Κατευθυντικότητα καλωδίων

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.942
Reaction score
20.445
Πώς δγιάλο καίνε μεγάφωνα, δε μπορώ ειλικρινά να το πιστέψω. Θέλει τρομερή προσπάθεια να βρεις τόσο χρεπια ενισχυτικά που να τα τερματιζεις στις στάθμες μουσικής ασανσέρ που ακούνε..:p
Ένα πουλάκι μου είπε για ένα καμένο subwoofer της B&W...:p Θες να μοιραστείς μαζί μας την εμπειρία σου;:lolsign:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.282
Ένα πουλάκι μου είπε για ένα καμένο subwoofer της B&W...:p Θες να μοιραστείς μαζί μας την εμπειρία σου;:lolsign:
Έχω μοιραστεί κατ'επαναληψιν το πόσο χρεπια είναι τα μπιενταμπλεγιου.:p:D


Τα θέλει ο κ@λος σου,ε;:p:p:p
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Άντε καλά, όλοι οι ακριβοί κακοί χαιεντάδες μας δουλεύουν ψιλό γαζί. Ο επαγγελματίας ο σοβαρός του στούντιο και της επαγγελματικής προδιαγραφής γιατί μας βάζει βέλος? Και δε βλέπω ανάποδη πλέξη στην επιστροφή.
Σε αυτό ακριβώς το καλώδιο αναφερόμουν στο προηγούμενο ποστ!
 

PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
δεν αντέχεται από ένα σημείο και μετά :headbang:
H υπομονη και η ανοχη -οχι μονο εδω- ειναι πολυ μεγαλο προσον :)
Σκεψου μονο οτι μπορει,λεμε τωρα, να μεγαλωσεις 2 παιδια και 4 εγγονια :eek:
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.879
Reaction score
41.093
H υπομονη και η ανοχη -οχι μονο εδω- ειναι πολυ μεγαλο προσον :)
Σκεψου μονο οτι μπορει,λεμε τωρα, να μεγαλωσεις 2 παιδια και 4 εγγονια :eek:
Εχω μέλλον, λέμε τώρα, ακόμα, για την ώρα είμαι στα 2 παιδιά.
Είχα όμως την τύχη να διδάξω σε εκατοντάδες παιδιά (μπορεί να είναι τελικά και μια τάξη μεγέθους παραπάνω τώρα που το σκέφτομαι). Τέτοιο πράγμα δεν έχω ματαδεί. Ανθρωποι που εμφανώς δεν έχουν καμία επιστημονική σχέση με το αντικείμενο (ΑΣΧΕΤΩΣ αν πούνε ότι το έχουν σπουδάσει (!), έστω και σε επίπεδο λυκείου, μιλάμε ότι δεν έχουν ακουμπήσει καν) λένε ότι [αυτολογοκρισία] κατεβάζει η γκλάβα τους για να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα.
Αρκεί, για χάρη της κουβέντας, να πείτε ότι ακούτε διαφορές.
Και εγώ πολλές φορές μετά από αυτά που διαβάζω εδώ μέσα ακούω φωνές στο κεφάλι μου. Δεν το αιτιολογώ όμως με κάποια ανύπαρκτη μονοκατευθυντικότητα πεδίου τηλεπαθητικής μαλακίας που εκπέμπεται από την οθόνη κατευθείαν προς τον εγκέφαλο μου.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.282
ανύπαρκτη μονοκατευθυντικότητα πεδίου τηλεπαθητικής μαλακίας που εκπέμπεται από την οθόνη κατευθείαν προς τον εγκέφαλο μου.
Ωραίος τίτλος για θρεντ.
Άνοιξέ το, θα γίνει χαμός.
 



vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.249
Reaction score
8.146
Εχω μέλλον, λέμε τώρα, ακόμα, για την ώρα είμαι στα 2 παιδιά.
Είχα όμως την τύχη να διδάξω σε εκατοντάδες παιδιά (μπορεί να είναι τελικά και μια τάξη μεγέθους παραπάνω τώρα που το σκέφτομαι). Τέτοιο πράγμα δεν έχω ματαδεί. Ανθρωποι που εμφανώς δεν έχουν καμία επιστημονική σχέση με το αντικείμενο (ΑΣΧΕΤΩΣ αν πούνε ότι το έχουν σπουδάσει (!), έστω και σε επίπεδο λυκείου, μιλάμε ότι δεν έχουν ακουμπήσει καν) λένε ότι [αυτολογοκρισία] κατεβάζει η γκλάβα τους για να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα.
Αρκεί, για χάρη της κουβέντας, να πείτε ότι ακούτε διαφορές.
Και εγώ πολλές φορές μετά από αυτά που διαβάζω εδώ μέσα ακούω φωνές στο κεφάλι μου. Δεν το αιτιολογώ όμως με κάποια ανύπαρκτη μονοκατευθυντικότητα πεδίου τηλεπαθητικής μαλακίας που εκπέμπεται από την οθόνη κατευθείαν προς τον εγκέφαλο μου.
να αγιασει ο στομας σου...
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Και εγώ πολλές φορές μετά από αυτά που διαβάζω εδώ μέσα ακούω φωνές στο κεφάλι μου. Δεν το αιτιολογώ όμως με κάποια ανύπαρκτη μονοκατευθυντικότητα πεδίου τηλεπαθητικής μαλακίας που εκπέμπεται από την οθόνη κατευθείαν προς τον εγκέφαλο μο
να το ψάξεις αυτό..
 

PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Αρκεί, για χάρη της κουβέντας, να πείτε ότι ακούτε διαφορές.
.
Εμαθα σ'αυτο το χομπυ (αλλα και μετα απο σχεδον 40 χρονια δουλειας) να κραταω παντα και καμια πισινη..........δεν ξερεις τι θα προκυψει αυριο.
Ειχα δυο γονεις δασκαλους και νομιζω σε καταλαβαινω..........
 
Last edited:



PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Και εγώ πολλές φορές μετά από αυτά που διαβάζω εδώ μέσα ακούω φωνές στο κεφάλι μου. Δεν το αιτιολογώ όμως με κάποια ανύπαρκτη μονοκατευθυντικότητα πεδίου τηλεπαθητικής μαλακίας που εκπέμπεται από την οθόνη κατευθείαν προς τον εγκέφαλο μου.
Εκτος της υπομονης και της ανοχης,να προτεινω τοτε και την πολυκατευθυντικοτητα των αυτιων..........βαζε απο το ενα και βγαζε απο το αλλο.Αν οι φωνες συνεχισουν, ξερω ? :laugh:.......μην τα διαβαζεις.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Άντε καλά, όλοι οι ακριβοί κακοί χαιεντάδες μας δουλεύουν ψιλό γαζί. Ο επαγγελματίας ο σοβαρός του στούντιο και της επαγγελματικής προδιαγραφής γιατί μας βάζει βέλος? Και δε βλέπω ανάποδη πλέξη στην επιστροφή.
Εμαθα σ'αυτο το χομπυ (αλλα και μετα απο σχεδον 40 χρονια δουλειας) να κραταω παντα και καμια πισινη..........δεν ξερεις τι θα προκυψει αυριο.
Κοίτα κάτι συμπτώσεις...Ο Θεόφραστος Αδαμάκης φαντάζεται να υιοθετείται παρεμφερής τακτική και από αρκετούς κατασκευαστές , οι οποίοι σημαίνοντας με φορά τα προϊόντα τους - είτε γινόταν αυτή ακουστή είτε όχι - θα εξασφάλιζαν τουλάχιστον ότι μέσα στη συλλογική παράκρουση δεν θα έβγαινε κάποιος να τους τ'απαξιώσει ως ΄΄ασόβαρα΄΄ καλώδια επειδή θα στερούνταν υποτίθεται σχετικής σήμανσης...:sneaky:
 


PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Κοίτα κάτι συμπτώσεις...Ο Θεόφραστος Αδαμάκης φαντάζεται να υιοθετείται παρεμφερής τακτική και από αρκετούς κατασκευαστές , οι οποίοι σημαίνοντας με φορά τα προϊόντα τους - είτε γινόταν αυτή ακουστή είτε όχι - θα εξασφάλιζαν τουλάχιστον ότι μέσα στη συλλογική παράκρουση δεν θα έβγαινε κάποιος να τους τ'απαξιώσει ως ΄΄ασόβαρα΄΄ καλώδια επειδή θα στερούνταν υποτίθεται σχετικής σήμανσης...:sneaky:
Eπειδη το σχολιο μου δεν αφορουσε ειδικα τα καλωδια και την κατευθυντικοτητα των αγωγων δεν βλεπω καμια συμπτωση , εξ'αλλου δεν γνωριζω τον κυριο "Αδαμακη" ..................
Προσπαθεια συσχετισης του σχολιου μου με οτι να'ναι κατα βουληση ισως βλεπω αλλα παλιν, ξερω?
Δεν ειμαι και ειδικος η παντογνωστης :(
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
..θα ρίξω ανέκδοτο, με τον Τοτό...:dance2:
Ποτέ των...Τοτών.

΄΄Αγάπη δεν είναι αυτό που νομίζεις,ο χώρος δεν είναι και τόσο αφρόντιστος...΄΄ :lolsign:
Eπειδη το σχολιο μου δεν αφορουσε τα καλωδια και την κατευθυντικοτητα των αγωγων δεν βλεπω καμια συμπτωση , εξ'αλλου δεν γνωριζω τον κυριο "Αδαμακη" ..................
Προσπαθεια συσχετισης του σχολιου μου με οτι να'ναι κατα βουληση ισως βλεπω αλλα παλιν, ξερω?
Δεν ειμαι και ειδικος η παντογνωστης :(
Ώρα είναι να ισχυριστείς ότι δεν κρατούσες...πισινή ούτε και με το προηγούμενο σχόλιο περί...ηλεκτροδίων.:lol:
 
Last edited:

PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
..θα ρίξω ανέκδοτο, με τον Τοτό...:dance2:
shoot μπας και αλλαξει λιγο το κλιμα
[DOUBLEPOST=1561738936][/DOUBLEPOST]
Ώρα είναι να ισχυριστείς ότι δεν κρατούσες...πισινή ούτε και με το προηγούμενο σχόλιο περί...ηλεκτροδίων.:lol:
Σου αρεσε ε? Η, παλιν, μπορει και οχι ?
 



Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.182
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top