελου
απο 250-400 ευρω, μετρητα, Θεσσαλονικη.

Ευχαριστω.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.882
Reaction score
34.271
Θα προτιμουσα βεβαια τα απλα , εισαγωγικα μοντελα, επειδη δε χρειαζομαι τα παραπανω και βεβαια λογω οικονομικων.
 

Μηνύματα
159
Reaction score
2
Απάντηση: Re: Ipad Ζητειται

Δεν ξέρω εάν ενδιαφέρεσαι ακόμη αλλά δίνω λόγω αγοράς ipad 2, το παλιό μου ipad 1 (32 GB + WiFi). Είναι ενός έτους σε εξαιρετική κατάσταση με λειτουργικό iOS 4.3. Φοράει την αυθεντική θήκη της apple και δίνω και μία δεύτερη θήκη της BELKIN (δερμάτινη, bookstyle) δώρο. Μπορώ να στο σετάρω σαν jailbroken ή όχι (όπως εσύ προτιμάς).
Όλα τα παραπάνω 350 € συν τα έξοδα αποστολής εάν στο στείλω Θεσσαλονίκη (ΓΕΝΙΚΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ).
Εάν ενδιαφέρεσαι μπορείς να με πάρεις τηλ. στο 6973.006.243.
Φιλικά, Δημήτρης!
 

Μηνύματα
10.413
Reaction score
4.859
Απάντηση: Re: Ipad Ζητειται

Θα προτιμουσα βεβαια τα απλα , εισαγωγικα μοντελα, επειδη δε χρειαζομαι τα παραπανω και βεβαια λογω οικονομικων.
Νομίζω πάντως πως τα 16GB ειναι λίγα, εγω πήρα μεταχειρισμένο 32αρι (+3G) και διερωτώμαι ήδη (2 μήνες μετα) μήπως έπρεπε να πάρω 64αρι...
Μου ειχαν πει ότι οι εφαρμογές ειναι μικρές, αλλά έχω βρει και πολύ μεγάλες, σκέψου βρήκα και μία εφαρμογή 1.4GB που φυσικά δεν την εγκατέστησα, παρότι ειναι πολύ καλή γιατι έτσι πως πάω θα εξαντλήσω την μνήμη σύντομα και θα χρειάζεται να σβήνω..
Ευτυχώς που δεν τσιγκουνεύτηκα και δεν πήρα 16αρι!
Παρε λοιπόν 32αρι ή 64αρι και δεν θα το μετανοιώσεις
 

Μηνύματα
1
Reaction score
1
Φίλε καλησπέρα πουλάω το iPad Air 2 32 gb WiFi+ cellular χρυσό σε τέλεια κατάσταση χωρίς καμία ανωμαλία.Για πληροφορίες Στηλε email στο [email protected]
 
  • Like
Reactions: PMC


Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.604
Μηνύματα
2.867.561
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top