Το σαλόνι που... ατμίζει (dloger)

Μηνύματα
1.067
Reaction score
2.182
Α, εμείς πήραμε ματαδούρα. :party:

Αν έρθεις να μου τοποθετήσεις τη διάχυση, θα σου το κάνω κούκλα με γυαλοχαρτάκι ψιλό. Μερακλίδικα. :confused:
Κάτι θα κάνω αν δω ότι ενοχλεί κάτω από την οθόνη, Αλλά όχι και γυαλοχαρτάκι :o
Κανά βελουδο, αυτό το σπρέι το πως το λένε.... θα δούμε.

Καλά εσύ που θα κρεμάσεις την διάχυση; Θα έρθω το επόμενο ΣΚ να κάνω αυτοψία :p
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Καλά εσύ που θα κρεμάσεις την διάχυση; Θα έρθω το επόμενο ΣΚ να κάνω αυτοψία :p
Ανάμεσα στα κρεμαστά δοκάρια.
Έλα όποτε θέλεις, ο Μανώλης θα ρυθμίσει σαμπζ την Τρίτη.
 


PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851



Μηνύματα
1.067
Reaction score
2.182
Πω και αυτό μεγάλο ειναι και κουκλάκι μπραβο φίλε μου και εις ανώτερα :drinks::party:

Ευχαριστώ Μάκη, άντε και στα δικά σου :D
[DOUBLEPOST=1562611542][/DOUBLEPOST]
Μεγειά και το 4000 dloger!:hi:

Σαν ν'αγρίεψες ξαφνικά απότομα εσύ.:D:lolsign:
Ευχαριστώ!
Ένα σαμπάκι πήραμε καλέ :D. Που να έπαιρνα και το 16αρι. Στο τσακ συγκρατήθηκα :p
[DOUBLEPOST=1562611713][/DOUBLEPOST]
μια χαρα το παιρνει εκει, καλοριζικο - καλολαιρωτο και καλοακουστο ;)
Ευχαριστώ, Μια χαρά το παίρνει αλλά δεν ανοίγει η πόρτα :D.
Το μικρό θα φύγει, θα πάει αλλού.
[DOUBLEPOST=1562611985][/DOUBLEPOST]
To ξερα οτι θα μας δειξεις κατι! :p καλοριζικο! ;) αλλος ενας που τωρα δε του ανοιγει η πορτα!welcome to the club! :lol:

Βαλε μια πετσετα διπλωμενη απο κατω,ετσι εχω κανει και το παω βολτα οπου θελω. :geek:

Αντε και στο 2ο! :D



αφου πουλησεις τα μικρα!

Ευχαριστώ φίλε Τάσο αλλά θα πρέπει να μπαίνουμε και στο σπίτι :p.
Κάτι ετοιμάζεις και εσύ από ότι κατάλαβα :rolleyes:
 


Μηνύματα
1.067
Reaction score
2.182
Τελικά θα κρατήσω και τα τρία. Το ένα μπήκε κάτω από το δεξί surround :gamer:
P1010108.JPG


P1010118.JPG


P1010121.JPG

[DOUBLEPOST=1563005885][/DOUBLEPOST]Τώρα πια έχω τρία SVS σε διάταξη τριγώνου να πυροβολούν προς την θέση ακρόασης :D
Αποτέλεσμα. Μάλλον θα με διώξουν από την πολυκατοικία γειτονιά :o
[DOUBLEPOST=1563006253][/DOUBLEPOST]Ρυθμίστηκαν και τα τρία από τον Μανώλη με το minidsp και το αποτέλεσμα φυσικά είναι υπεράνω κριτικής.

Ευτυχώς που τον συγκράτησα λίγο τις στάθμες. Τα είχε πάρει γιατί κάποιοι τον είχαν χαρακτηρίσει είπαν κότα :rolleyes:

Βάλαμε λίγο Αquaman και John Wick και τότε κατάλαβα ότι πρέπει να αλλάξω σπίτι, Θα πάω να μείνω στην ερημιά κοντά στον ziziko :D
 






Μηνύματα
1.067
Reaction score
2.182
To extended mode 13Hz η μια κλειστή.;)
Δυστυχώς δεν το επιτρέπει ο χώρος, είναι σχετικά μικρός και χωρίς επαρκή περιποίηση για τις χαμηλές, θα είχα πολύ βαβούρα >:(
[DOUBLEPOST=1563010549][/DOUBLEPOST]
Δυστυχία .
Για τους δίπλα σίγουρα:p
 
Last edited by a moderator:


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.097
Reaction score
124.652
Στο εμπρός αριστερό κυρίως ηχείο, θέλει μια πλάκα απορρόφησης στον τοίχο, μέχρι το κούφωμα, πίσω από την κουρτίνα, να κόψει την άμεση.

Ομοίως και κάτω μπροστά από το κεντρικό, μέχρι κει που τελειώνει το έπιπλο. Να μη βλέπει επιφάνεια επίπλου το τουιτερ.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Στο εμπρός αριστερό κυρίως ηχείο, θέλει μια πλάκα απορρόφησης στον τοίχο, μέχρι το κούφωμα, πίσω από την κουρτίνα, να κόψει την άμεση.

Ομοίως και κάτω μπροστά από το κεντρικό, μέχρι κει που τελειώνει το έπιπλο. Να μη βλέπει επιφάνεια επίπλου το τουιτερ.
Και πολύ toe-in λόγω ιδιαίτερου χώρου
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Τελικά θα κρατήσω και τα τρία. Το ένα μπήκε κάτω από το δεξί surround :gamer:
View attachment 132344

View attachment 132345

View attachment 132348
[DOUBLEPOST=1563005885][/DOUBLEPOST]Τώρα πια έχω τρία SVS σε διάταξη τριγώνου να πυροβολούν προς την θέση ακρόασης :D
Αποτέλεσμα. Μάλλον θα με διώξουν από την πολυκατοικία γειτονιά :o
[DOUBLEPOST=1563006253][/DOUBLEPOST]Ρυθμίστηκαν και τα τρία από τον Μανώλη με το minidsp και το αποτέλεσμα φυσικά είναι υπεράνω κριτικής.

Ευτυχώς που τον συγκράτησα λίγο τις στάθμες. Τα είχε πάρει γιατί κάποιοι τον είχαν χαρακτηρίσει είπαν κότα :rolleyes:

Βάλαμε λίγο Αquaman και John Wick και τότε κατάλαβα ότι πρέπει να αλλάξω σπίτι, Θα πάω να μείνω στην ερημιά κοντά στον ziziko :D
Φτου και τα 3????? ειχα μια ελπιδα.....:(
Τον ειπαν κοτα εεε??:D:D
 

Μηνύματα
1.067
Reaction score
2.182
Στο εμπρός αριστερό κυρίως ηχείο, θέλει μια πλάκα απορρόφησης στον τοίχο, μέχρι το κούφωμα, πίσω από την κουρτίνα, να κόψει την άμεση.
Ναι το έχω σκεφτεί και εγώ αυτό Δεν μου αρέσει ο γυμνός τοίχος εκεί . Κάτι θα κάνω

Ομοίως και κάτω μπροστά από το κεντρικό, μέχρι κει που τελειώνει το έπιπλο. Να μη βλέπει επιφάνεια επίπλου το τουιτερ.
13 πόντους έχει επιφάνεια επίπλου μπροστά από το ηχείο αλλά με τα pads έχει μια κλίση προς τα πάνω. Λες να θέλει κάτι;
 
  • Like
Reactions: PPG


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.062
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top